Ok, widze Akhu ze beton jestes jak niektorzy u mnie w rodzinie, mozesz sobie kasowac czy nawet mnie zbanowac. Nie bede plakal jak Bekd czy Benek. Prosba tylko o odbanowanie jak bedzie trzeba sie rozliczyc na koniec rundy tego typera polskiego
widzę, że nie zrozumiałeś, nie mam zamiaru nikogo banować (ani nie mam uprawnień, ani nie jestem Conradem, żeby za poglądy kogoś wyrzucać), po prostu nie chce mi się czytać o gównie jakim jest polityka i zaraz jeszcze czytać kłótni zagorzałych fanów jednej lub drugiej partii ...takie rzeczy w dziale polityka w TiO Koniec tematu
ok, niech Ci bedzie. Nie moj cyrk.Podal bym jakis typ ale chyba w bukmacherce od Burbona jestem gorszy. Pozdrawiam
Ok, widze Akhu ze beton jestes jak niektorzy u mnie w rodzinie, mozesz sobie kasowac czy nawet mnie zbanowac. Nie bede plakal jak Bekd czy Benek. Prosba tylko o odbanowanie jak bedzie trzeba sie rozliczyc na koniec rundy tego typera polskiego
widzę, że nie zrozumiałeś, nie mam zamiaru nikogo banować (ani nie mam uprawnień, ani nie jestem Conradem, żeby za poglądy kogoś wyrzucać), po prostu nie chce mi się czytać o gównie jakim jest polityka i zaraz jeszcze czytać kłótni zagorzałych fanów jednej lub drugiej partii ...takie rzeczy w dziale polityka w TiO Koniec tematu
ok, niech Ci bedzie. Nie moj cyrk.Podal bym jakis typ ale chyba w bukmacherce od Burbona jestem gorszy. Pozdrawiam
Ok, widze Akhu ze beton jestes jak niektorzy u mnie w rodzinie, mozesz sobie kasowac czy nawet mnie zbanowac. Nie bede plakal jak Bekd czy Benek. Prosba tylko o odbanowanie jak bedzie trzeba sie rozliczyc na koniec rundy tego typera polskiego
widzę, że nie zrozumiałeś, nie mam zamiaru nikogo banować (ani nie mam uprawnień, ani nie jestem Conradem, żeby za poglądy kogoś wyrzucać), po prostu nie chce mi się czytać o gównie jakim jest polityka i zaraz jeszcze czytać kłótni zagorzałych fanów jednej lub drugiej partii ...takie rzeczy w dziale polityka w TiO Koniec tematu
ok, niech Ci bedzie. Nie moj cyrk.Podal bym jakis typ ale chyba w bukmacherce od Burbona jestem gorszy. Pozdrawiam
Skończ pierdolić, oglądaj!!
Nie mam jak. W listopadzie dopiero na meczu bede.Bardzo kalecza? Zaczynam troszke miec obawy o ten awans.
a na fejsie pod jednym z jej zdjęć widnieje post znajomej koleżanki ,,pięknie". Nic nie byłoby w tym dziwnego gdyby ów nieskazitelna koleżanka w ostatnich wyborach nie kandydowała na wójta gminy z ramienia PiS. Chyba jeszcze w 2013r. nie wiedziała czym się zajmuje znajoma, bo by tego zdjęcia skomentowała. Niby okres działalności to 2015-2017 i nast. późniejszy ale myślę, że w 2013 również w tym temacie działała.
zupełnie niepolitycznie ? kto to jest? dajcie jakiś link do fb mam dla niej robotę