Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 53 1 2 17 18 19 20 21 52 53
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by muchinio
Ok, widze Akhu ze beton jestes jak niektorzy u mnie w rodzinie, mozesz sobie kasowac czy nawet mnie zbanowac. Nie bede plakal jak Bekd czy Benek. Prosba tylko o odbanowanie jak bedzie trzeba sie rozliczyc na koniec rundy tego typera polskiego

widzę, że nie zrozumiałeś, nie mam zamiaru nikogo banować (ani nie mam uprawnień, ani nie jestem Conradem, żeby za poglądy kogoś wyrzucać), po prostu nie chce mi się czytać o gównie jakim jest polityka i zaraz jeszcze czytać kłótni zagorzałych fanów jednej lub drugiej partii ...takie rzeczy w dziale polityka w TiO
Koniec tematu
ok, niech Ci bedzie. Nie moj cyrk.Podal bym jakis typ ale chyba w bukmacherce od Burbona jestem gorszy. Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by VVega
Kobieta mafii

naszego z forum?

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by VVega
Kobieta mafii

naszego z forum?

Raczej nie, pytałem kiedyś to takowej nie było, chyba że się coś zmieniło smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858
Likes: 10
Originally Posted by muchinio
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by muchinio
Ok, widze Akhu ze beton jestes jak niektorzy u mnie w rodzinie, mozesz sobie kasowac czy nawet mnie zbanowac. Nie bede plakal jak Bekd czy Benek. Prosba tylko o odbanowanie jak bedzie trzeba sie rozliczyc na koniec rundy tego typera polskiego

widzę, że nie zrozumiałeś, nie mam zamiaru nikogo banować (ani nie mam uprawnień, ani nie jestem Conradem, żeby za poglądy kogoś wyrzucać), po prostu nie chce mi się czytać o gównie jakim jest polityka i zaraz jeszcze czytać kłótni zagorzałych fanów jednej lub drugiej partii ...takie rzeczy w dziale polityka w TiO
Koniec tematu
ok, niech Ci bedzie. Nie moj cyrk.Podal bym jakis typ ale chyba w bukmacherce od Burbona jestem gorszy. Pozdrawiam
Skończ pierdolić, oglądaj!!

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858
Likes: 10
Od dobrych 15 minut, odbywa się morderstwo na piłce nożnej..wielokrotnie uderzona nożem laugh nasz komentator z Widzew tv

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Originally Posted by burbon
Originally Posted by muchinio
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by muchinio
Ok, widze Akhu ze beton jestes jak niektorzy u mnie w rodzinie, mozesz sobie kasowac czy nawet mnie zbanowac. Nie bede plakal jak Bekd czy Benek. Prosba tylko o odbanowanie jak bedzie trzeba sie rozliczyc na koniec rundy tego typera polskiego

widzę, że nie zrozumiałeś, nie mam zamiaru nikogo banować (ani nie mam uprawnień, ani nie jestem Conradem, żeby za poglądy kogoś wyrzucać), po prostu nie chce mi się czytać o gównie jakim jest polityka i zaraz jeszcze czytać kłótni zagorzałych fanów jednej lub drugiej partii ...takie rzeczy w dziale polityka w TiO
Koniec tematu
ok, niech Ci bedzie. Nie moj cyrk.Podal bym jakis typ ale chyba w bukmacherce od Burbona jestem gorszy. Pozdrawiam
Skończ pierdolić, oglądaj!!
Nie mam jak. W listopadzie dopiero na meczu bede.Bardzo kalecza? Zaczynam troszke miec obawy o ten awans.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858
Likes: 10
Dostęp sobie wykup na stronie..ja też teraz 350 km od miasta siedzę..

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
A koledzy z RTSu nie na meczu tongue

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Originally Posted by Lukasz111
Kto zna?



[Linked Image]

nieśmiała

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858
Likes: 10
A mecze w Łodzi, tylko na login

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858
Likes: 10
Akagi z Akerem pewnie na narodowym dziś

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Originally Posted by Sensei
Bet 365 wystartował w USA. Narazie tylko w jednym stanie. New Jersey
to dlatemu wczoraj na komórce działało, a na laptoku nie (pomimo, że internet w laptoku z komórki)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by Lukasz111
Kto zna?



[Linked Image]

a na fejsie pod jednym z jej zdjęć widnieje post znajomej koleżanki ,,pięknie". Nic nie byłoby w tym dziwnego gdyby ów nieskazitelna koleżanka w ostatnich wyborach nie kandydowała na wójta gminy z ramienia PiS. Chyba jeszcze w 2013r. nie wiedziała czym się zajmuje znajoma, bo by tego zdjęcia skomentowała. Niby okres działalności to 2015-2017 i nast. późniejszy ale myślę, że w 2013 również w tym temacie działała.
zupełnie niepolitycznie ?
kto to jest?
dajcie jakiś link do fb
mam dla niej robotę

https://www.facebook.com/magda.kr8

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Originally Posted by burbon
Dostęp sobie wykup na stronie..ja też teraz 350 km od miasta siedzę..
Dzieki ale chyba za granica nie przejdzie. Troche moge Ci sie nie podobac ale teraz moja 2 milosc to Eintracht. Kur.... 0 1

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by burbon
Akagi z Akerem pewnie na narodowym dziś

Aker na urlopie, trzeba szukać tam gdzie sinice smile

Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Odra Opole boks

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858
Likes: 10
Originally Posted by muchinio
Originally Posted by burbon
Dostęp sobie wykup na stronie..ja też teraz 350 km od miasta siedzę..
Dzieki ale chyba za granica nie przejdzie. Troche moge Ci sie nie podobac ale teraz moja 2 milosc to Eintracht. Kur.... 0 1
Daj spokój kurwa...O co tu chodzi.. Pawlaka zajebią ..
Ps. Toś się popisał kurwa z tym ajntrachtem..toś się popisał

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858
Likes: 10
Originally Posted by VVega
Originally Posted by burbon
Akagi z Akerem pewnie na narodowym dziś

Aker na urlopie, trzeba szukać tam gdzie sinice smile
laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Originally Posted by muchinio
Originally Posted by burbon
Dostęp sobie wykup na stronie..ja też teraz 350 km od miasta siedzę..
Dzieki ale chyba za granica nie przejdzie. Troche moge Ci sie nie podobac ale teraz moja 2 milosc to Eintracht. Kur.... 0 1




Strona 19 z 53 1 2 17 18 19 20 21 52 53

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, rafal08, Lukasz111, alfa, rymoholik, aker), 1,456 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,260
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1