|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Jest tez chyba cos takiego jak szostka Wejdera na miesnie brzucha chyba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
Jest tez chyba cos takiego jak szostka Wejdera na miesnie brzucha chyba. Polecam wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> jezeli bedziecie 3mać sie planu cwiczen gwarantuje ze tluszczyk z brzycha zejdzie ... ale ostrzegam bedzie ciezko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jeszcze jest trening pod nazwa ABS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
w moim przypadku pomoglo: Dieta: - regularne posilki (5-6 dziennie), bez dojadania miedzy nimi - chleb max na 1 posilek, a najlepiej wogole wyeliminowac - nabiał - owoce, warzywa - płatki owsiane - 0 alkoholu, 0 słodyczy, 0 słonych przekasek, 0 fast foodow itd. + Trening: - aeroby: plywanie, bieganie, rower - silka
+Thermal Pro
=10 kg mniej w ciagu 2 miesiecy
Nie wiem jaki wplyw mial Thermal, ale na 100% bez diety i treningu wiele bym nie osiagnal
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
Thermal Pro - spadnie brzuch ,gwarantuje ci to. co to jest, gdzie to sie kupuje? co do Thermala to moge powiedziec, że jest to poprostu efedryna czyli narkotyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> podnosi cisnienie oraz temperature ciała, działa termogenicznie przez co pocimy sie jakby było 40 stopni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> no nie wiem moze na wszystkich to tak nie działało, ale ja wdupiałem przez koncowy okres po 4-5 tabsów tego gówna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Od razu mówię że po odstawieniu bedziecie sie czuć niczym narkoman na detoksie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> no ale daje efekty, topniejesz niczym lód na słońcu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oczywiscie do tego odpowiednia dietka, aeroby i siłka ale przecież to podstawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> http://suple.us/index.php?cmd=2&id=463
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Ja też zamawiam u Cybera ze strony suple.us ,z odzywek jestem zadowolony bo sa prosto z USA bez zadnego czeskiego ,slowackiego shitu.
Weź tego Thermala co ma numer 1 w najczęsciej kupowanych .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Jest tez chyba cos takiego jak szostka Wejdera na miesnie brzucha chyba. Polecam wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> jezeli bedziecie 3mać sie planu cwiczen gwarantuje ze tluszczyk z brzycha zejdzie ... ale ostrzegam bedzie ciezko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jeszcze jest trening pod nazwa ABS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Fakt, ciężkie jak cholera. Ja doszedłem dookoło 14-15 dnia i dalej już nie mogłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale noszę się z zamiarem ponownego spróbowania ukończenia "szóstki"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
ja podejmowalem 2 proby ale nie udalo mi sie dojsc do konca ze wzgledu na bole karku jakie odczuwalem w dalszych etapach
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
ja podejmowalem 2 proby ale nie udalo mi sie dojsc do konca ze wzgledu na bole karku jakie odczuwalem w dalszych etapach przeprowadzales przed treningiem 6-w jakas deliktana rozgrzewke?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Mój kolega, który ma 17 lat zrobił już 2 razy pełne cykle a6w. Co jest panowie?! Chyba nie powiecie mi, że taki młokos może zrobić, a Wy nie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
6tka to badziew <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ja sam mam swoj wlasny plan i efekt jest widoczny od dawna, nie katowalem sie az tak ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
ale 6 pomaga i jest fajna i nie ma innego treningu aby rozwinąć mięśnie, ten kto ma kłopoty z weiderem niech spróbyje wpierw absa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
tak chwalicie ta 6 wiec pora by sie temu przyjzec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Własnie znalazłem w necie cwiczenia do tego i od dzisiaj zaczynam. 3majcie kciuki. Najgorsze bedzie to ze nie wolno alkoholu. eh nie wiem czy wytrzymam ale spróbuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
tak chwalicie ta 6 wiec pora by sie temu przyjzec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Własnie znalazłem w necie cwiczenia do tego i od dzisiaj zaczynam. 3majcie kciuki. Najgorsze bedzie to ze nie wolno alkoholu. eh nie wiem czy wytrzymam ale spróbuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na 1 stronie wkleiłem cały cykl ćwiczeń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
tak chwalicie ta 6 wiec pora by sie temu przyjzec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Własnie znalazłem w necie cwiczenia do tego i od dzisiaj zaczynam. 3majcie kciuki. Najgorsze bedzie to ze nie wolno alkoholu. eh nie wiem czy wytrzymam ale spróbuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie pękamy ziomal też zaczynam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
No od poczatku piwem nie czestuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przes 6 tygodni zakaz uzywania alkoholu. Mało Chleba wiecej wazyw i owoców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja zaczałem dzisiaj 1 dzien cwiczen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Brzuch troche boli od cwiczen. Juz sie boje kolejncyh dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale dam rade . Rybek zaczynaj ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370 |
proponuje utworzyc "grupe wsparcia" codziennie bedziecie wpisywac czy dalej walczycie i jeden drugiego bedzie mobilizowal ja moze tez bym sprobowal ale cos w przeciwnym kierunku tj. zwiekszanie masy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> tak z 10kg, ale mam za szybka przemiane materii i bez wzgledu na to ile i co jem to i tak nie tyje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ja sobie też spróbuję, zobaczymy ile wytrzymam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
kto zaczyna trening niech sie wpisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
To ja się przyłącze do grupy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Thermo Fat Burner zakupiony ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
+
Fat Transporter też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Powiem tak ... jeżeli mi to pomoże (oczywiscie bede ćwiczył + dieta) to powiem o efektach ...
Thermo Fat Burner + Fat Transporter = w połączeniu daje mocniejsze i bardziej widoczne efekty ... zobaczymy
Thermo Fat Burner -- > prawie bez zapachu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (może lekko kawą pachnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> )
ale ten Fat Transporter --> strasznie (że tak powiem) rybą śmierdzi ... blee nie za przyjemny zapach ...
Jeżeli ktoś ma ten FAT Trans. to niech mi odpowie czy też to zauważyliście...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
6 weidera jest do bani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
raz się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> chyba na 20 dniu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> do tego kark boli, krzyż boli, oj wszystko boli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ALE, w sumie rozleniwiłem się ostatnio, więc również się przyłączam! basenx1x45min + rowerx2x20min + jakieś prochy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> kocham je.
hmmm, jakie :> może skuszę się na tego termala... nigdy go nie brałem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|