Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
#737597 21/11/2006 06:31
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Jest tez chyba cos takiego jak szostka Wejdera na miesnie brzucha chyba.

Bonus: Unibet
#737598 21/11/2006 06:45
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Quote
Jest tez chyba cos takiego jak szostka Wejdera na miesnie brzucha chyba.

Polecam wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> jezeli bedziecie 3mać sie planu cwiczen gwarantuje ze tluszczyk z brzycha zejdzie ... ale ostrzegam bedzie ciezko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jeszcze jest trening pod nazwa ABS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#737599 21/11/2006 06:52
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
w moim przypadku pomoglo:
Dieta:
- regularne posilki (5-6 dziennie), bez dojadania miedzy nimi
- chleb max na 1 posilek, a najlepiej wogole wyeliminowac
- nabiał
- owoce, warzywa
- płatki owsiane
- 0 alkoholu, 0 słodyczy, 0 słonych przekasek, 0 fast foodow itd.
+
Trening:
- aeroby: plywanie, bieganie, rower
- silka

+Thermal Pro

=10 kg mniej w ciagu 2 miesiecy

Nie wiem jaki wplyw mial Thermal, ale na 100% bez diety i treningu wiele bym nie osiagnal

#737600 21/11/2006 07:40
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Quote
Quote
Thermal Pro - spadnie brzuch ,gwarantuje ci to.
co to jest, gdzie to sie kupuje?
co do Thermala to moge powiedziec, że jest to poprostu efedryna czyli narkotyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> podnosi cisnienie oraz temperature ciała, działa termogenicznie przez co pocimy sie jakby było 40 stopni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> no nie wiem moze na wszystkich to tak nie działało, ale ja wdupiałem przez koncowy okres po 4-5 tabsów tego gówna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Od razu mówię że po odstawieniu bedziecie sie czuć niczym narkoman na detoksie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> no ale daje efekty, topniejesz niczym lód na słońcu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oczywiscie do tego odpowiednia dietka, aeroby i siłka ale przecież to podstawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

http://suple.us/index.php?cmd=2&id=463

#737601 21/11/2006 11:49
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Ja też zamawiam u Cybera ze strony suple.us ,z odzywek jestem zadowolony bo sa prosto z USA bez zadnego czeskiego ,slowackiego shitu.

Weź tego Thermala co ma numer 1 w najczęsciej kupowanych .

#737602 21/11/2006 12:20
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Quote
Quote
Jest tez chyba cos takiego jak szostka Wejdera na miesnie brzucha chyba.

Polecam wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> jezeli bedziecie 3mać sie planu cwiczen gwarantuje ze tluszczyk z brzycha zejdzie ... ale ostrzegam bedzie ciezko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jeszcze jest trening pod nazwa ABS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Fakt, ciężkie jak cholera. Ja doszedłem dookoło 14-15 dnia i dalej już nie mogłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ale noszę się z zamiarem ponownego spróbowania ukończenia "szóstki"

#737603 21/11/2006 12:35
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
ja podejmowalem 2 proby ale nie udalo mi sie dojsc do konca ze wzgledu na bole karku jakie odczuwalem w dalszych etapach

#737604 21/11/2006 12:39
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
ja podejmowalem 2 proby ale nie udalo mi sie dojsc do konca ze wzgledu na bole karku jakie odczuwalem w dalszych etapach

przeprowadzales przed treningiem 6-w jakas deliktana rozgrzewke?

#737605 21/11/2006 12:39
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Mój kolega, który ma 17 lat zrobił już 2 razy pełne cykle a6w. Co jest panowie?! Chyba nie powiecie mi, że taki młokos może zrobić, a Wy nie...

#737606 21/11/2006 12:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
6tka to badziew <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ja sam mam swoj wlasny plan i efekt jest widoczny od dawna, nie katowalem sie az tak ;]

#737607 21/11/2006 15:51
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
ale 6 pomaga i jest fajna i nie ma innego treningu aby rozwinąć mięśnie, ten kto ma kłopoty z weiderem niech spróbyje wpierw absa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#737608 21/11/2006 16:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
tak chwalicie ta 6 wiec pora by sie temu przyjzec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Własnie znalazłem w necie cwiczenia do tego i od dzisiaj zaczynam. 3majcie kciuki.
Najgorsze bedzie to ze nie wolno alkoholu. eh nie wiem czy wytrzymam ale spróbuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#737609 21/11/2006 17:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Quote
tak chwalicie ta 6 wiec pora by sie temu przyjzec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Własnie znalazłem w necie cwiczenia do tego i od dzisiaj zaczynam. 3majcie kciuki.
Najgorsze bedzie to ze nie wolno alkoholu. eh nie wiem czy wytrzymam ale spróbuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Na 1 stronie wkleiłem cały cykl ćwiczeń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#737610 21/11/2006 17:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Quote
tak chwalicie ta 6 wiec pora by sie temu przyjzec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Własnie znalazłem w necie cwiczenia do tego i od dzisiaj zaczynam. 3majcie kciuki.
Najgorsze bedzie to ze nie wolno alkoholu. eh nie wiem czy wytrzymam ale spróbuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
nie pękamy ziomal też zaczynam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#737611 21/11/2006 18:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
No od poczatku piwem nie czestuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przes 6 tygodni zakaz uzywania alkoholu. Mało Chleba wiecej wazyw i owoców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja zaczałem dzisiaj 1 dzien cwiczen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Brzuch troche boli od cwiczen. Juz sie boje kolejncyh dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ale dam rade . Rybek zaczynaj ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#737612 21/11/2006 19:08
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
proponuje utworzyc "grupe wsparcia" codziennie bedziecie wpisywac czy dalej walczycie i jeden drugiego bedzie mobilizowal
ja moze tez bym sprobowal ale cos w przeciwnym kierunku tj. zwiekszanie masy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> tak z 10kg, ale mam za szybka przemiane materii i bez wzgledu na to ile i co jem to i tak nie tyje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#737613 21/11/2006 19:17
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ja sobie też spróbuję, zobaczymy ile wytrzymam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#737614 21/11/2006 20:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
kto zaczyna trening niech sie wpisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#737615 21/11/2006 20:52
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
To ja się przyłącze do grupy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Thermo Fat Burner zakupiony ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

+

Fat Transporter też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Powiem tak ... jeżeli mi to pomoże (oczywiscie bede ćwiczył + dieta) to powiem o efektach ...

Thermo Fat Burner + Fat Transporter = w połączeniu daje mocniejsze i bardziej widoczne efekty ... zobaczymy

Thermo Fat Burner -- > prawie bez zapachu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (może lekko kawą pachnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> )

ale ten Fat Transporter --> strasznie (że tak powiem) rybą śmierdzi ... blee nie za przyjemny zapach ...


Jeżeli ktoś ma ten FAT Trans. to niech mi odpowie czy też to zauważyliście...

#737616 21/11/2006 21:00
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
6 weidera jest do bani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

raz się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> chyba na 20 dniu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> do tego kark boli, krzyż boli, oj wszystko boli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ALE, w sumie rozleniwiłem się ostatnio, więc również się przyłączam! basenx1x45min + rowerx2x20min + jakieś prochy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> kocham je.

hmmm, jakie :> może skuszę się na tego termala... nigdy go nie brałem

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, aker, Sensei, betowiec), 2,580 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,897
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1