|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Jak grasz po 1000zl,i dla Ciebie problemem jest45zł przy wypłacie z eco?!To ja czegoś nie rozumiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Napisałem, że po 1000zł nie miałem problemów i to w tym roku.
Takie stawki to nie są za często. Ostatnio wpłaciłem 200zł i wypłacałem 700zł. No ale pewnie i tak opłacalne było oddać te 45zł zamiast podatku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Wg mnie nie opłaca sie wypłacać z eco mniej niz 1000zł. 4.5% prowizji wtedy.To do przełknięcia jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Muba-United-Palembang hc -1.5 @ 1.81  (0-0 w 8min) Ost 2 mecze Muba dała zarobić.Do trzech razy sztuka  2-2 ft
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Chyba trzeba mocno kibicować Legii we czwartek, to może w końcu zapłacą za Novikovasa, bo jak donosi Weszło do Jagi nie wpłynęła jeszcze ani złotówka za transfer.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Witam, Kadra reprezentacji Polski:
Bramkarze: Łukasz Fabiański (West Ham United FC, Anglia), Łukasz Skorupski (Bologna FC 1909, Włochy), Wojciech Szczęsny (Juventus FC, Włochy).
Obrońcy: Jan Bednarek (Southampton FC, Anglia), Bartosz Bereszyński (UC Sampdoria, Włochy), Thiago Cionek (SPAL 2013, Włochy), Kamil Glik (AS Monaco FC, Monako), Robert Gumny (Lech Poznań), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów, Ukraina), Michał Pazdan (MKE Ankaragücü SK, Turcja), Arkadiusz Reca (Atalanta BC, Włochy), Maciej Rybus (Łokomotiw Moskwa, Rosja).
Pomocnicy: Krystian Bielik (Derby County, Anglia), Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad, Bułgaria), Kamil Grosicki (Hull City AFC, Anglia), Damian Kądzior (GNK Dinamo (Zagrzeb), Chorwacja), Mateusz Klich (Leeds United FC, Anglia), Grzegorz Krychowiak (Łokomotiw Moskwa, Rosja), Karol Linetty (UC Sampdoria, Włochy), Sebastian Szymański (Dinamo Moskwa, Rosja), Piotr Zieliński (SSC Napoli, Włochy).
Napastnicy: Dawid Kownacki (Fortuna Düsseldorf 1895, Niemcy), Robert Lewandowski (FC Bayern München, Niemcy), Arkadiusz Milik (SSC Napoli, Włochy), Krzysztof Piątek (AC Milan, Włoch
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
14 dni na zwrot bez podania przyczyny już minęło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Chyba trzeba mocno kibicować Legii we czwartek, to może w końcu zapłacą za Novikovasa, bo jak donosi Weszło do Jagi nie wpłynęła jeszcze ani złotówka za transfer. jak mówiłęm że Legia to trup finansowy to akagi mnie wyśmiewał  niedługo będzie zrzuta jak na Wiśle jak nie awansują do LE najlepsze są te wymówki : Jak udało nam się ustalić, Legia brak przelewu tłumaczyła już w różne sposoby: – zmianą na stanowisku księgowego, – organizacją meczu i młynem z tym związanym, – Lechią Gdańsk, która wisi Legii pieniądze z tytułu innej transakcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
zmianą na stanowisku księgowego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Reca znów powołany już chyba nikt nie ma wątpliwości o tym co mówił stary Szczęsny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Dodatkowo wieść niesie, że Legia zawrotną sumę zamierza płacić w ratach, co również nie wygląda poważnie, bo ma niewiele wspólnego ze wcześniejszymi ustaleniami. 300 koła euro będą płacić w ratach żebraki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Reca w kadrze to jakiś ponury żart.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2 |
Uwaga podaje typy prosto z piwnicy.
Domżale win Domżale over Szczecin over rogi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2 |
Czy burbon mógłby wyjaśnić porażkę RTS tak aby kule więcej mnie nie biły.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Jak donosi "Dziennik Bałtycki" skrzydłowy Lechii Gdańsk Lukas Haraslin znalazł się na liście jednego z klubów hiszpańskiej La Ligi. Rozmowy między stronami toczą się już podobno od kilkunastu dni. Na przeszkodzie transferu może jednak stanąć kwota, jakiej za słowackiego skrzydłowego żądają władze "Biało-Zielonych".
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Jak donosi "Dziennik Bałtycki" skrzydłowy Lechii Gdańsk Lukas Haraslin znalazł się na liście jednego z klubów hiszpańskiej La Ligi. Rozmowy między stronami toczą się już podobno od kilkunastu dni. Na przeszkodzie transferu może jednak stanąć kwota, jakiej za słowackiego skrzydłowego żądają władze "Biało-Zielonych". Może Wam zależeć. Lechia zapłaci za coś tam Legii a wtedy Legia jedną ratę za Novikovasa.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Ciekawe, czy My pierwsi w kolejce?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|