|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Mamrot na dać kilka dni wolnego po meczu w Kielcach więc trochę ludzi się rozjedzie do domów tylko muszą dać dziś maxa jeżeli przejdą obok meczu wolnych dni nie będzie na reprę tylko młodzi jadą Klimala i Bida do wieloryba Czesia Ale już dał czy dopiero da jak się zepną i będą 3 pkt? Bo to zasadnicza różnica. znając jego charakter to nawet jak się nie zepną to da  to tylko takie czcze gadanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Nawet na Legii nie będę kura  biznesy niestety ważniejsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Widzew jutro piękna okazja żeby nadupcyć liderowi. brakuje tylko czegoś o kulach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
Zapraszam do bloga kulinarno-podróżniczego. Świeże wpisy z wczoraj. Zapraszam do to i owo. Przyjemnej lektury.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
Widzew jutro piękna okazja żeby nadupcyć liderowi. brakuje tylko czegoś o kulach... Jutro będzie po zagraniu typa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Nawet na Legii nie będę kura  biznesy niestety ważniejsze pełny stadion się szykuje od niepamiętnych czasów oby dzisiaj tylko wygrali, bo już sama "magia Legii" nie ściągnie pikników na stadion
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Widzew jutro piękna okazja żeby nadupcyć liderowi. łukasz po wiperdolu kulami i wylizani ran znó igra z ogniem twardziel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
U haczyka chyba brak pomysłu w wielkim jabłku. Kenin ładny kurs, ale Keys chyba we formie. Raczej Keys. Muchova postawi się mocno Serenie, ale czy wygra? 3 sety spokojnie powinny być. Może overek dam albo dodatnie żebracze hc Muchovej. Ładnie wczoraj na lajf wdupcone na Halep 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Nawet na Legii nie będę kura  biznesy niestety ważniejsze pełny stadion się szykuje od niepamiętnych czasów oby dzisiaj tylko wygrali, bo już sama "magia Legii" nie ściągnie pikników na stadion 20 koła będzie z palcem w dupie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Nawet na Legii nie będę kura  biznesy niestety ważniejsze pełny stadion się szykuje od niepamiętnych czasów oby dzisiaj tylko wygrali, bo już sama "magia Legii" nie ściągnie pikników na stadion 20 koła będzie z palcem w dupie tak Legia zakaz, to udostępnią wszystkie sektory
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
jaga idziesz na mecz z Estonią? Czesiek z napastników powołał Klimalę, Bidę i Szysza, jest szansa że nasi zagrają nie idę wyjeżdżam do Belgii za kilka dni Będzie pite? Jakie tam piwo najlepsze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
szkoda że Anderlecht nie gra w pucharach znów bym poszedł w taymtym sezonie byłem na meczu z Fenerbachce kuzyn bilety załatwił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Człowiek bez zasad i honoru nazywa mnie konfiturą a innych cwelami, pedałami, itd. Ja pierdole. ty wiesz co to honor i zasady, nie rozśmieszaj mnie, jesteś taka sama chujoza jak ta kurwa od glazury
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
U haczyka chyba brak pomysłu w wielkim jabłku. Kenin ładny kurs, ale Keys chyba we formie. Raczej Keys. Muchova postawi się mocno Serenie, ale czy wygra? 3 sety spokojnie powinny być. Może overek dam albo dodatnie żebracze hc Muchovej. Ładnie wczoraj na lajf wdupcone na Halep  Z Gibbs grała słabo, ale nie wierzę, że mogła to przegrać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jaga idziesz na mecz z Estonią? Czesiek z napastników powołał Klimalę, Bidę i Szysza, jest szansa że nasi zagrają nie idę wyjeżdżam do Belgii za kilka dni Będzie pite? Jakie tam piwo najlepsze? ja pijam grimbergena i jupilera najcześciej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Aro weź wyluzuj, przypierdalasz się do wszystkich od rana, weekend się zbliża piękna pogoda korzystaj z ostatnich dni sierpnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Koepfer wygra z Gruzinem 2,20.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,792 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,792 Likes: 10 |
Widzew jutro piękna okazja żeby nadupcyć liderowi. brakuje tylko czegoś o kulach... Jutro będzie po zagraniu typa. ![[Linked Image from static2.ebutik.pl]](https://static2.ebutik.pl/pol_pl_Srebrne-kulki-gejszy-Doskonale-do-cwiczenia-miesni-Kegla-Zapewniaja-przyjemna-stymulacje-Polecane-przez-lekarzy-284400_1.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,792 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,792 Likes: 10 |
Zapraszam do bloga kulinarno-podróżniczego. Świeże wpisy z wczoraj. Zapraszam do to i owo. Przyjemnej lektury. i z dzisiaj też, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
burbon różaniec ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|