Dobrze że dałem ten Walsall w playoff, w realu zgarnąłe..."> Dobrze że dałem ten Walsall w playoff, w realu zgarnąłe...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 21 1 2 5 6 7 8 9 20 21
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
DMK prawie trafiłeś tę Romę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dobrze że dałem ten Walsall w playoff, w realu zgarnąłem na nim dużą kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

narazie:

DMK
Kupony wysłane: 1
Kupony rozstrzygnięte: 1
ZYSK: -100

PREM
Kupony wysłane: 3
Kupony rozstrzygnięte: 3
ZYSK: -86

minimalnie wygrywam ale co to za wygrywanie, w dodatku na minusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , ale ostatni typ Walsall daje nadzieje :rolleyes:

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]DMK prawie trafiłeś tę Romę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
[/qb]
pisalem ze to mocno ryzykowne - ale to uatrakcyjni rywalizacje :-)

pozdrawiam i gratuluje "anglikow"!

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Oryginalnie wysłał goike:
[qb]Witam UQS

Mój pierwszy typ
#1
208 21:00 Southampton - Liverpool 2 1.90[/qb]

Buk?

Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
hejhops - kurs na twój #1 bez zmian, pozostaje mieć nadzieję że dorównasz mi poziomem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i po prostu go przegrasz...

tymczasem

#3
unibet 9.01 20:55
1934 Southampton - Liverpool: Ogólna liczba zdobytych goli Poniżej 2.5 1.9

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]

Buk?[/qb]

Po numerku sądząc STS. Goike nie będę się czepiał, ale na przyszłość zwracaj uwagę czy podajesz kompletne dane.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Teraz NAPEWNO już się nie skuszę DMK żeby coś zagrać przed weekendem!
Wczoraj zagrałem Walsall w playoff dlatego że w realu dałem na niego duzo kasy. Innymi słowy mógł być wóz albo przewóz. Był wóz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Teraz w realu nie gram do czasu weekendu więc na 100% nic nie zagram
pozdrawiam
Prem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
Witaj hi_res. Ciesze sie, ze mooj kursik nie spadl. Mam nadzieje [hehe, troche inna niz Twoja], ze typ wejdzie. Ale zanim to nastapi ma kolejnego na dzisiejsza noc.

#3 Unibet 10.I.2002r. godzina 2:55
2204 Phoenix Coyotes - San Jose Sharks 1
Kurs: 2.50 Teoretyczny zysk: 150 zł.
To MUSI wejsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 100
G
member
member
G Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 100
#2
Prof. 09.01.02 20.45
791 Juventus-Bergamo X2 2.65

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Pozdrowienia dla Pitera.
Zeby gra była bardziej ciekawa to:

#1 9.1.2002 STS
219 Juventus-Atalanta X2 2,75

Może wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Pozdro

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Yo DJ!!!
gratulacje! ostro zaatakowales z ta Brescia, ale kurs naprawde byl az tak wysoki (3,8)??..teraz musze jakos polepszyc moj bilans...na takie chwile lubie zaufac Dudkowi i Owenowi, wiec...

kupon #1
STS 09/01/2002 21:00
208 Southampton-Liverpool typ 2 kurs 1,9

...i Anelka tez jest
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
witam Lok,
ja juz jeden kupon mam za soba .....

#2 STS 09-01-2002
290 Escude N. - Chela J. 1 kurs 1.60

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
gramy dalej

#2
10.01.2002 02:25 UNIBET

2215 TORONTO -6,5 1,91

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
#1 Unibet 9.01.2002

1919 Southampton - Liverpool Typ:"2" Kurs:"1.95"

Zastanawian się tylko dlaczego inni puszczają to do Playoff np. w STSie zamiast w Unibecie.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
kimber "dzięki" za typ!

A jednak jakieś emocje w dniu dzisiejszym jeszcze będą :-)

Auxerre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Pozdro


[Linked Image] Piter [Linked Image]

Dołączył: Oct 2001
Posty: 480
Dołączył: Oct 2001
Posty: 480
Witam Johny

#1
Unibet
9.01.2002 20:55
1919-2 Southampton - Liverpool @ 1.95

Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
Quote
Oryginalnie wysłał kemp:
[qb]
na takie chwile lubie zaufac Dudkowi i Owenowi[/qb]

Owen w dzisiejszym meczu niestety nie zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
witam przemol

też zagram coś na jutro:

#1 STS 10.01.2002
334 12:30 Nowokuznieck - Spartak M. 1 @ 2.25

pozdrowienia

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
#2 PROF
495 Novokuzn.-Sp.Mosk. 1 @ 2.25 /10.01 - 16:30/

#3 STS
699 Greber Ch. - Strobl J. 2 @ 2.30 /12.01 - 12:30/

Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
No to czas na drugie uderzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oby tak skuteczne jak pierwsze
#2 Expekt 10.01 1:55
N.Y. Rangers - Los Angeles 1 @ 2.05

Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam

ssebol..
w Expekt nie gramy

Strona 7 z 21 1 2 5 6 7 8 9 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,544
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1