|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
forty chyba znowu zabalował
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie wiadomo BKS, na jakim etapie są negocjacje w sprawie jego transferu, bo to że go sprzedadzą jest teraz bardzo możliwe.
Po Jędzy ma najwyższy kontrakt w drużynie, a Miodek pewnie będzie schodził z kosztów.
Na plus Twojego betu jest fakt, że Vuko pewnie da odpocząć Gwilii, a poza tym presja trybun i mediów może spowodować jego wystawienie.
Z tym że Vuko jest zawzięty i przekonany do swojej koncepcji.
Zobaczymy. Przez wizytę tego Amerykańca, mecz zamiast o 17:30, przestawili na 20, to dłużej poczekasz na rozstrzygnięcie zakładu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Nie wiadomo BKS, na jakim etapie są negocjacje w sprawie jego transferu, bo to że go sprzedadzą jest teraz bardzo możliwe.
Po Jędzy ma najwyższy kontrakt w drużynie, a Miodek pewnie będzie schodził z kosztów.
Na plus Twojego betu jest fakt, że Vuko pewnie da odpocząć Gwilii, a poza tym presja trybun i mediów może spowodować jego wystawienie.
Z tym że Vuko jest zawzięty i przekonany do swojej koncepcji.
Zobaczymy. Przez wizytę tego Amerykańca, mecz zamiast o 17:30, przestawili na 20, to dłużej poczekasz na rozstrzygnięcie zakładu. na to liczę, może jakieś rozwolnienie Niezgody 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Rosną kursy na Legię, Lecha i Śląsk, zobaczymy co dalej. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
było tak
miały być trzy single:
Wisła o2,5 Widzew hw carlitos zagra - tak
carlitos miał być za 100,00
Widzew za tysiąc
jebany forbet nie usunął Carlitosa i poszedł dubel ... ale za tysiąc nie przyjęli (całe szczęście) przyjęło za 100
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Nie wiadomo BKS, na jakim etapie są negocjacje w sprawie jego transferu, bo to że go sprzedadzą jest teraz bardzo możliwe.
Po Jędzy ma najwyższy kontrakt w drużynie, a Miodek pewnie będzie schodził z kosztów.
Na plus Twojego betu jest fakt, że Vuko pewnie da odpocząć Gwilii, a poza tym presja trybun i mediów może spowodować jego wystawienie.
Z tym że Vuko jest zawzięty i przekonany do swojej koncepcji.
Zobaczymy. Przez wizytę tego Amerykańca, mecz zamiast o 17:30, przestawili na 20, to dłużej poczekasz na rozstrzygnięcie zakładu. nawet nie mam jak skontrować bo kurs, że nie zagra @1,25 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Jak jest gdzieś do zagrania rezerwa Wisły to chyba warto, skład na mecz z Clepardią Kraków "Już za moment rezerwy Białej Gwiazdy zmierzą się w Myślenicach z Clepardią Kraków. Przedstawiamy skład Wisły II: Broda - Burliga, Szota, Zima, Grabowski - Bartosz, Szot, Pawłowski, Chuca - Zdybowicz, Drzazga"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Dzień dobry  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
jebany forbet nie usunął Carlitosa i poszedł dubel ... ale za tysiąc nie przyjęli (całe szczęście) przyjęło za 100 Nie będę uczył admirała jak wygrać bitwę morską, ale jak grasz u buka który ma punkty naziemne, to rusz tyłek i idź tam. Wyższe kwoty możesz dzielić na kilka kuponów, a poza tym jak pracownikom będziesz zostawiał jakieś kwoty z wygranych, to będziesz mógł grać na telefon. W punkcie ograniczenia kwotowe, oczywiście do pewnych rozsądnych granic nie istnieją, bo jest wiele różnych myków, żeby to ominąć. Ale trzeba dobrze żyć z pracownikami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
jebany forbet nie usunął Carlitosa i poszedł dubel ... ale za tysiąc nie przyjęli (całe szczęście) przyjęło za 100 Niech dobrze zrozumie, chciałeś zagrać tego specjala za 1000zł, poszło do akceptu i bukmacher Forbetu przyjął ledwie 10% stawki?
Last edited by Piostar; 01/09/2019 09:57.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
było tak
miały być trzy single:
Wisła o2,5 Widzew hw carlitos zagra - tak
carlitos miał być za 100,00
Widzew za tysiąc
jebany forbet nie usunął Carlitosa i poszedł dubel ... ale za tysiąc nie przyjęli (całe szczęście) przyjęło za 100 to się okaże za kilka godzin
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Sorry że tutaj, ale co tam się haczyk dzieje w tej hokejowej LM.
Brytyjskie drużyny opierniczają czeskie Mountfield, Liberec, remis z Ausburgiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ja tam nie widzę żadnego powodu dla którego będący na wylocie z klubu i skonfliktowany z Vukovicem Carlitos miałby się pojawić na murawie kosztem promowanego na siłę chorwackiego sęka s przede wszystkim wracającego po kontuzji Niezgody który w Łodzi strzelił dwie bramy i dał całkiem dobrą zmianę w Szkocji szanujmy się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wczoraj pisałem, że moim zdaniem wystawili za duży kurs na Bełchatów z Chrobrym.
Zagrałem Głogów DNB, ale dzisiaj, ten w\g mnie wysoki kurs, w zasadzie jeszcze rośnie.
I to mnie trochę zbija z tropu, co tam się dzieje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,338 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,338 Likes: 3 |
Akagi jaki wynik L dzisiaj typujesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dzisiaj jeszcze Legii nie gram aker. Nie wiem jak ich psychika zareaguje na stratę 3,5 bańki premii za awans, a poza tym jak się przestawią mentalnie na to, że świąteczna LE się skończyła i trzeba wrócić do szarej codzienności. Inna sprawa, że skład będzie zmieniony w porównaniu z tym w Glasgow, bo zawodowcy muszą odpocząć.  Ale umówmy się, takie mecze u siebie, powinno się wygrywać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
liczę na sprawiedliwy remis w Wawie i Poznaniu i zwycięstwo Pogoni w Breslau
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,372 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,372 Likes: 2 |
Single
Malmo @1,74 AIK dnb @1,91 Aalborg dnb @2,28 Pogoń dnb @2,12 Ferencvaros ht/ft @1,88 Ferencvaros over 3 @1,93
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
akagi też figę trzymał w piątek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|