Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 19 1 2 16 17 18 19
#738069 22/11/2006 16:32
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Quote
Quote
Odpowiadali Wam po wyslaniu skanow na maila? Bo nie wiem czy dostali. A bede wyplacal przelewem bankowym.

Ponawiam
ja wyslalem wczoraj i nic nie odpisali. tez chce wyplacic przelewem tylko jeszcze mi nie zweryfikowali danych konta bankowego na ktore ma byc zrobiony przelew

Bonus: Unibet
#738070 22/11/2006 16:37
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Z
addict
addict
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Mi na livechacie odpisali ze wyplaty poprzez Netellera sa zawieszone i mozna wyplacac przelewem bankowym 7-10 dni, czek, lub zwrot na karte (3-5 dni)

#738071 22/11/2006 16:42
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
a powiedzcie co zrobić jak jestem zameldowoany gdzie indziej, a rachunki mam skądś indziej?:D

#738072 22/11/2006 16:45
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
z tego freebeta wystarczy raz obrocic po kursie powyzej 1.5???

#738073 22/11/2006 16:48
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
Quote
z tego freebeta wystarczy raz obrocic po kursie powyzej 1.5???

pierwszy raz musi byc za calosc po kursie wyzszym niz 1.50;) potem juz grasz jak chcesz

#738074 22/11/2006 16:48
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
mam pytanie(co dla nie których pewnie śmieszne):

Chce postawi na wygraną bayernu czyli klikam na BACK i w linijce na bayern są cztery możliwości tzn. po różnych kursach. To jest obojęętne po jaki kursie postawie? heh

Dzięki z góry za odp

#738075 22/11/2006 16:51
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Ludzie , jak pierwszy kupon zagrałem za 1 Euro to Bonus nadal mnie dotyczy bo przeoczyłem to że trzeba najpierw zagrać za całość . Pozdro

#738076 22/11/2006 16:51
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
mam pytanie(co dla nie których pewnie śmieszne):

Chce postawi na wygraną bayernu czyli klikam na BACK i w linijce na bayern są cztery możliwości tzn. po różnych kursach. To jest obojęętne po jaki kursie postawie? heh

Dzięki z góry za odp

Wybieraj najwyzszy mozliwy, pod spodem masz stawke z limitem.

#738077 22/11/2006 16:52
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Ozeszlol nie powinno byc problemu jak za drugim razem go obrocisz( byle za calosc).

#738078 22/11/2006 16:54
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Najlepiej by było jakby ktoś na dzien dobry odpisał na wszystkie potrzebne pytania , i kazdy by wiedział co i jak bo teraz jest zamęt niezły , 17 stron i wkółko to samo .

#738079 22/11/2006 16:56
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
Quote
a powiedzcie co zrobić jak jestem zameldowoany gdzie indziej, a rachunki mam skądś indziej?:D
podbijam

#738080 22/11/2006 16:59
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
Ok, powie mi ktos jednoznacznie czy te wypłaty na netellera sa zatrzymane na stałe juz czy je wznowią za jakiś czas?

PS pobierają jakaś prowizje za wyplate na konto bankowe? Bo założylem sobie w mbanku ale jeszcze nigdy go nie uzywałem...

#738081 22/11/2006 17:03
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Ja zleciłem wypłatę na netellerka około godzinki temu i mi normalnie przyjęli. Prowizję pobrali, w historii mam zaznaczone withdraw.

#738082 22/11/2006 17:06
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Quote
Ja zleciłem wypłatę na netellerka około godzinki temu i mi normalnie przyjęli. Prowizję pobrali, w historii mam zaznaczone withdraw.

Konto w funtach?

#738083 22/11/2006 17:06
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Kurde zle zagralem 1 zaklad (dalem wszystko na Seattle @1.78, opcja: back), ale co z tego jak mi z konta pobralo... 5.88 euro :? co zauwazylem nastepnego dnia...
i wszystko szlag trafil, co za pech :/ darmowy hajs a nawet na to bazyl nie pozwala :|

#738084 22/11/2006 17:06
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Ja zleciłem wypłatę na netellerka około godzinki temu i mi normalnie przyjęli. Prowizję pobrali, w historii mam zaznaczone withdraw.

Ale konto miales w funtach, nie euro?

#738085 22/11/2006 17:07
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Quote
Quote
Ja zleciłem wypłatę na netellerka około godzinki temu i mi normalnie przyjęli. Prowizję pobrali, w historii mam zaznaczone withdraw.

Ale konto miales w funtach, nie euro?

Tak

#738086 22/11/2006 17:08
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
Quote
Panowie możecie mi powiedzieć gdzie tam można zmienić sposob pokazywania kursów z 4/5 itd na normalne 1,80 czy 1,50? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Dzieki za odp
Odpowie ktoś ? please <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#738087 22/11/2006 17:12
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Quote
Quote
a powiedzcie co zrobić jak jestem zameldowoany gdzie indziej, a rachunki mam skądś indziej?:D
podbijam

Nie za bardzo czaje..a niby od kogo i jak oni maja sie dowiedziec ze to jest rachunek Twoj ale z innymi danymi co do zameldowania?
Pozatym ja zrobilem walek i z jakiegos booka wyplacilem na konto brachola;p i tez przejdzie.

Z moich informacji wynika ze osoba/firma wykonujaca przelew nie ma mozliwosci wgladu na czyje dane wysyla pieniadze.

Ok, ale ktos powie ze jak sie dane nie beda zgadzaly to przelew sie cofnie!
Ja powiem tak:
Moze sie tak zdazyc jesli beda sie baardzo te dane niezgadaly, ale jeszcze nie slyszalem o cofnieciu sie przelewu w kwocie do 2 tysi PLN. Takich normalne banki poprostu nie monitoruja. I przechodza jak złoto.

Powodzenia w coffaniu kasy

Pozdro

#738088 22/11/2006 17:20
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
dziala wam ich stronka??

Strona 18 z 19 1 2 16 17 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, forty, rafal08, Lukasz111, $-man, alfa, burbon, aker), 2,868 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,560
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1