|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
Odpowiadali Wam po wyslaniu skanow na maila? Bo nie wiem czy dostali. A bede wyplacal przelewem bankowym. Ponawiam ja wyslalem wczoraj i nic nie odpisali. tez chce wyplacic przelewem tylko jeszcze mi nie zweryfikowali danych konta bankowego na ktore ma byc zrobiony przelew
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
Mi na livechacie odpisali ze wyplaty poprzez Netellera sa zawieszone i mozna wyplacac przelewem bankowym 7-10 dni, czek, lub zwrot na karte (3-5 dni)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
a powiedzcie co zrobić jak jestem zameldowoany gdzie indziej, a rachunki mam skądś indziej?:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
z tego freebeta wystarczy raz obrocic po kursie powyzej 1.5???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
z tego freebeta wystarczy raz obrocic po kursie powyzej 1.5??? pierwszy raz musi byc za calosc po kursie wyzszym niz 1.50;) potem juz grasz jak chcesz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
mam pytanie(co dla nie których pewnie śmieszne):
Chce postawi na wygraną bayernu czyli klikam na BACK i w linijce na bayern są cztery możliwości tzn. po różnych kursach. To jest obojęętne po jaki kursie postawie? heh
Dzięki z góry za odp
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Ludzie , jak pierwszy kupon zagrałem za 1 Euro to Bonus nadal mnie dotyczy bo przeoczyłem to że trzeba najpierw zagrać za całość . Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
mam pytanie(co dla nie których pewnie śmieszne):
Chce postawi na wygraną bayernu czyli klikam na BACK i w linijce na bayern są cztery możliwości tzn. po różnych kursach. To jest obojęętne po jaki kursie postawie? heh
Dzięki z góry za odp Wybieraj najwyzszy mozliwy, pod spodem masz stawke z limitem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Ozeszlol nie powinno byc problemu jak za drugim razem go obrocisz( byle za calosc).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Najlepiej by było jakby ktoś na dzien dobry odpisał na wszystkie potrzebne pytania , i kazdy by wiedział co i jak bo teraz jest zamęt niezły , 17 stron i wkółko to samo .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
a powiedzcie co zrobić jak jestem zameldowoany gdzie indziej, a rachunki mam skądś indziej?:D podbijam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298 |
Ok, powie mi ktos jednoznacznie czy te wypłaty na netellera sa zatrzymane na stałe juz czy je wznowią za jakiś czas?
PS pobierają jakaś prowizje za wyplate na konto bankowe? Bo założylem sobie w mbanku ale jeszcze nigdy go nie uzywałem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Ja zleciłem wypłatę na netellerka około godzinki temu i mi normalnie przyjęli. Prowizję pobrali, w historii mam zaznaczone withdraw.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Ja zleciłem wypłatę na netellerka około godzinki temu i mi normalnie przyjęli. Prowizję pobrali, w historii mam zaznaczone withdraw. Konto w funtach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Kurde zle zagralem 1 zaklad (dalem wszystko na Seattle @1.78, opcja: back), ale co z tego jak mi z konta pobralo... 5.88 euro :? co zauwazylem nastepnego dnia... i wszystko szlag trafil, co za pech :/ darmowy hajs a nawet na to bazyl nie pozwala :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Ja zleciłem wypłatę na netellerka około godzinki temu i mi normalnie przyjęli. Prowizję pobrali, w historii mam zaznaczone withdraw. Ale konto miales w funtach, nie euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Ja zleciłem wypłatę na netellerka około godzinki temu i mi normalnie przyjęli. Prowizję pobrali, w historii mam zaznaczone withdraw. Ale konto miales w funtach, nie euro? Tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691 |
Panowie możecie mi powiedzieć gdzie tam można zmienić sposob pokazywania kursów z 4/5 itd na normalne 1,80 czy 1,50? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Dzieki za odp Odpowie ktoś ? please <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
a powiedzcie co zrobić jak jestem zameldowoany gdzie indziej, a rachunki mam skądś indziej?:D podbijam Nie za bardzo czaje..a niby od kogo i jak oni maja sie dowiedziec ze to jest rachunek Twoj ale z innymi danymi co do zameldowania? Pozatym ja zrobilem walek i z jakiegos booka wyplacilem na konto brachola;p i tez przejdzie. Z moich informacji wynika ze osoba/firma wykonujaca przelew nie ma mozliwosci wgladu na czyje dane wysyla pieniadze. Ok, ale ktos powie ze jak sie dane nie beda zgadzaly to przelew sie cofnie! Ja powiem tak: Moze sie tak zdazyc jesli beda sie baardzo te dane niezgadaly, ale jeszcze nie slyszalem o cofnieciu sie przelewu w kwocie do 2 tysi PLN. Takich normalne banki poprostu nie monitoruja. I przechodza jak złoto. Powodzenia w coffaniu kasy Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka