|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Słowo "lub" daje możliwość dowolnej interpretacji tego zdania dla tego co ten regulamin ustalał.
Przypominam przy okazji, że zawierając zakład, obligatoryjnie zgadzamy się na ten regulamin.
Pewnie, zawsze mamy prawo skierować do sądu, ale...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dziś u Pana Staszka była kolejna wnuczka żeby mu szklankę wody podać ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/2019/09/04/46e1e40527aaec7e8948046b1218c656.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
A powołali się na jakiś konkretny pkt regulaminu ? nie, stanowisko pani manager: Szanowny Panie, Jeżeli mecz nie został dograny i nie został ogłoszony oficjalny wynik, to zakłady są zwracane z kursem 1,00 Mi się wydaje, że jakby było "jeżeli mecz nie został dograny LUB nie został ogłoszony oficjalny wynik.." to wtedy można walczyć a tak chyba muszą zostać spełnione oba warunki. Oficjalny wynik łącznie z dogranym do końca meczem. Ale mogę się mylić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10 |
Można dziś coś dołożyć do Monfilsa konkretnego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10 |
Ooo Polska dziś gra z szwabią w siate  1.40 piechotą nie chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Nie wygrasz pewnie z kurwami haczyk, ale walcz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10 |
Jedziemy panowje!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
a panie nie ? to panie Ci ujebią wtedy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10 |
O panie jestem spokojny;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
fejk, te mecze siatkarek zaczynaja sie o 18 a nie 11 idź do dziadka na kurs fotoszopa !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Basiura jak tam Twoja kolekcja Whisky z serii Gry o Tron? Spokój w kołchozie to sobie chodzę i czytam i wpadłem na dobre rady:
- jeśli nie masz o whisky zielonego pojęcia: nie inwestuj w whisky - jeśli wydaje Ci się, że każda kupiona butelka single-malt przyniesie Ci fortunę: nie inwestuj w whisky - jeśli whisky zacząłeś interesować się kilka miesięcy temu i masz już dobre 30 maltów na rozkładzie: nie inwestuj w whisky - jeśli "znajomy sprzedawca" ze sklepu z alkoholem usilnie namawia Cię na zainwestowanie w jakąś edycję: nie kupuj tej edycji - jeśli planujesz przeznaczyć na inwestycję w whisky więcej niż jedną piątą oszczędności: nie inwestuj w whisky - jeśli whisky Ci nie smakuje: nie inwestuj w whisky - jeśli uważasz że "Macallan lub Ardbeg to najlepsze whisky na inwestycję i basta": nie inwestuj w whisky - jeśli kierujesz się ocenami z "Whisky Bible": nie inwestuj w whisky - jeśli tego nie przeczytałeś lub nie rozumiesz nie pytaj nas o inwestowanie w whisky
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
heh miałem handi 7,5 na ruskich to w ostatniej sekundzie jak juz wszyscy szli do szatni bo pozamiatane, to Argentyniec postanowił wsada na koniec zrobić. Popisówki mu się zachciało...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10 |
fejk, te mecze siatkarek zaczynaja sie o 18 a nie 11 idź do dziadka na kurs fotoszopa ! trzymaj cisnienie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10 |
heh miałem handi 7,5 na ruskich to w ostatniej sekundzie jak juz wszyscy szli do szatni bo pozamiatane, to Argentyniec postanowił wsada na koniec zrobić. Popisówki mu się zachciało... to za karę bo wczoraj figa trzymałeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
heh miałem handi 7,5 na ruskich to w ostatniej sekundzie jak juz wszyscy szli do szatni bo pozamiatane, to Argentyniec postanowił wsada na koniec zrobić. Popisówki mu się zachciało... ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/D5y0OXFXkAA3st7.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
KTS Weszło na live w Uni
co za czasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
z wywiadu z trenerem Laury Chylice: "Jakie są wasze największe atuty? Co tu dużo mówić – mamy bardzo fajny atak. Mówię o całym zespole. Strzelamy masę goli, tworzymy mnóstwo sytuacji. Naszą zdecydowaną piętą achillesową jest gra w obronie. A to naszą też! Aha, czyli czeka nas piękny mecz! Niech będzie 6:6, wtedy zadecydują karne. Naprawdę, mamy szalone problemy z obroną. Nie chodzi mi o samą linię defensywy, ale o całą drużynę. Z przodu wyglądamy świetnie" czyli gruby over 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
uuu.. kursy na over słabiutkie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|