|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
a ulubieniec managerów fantasy PL, poprowadzi do zwycięstwa na Grekami ??? @2.25  Jaki cwaniak. Jak nie wejdzie to tylko pytał. Jak weszło to się puszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
pacyf po winie bo niekumaty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
no dobra, wszyscy raczej w podobnym kierunku myślimy to na konkretnego nie dostanę więcej niż 1.4 pewnie nie ma value, bo zawsze może braknąć delikatnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Jutro na forum o tej porze ilość osób z over 2.0 na budziku over/under 15.5 jakie kursy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
aker zapomniałeś dodać w tej historii, że Ty byłeś w 8c, a cała reszta to były klasy 3  kolego ta sama kategoria wiekowa parady bramkarskie i to na asfalcie bo innego boiska nie było W takim razie przepraszam i szacuneczek wybaczam  Pacyfon wieczny tłuścioch ciapciuś zazdrości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Jutro na forum o tej porze ilość osób z over 2.0 na budziku over/under 15.5 jakie kursy? Nie będzie tak źle, przy piątku część może spoglądać na tvn i wynik tylko w przerwie na lanie (czytaj Quinc)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
aker zapomniałeś dodać w tej historii, że Ty byłeś w 8c, a cała reszta to były klasy 3  kolego ta sama kategoria wiekowa parady bramkarskie i to na asfalcie bo innego boiska nie było u nas zawsze na bramie byly najwieksze ciamajdy co strach im bylo pile podac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Jutro na forum o tej porze ilość osób z over 2.0 na budziku over/under 15.5 jakie kursy? Nie będzie tak źle, przy piątku część może spoglądać na tvn i wynik tylko w przerwie na lanie (czytaj Quinc) No tak, już subtelnie zasugerował, że na TVN Harry Potter leci w czasie meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
aker zapomniałeś dodać w tej historii, że Ty byłeś w 8c, a cała reszta to były klasy 3  kolego ta sama kategoria wiekowa parady bramkarskie i to na asfalcie bo innego boiska nie było u nas zawsze na bramie byly najwieksze ciamajdy co strach im bylo pile podac strach to miał bramkarz jak stałeś za bramką 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Ten nasz były kolega z Warszawy też bez szans na oglądanie, a on z dwa miesiące temu byłby pewniakiem do overa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Jutro na forum o tej porze ilość osób z over 2.0 na budziku over/under 15.5 jakie kursy? poniosło chyba trochę, chyba że doliczasz tych "gości" których zawsze pareset na forum i nie od wczoraj zachodze w głowę o co z nimi chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
aker zapomniałeś dodać w tej historii, że Ty byłeś w 8c, a cała reszta to były klasy 3  kolego ta sama kategoria wiekowa parady bramkarskie i to na asfalcie bo innego boiska nie było u nas zawsze na bramie byly najwieksze ciamajdy co strach im bylo pile podac strach to miał bramkarz jak stałeś za bramką  aker ty nie cwaniakuj bo zaczne przypominac analna rozpierduche 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Jutro na forum o tej porze ilość osób z over 2.0 na budziku over/under 15.5 jakie kursy? poniosło chyba trochę, chyba że doliczasz tych "gości" których zawsze pareset na forum i nie od wczoraj zachodze w głowę o co z nimi chodzi czytaja co elita pisze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Ten nasz były kolega z Warszawy też bez szans na oglądanie, a on z dwa miesiące temu byłby pewniakiem do overa. jak to mawiał Daniec teraz tylko na 5 minut balkonik i papierosek a jak nie jaja to nie wychodzi wcale 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Jutro na forum o tej porze ilość osób z over 2.0 na budziku over/under 15.5 jakie kursy? Nie będzie tak źle, przy piątku część może spoglądać na tvn i wynik tylko w przerwie na lanie (czytaj Quinc) No tak, już subtelnie zasugerował, że na TVN Harry Potter leci w czasie meczu. ![[Linked Image from media3.giphy.com]](https://media3.giphy.com/media/26gN27K98gXfnvEJy/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Jutro na forum o tej porze ilość osób z over 2.0 na budziku over/under 15.5 jakie kursy? poniosło chyba trochę, chyba że doliczasz tych "gości" których zawsze pareset na forum i nie od wczoraj zachodze w głowę o co z nimi chodzi Jak gra reprezentacja to zawsze jest większa frekwencja. A jakby nam nie poszło to nawet Bydle i zegarek się zaloguja
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|