|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2 |
fechu już po pierwszej kawusi z Paniami z pokoju?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
fechu już po pierwszej kawusi z Paniami z pokoju? Tak jest, poranne ploteczki w kuchni zaliczone. Teraz trochę popracować trzeba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,654 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,654 Likes: 12 |
Tak to wyglada. A opcje edycji cudzych postów należałoby zamrozic. Zobaczymy czy jest taka mozliwosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2 |
fechu już po pierwszej kawusi z Paniami z pokoju? Tak jest, poranne ploteczki w kuchni zaliczone. Teraz trochę popracować trzeba. Aaa to pół biedy, że tylko w kuchni. Myślał, że w pokoju też nadają non stop 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,654 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,654 Likes: 12 |
@rafał,łyknął jak młody pelikan. A tak swoja drogą wkładanie w czyjś nick wypowiedzi,które nie miały miejsca to bardzo prymitywne i chamskie. Wstaw jeszcze jakiegoś gifa co uczyli robić na lekcjach dla emerytów bo dawno nie było  Misiu kolorowy nie fikaj i ciesz sie ,ze nadal mam dobry humor bo faktycznie za cos takiego moglibysmy sie pozegnac Ale ogolnie Cie lubi wiec zostalo miejsce na ostatni minus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Sam w pokoju jestem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Wczorajsza wieczorna linia nadal jest wysoka. Polacy zaczęli, a tutaj cisza...
Witam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Vincent, kasa dla Was się szykuje. Al-Wahdy położyła na stole 3 mln. za Carlitosa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
@rafał,łyknął jak młody pelikan. A tak swoja drogą wkładanie w czyjś nick wypowiedzi,które nie miały miejsca to bardzo prymitywne i chamskie. Wstaw jeszcze jakiegoś gifa co uczyli robić na lekcjach dla emerytów bo dawno nie było  Misiu kolorowy nie fikaj i ciesz sie ,ze nadal mam dobry humor bo faktycznie za cos takiego moglibysmy sie pozegnac Ale ogolnie Cie lubi wiec zostalo miejsce na ostatni minus  rafal zluzuj majty
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,654 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,654 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Wczorajsza wieczorna linia nadal jest wysoka. Polacy zaczęli, a tutaj cisza...
Witam jaga zaspal chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
haczyk jaka linia teraz z rana na live ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,654 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,654 Likes: 12 |
@rafał,łyknął jak młody pelikan. A tak swoja drogą wkładanie w czyjś nick wypowiedzi,które nie miały miejsca to bardzo prymitywne i chamskie. Wstaw jeszcze jakiegoś gifa co uczyli robić na lekcjach dla emerytów bo dawno nie było  Misiu kolorowy nie fikaj i ciesz sie ,ze nadal mam dobry humor bo faktycznie za cos takiego moglibysmy sie pozegnac Ale ogolnie Cie lubi wiec zostalo miejsce na ostatni minus  rafal zluzuj majty No różowe stringi mnie deko w dupe uciskaja, ale nie wiem po co sie wpierdalasz jak nie do Ciebie pisałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2 |
Sam w pokoju jestem  Uuu tego się nie spodziewałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
haczyk jaka linia teraz z rana na live ? 2-2,5 na luzaku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
chłopie, ludzie sobie żartują, nikomu nikt nie wadzi ani nie obraża a ty wpadasz jak najebany szeryf i straszysz ludzi banami. To ci mówię żebyś wyluzował bo nie ma o co się spinać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vincent, kasa dla Was się szykuje. Al-Wahdy położyła na stole 3 mln. za Carlitosa. Tak jak za Novikovasa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,654 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,654 Likes: 12 |
chłopie, ludzie sobie żartują, nikomu nikt nie wadzi ani nie obraża a ty wpadasz jak najebany szeryf i straszysz ludzi banami. To ci mówię żebyś wyluzował bo nie ma o co się spinać Nikt sie nie spina,ale to był głupi żart. Dla mnie koniec tematu. Jesli Cie uraziłem to przepraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
chłopie, ludzie sobie żartują, nikomu nikt nie wadzi ani nie obraża a ty wpadasz jak najebany szeryf i straszysz ludzi banami. To ci mówię żebyś wyluzował bo nie ma o co się spinać Nikt sie nie spina,ale to był głupi żart. Dla mnie koniec tematu. Jesli Cie uraziłem to przepraszam żarty jak żarty, czasem wyjdzie lepszy czasem gorszy. Nie ma tematu, pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|