Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Wiem aker, chociaż do smaku w butelce jakoś się przyzwyczaiłem.
jak przyjadę w lipcu do Was na Rammsteina to przywiozę Ci dobre czeskie piwka na spróbowanie
Na początku października jedziemy do Pragi na 5 dni, to będę kosztował różne smaki, bo to jest też jednym z celów naszej wycieczki.
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Podwójna zmiana. Klich i Piątek.
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Gramy, jak reprezentacja ligi polskiej... Zero wyjścia na pozycję Lewy się wkurza i dostosował się do poziomu, strata i faul Przegrywamy fizycznie Klich zjazd do bazy - Bielik na bojo! Na boisku są jacyś skrzydłowi?! Ja nie wiem, na prawdę niezła ekipa na papierze, a grają, jakby pierwszy raz na boisku byli razem. KURWA...
Piles coś przed i w trakcie meczu?
--
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
za duza mamy przewage punktow w tabeli, mozna olac jeden mecz
kera ten mecz obejrzy na TVP Historia za 26 lat dopiero
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Gramy, jak reprezentacja ligi polskiej... Zero wyjścia na pozycję Lewy się wkurza i dostosował się do poziomu, strata i faul Przegrywamy fizycznie Klich zjazd do bazy - Bielik na bojo! Na boisku są jacyś skrzydłowi?! Ja nie wiem, na prawdę niezła ekipa na papierze, a grają, jakby pierwszy raz na boisku byli razem. KURWA...
Piles coś przed i w trakcie meczu?
Tymbark jabłko-mięta a co?
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Wiem aker, chociaż do smaku w butelce jakoś się przyzwyczaiłem.
jak przyjadę w lipcu do Was na Rammsteina to przywiozę Ci dobre czeskie piwka na spróbowanie
Na początku października jedziemy do Pragi na 5 dni, to będę kosztował różne smaki, bo to jest też jednym z celów naszej wycieczki.
Akagi idź do knajpy, gdzie piwko przyjeżdża elektryczną kolejką i w wagonikach są browarki.
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ciężko trafić w Pradze na złe piwo.
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Gramy, jak reprezentacja ligi polskiej... Zero wyjścia na pozycję Lewy się wkurza i dostosował się do poziomu, strata i faul Przegrywamy fizycznie Klich zjazd do bazy - Bielik na bojo! Na boisku są jacyś skrzydłowi?! Ja nie wiem, na prawdę niezła ekipa na papierze, a grają, jakby pierwszy raz na boisku byli razem. KURWA...
Piles coś przed i w trakcie meczu?
Tymbark jabłko-mięta a co?
Nie no też fajnie
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Gdzie quincy i jak się nazywa?
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
kurwa czemu my w kopanej nie mamy takiego trenera tylko same melepety
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Klich Klichem, ale co na boisku robi Piątek?
Last edited by Akhu; 06/09/2019 20:58 .
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Słabo Zieliński. Coś trzeba zmienić w 2 połowie, bo nie ma czego bronić.
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Gdzie quincy i jak się nazywa?
Quincy w Gdańsku, ale nie powie pewnie jak się nazywa
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Słabo Zieliński. Coś trzeba zmienić w 2 połowie, bo nie ma czego bronić.
bo to nie jest skrzydłowy
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
bez celnego strzału w 1 połowie wstyd
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Klich Klichem, ale co na boisku robi Piątek?
gdzieś tam błądzi
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Gdzie quincy i jak się nazywa?
Vytopna Railway Restaurant
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Wiem aker, chociaż do smaku w butelce jakoś się przyzwyczaiłem.
jak przyjadę w lipcu do Was na Rammsteina to przywiozę Ci dobre czeskie piwka na spróbowanie
Akerski ja zamawiam dwie kraty Bernarda 10-ki.
nie ma sprawy, przypomnij się za rok w sierpniu jak będę jechał do Sobieszewa
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Klich Klichem, ale co na boisku robi Piątek?
gdzieś tam błądzi
Ładnie zagrał do Ziela piętą, ale ten podał do nikogo
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Wiem aker, chociaż do smaku w butelce jakoś się przyzwyczaiłem.
jak przyjadę w lipcu do Was na Rammsteina to przywiozę Ci dobre czeskie piwka na spróbowanie
Akerski ja zamawiam dwie kraty Bernarda 10-ki.
nie ma sprawy, przypomnij się za rok w sierpniu jak będę jechał do Sobieszewa
Ja też zamawiam kratę Bernasia
Link skopiowany do schowka