|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3 |
dzisiaj to remis FIN-ITA pasuje jak w mordę strzelił  punkt oba zespoły wezmą z pocałowaniem ręki, więc będzie macanie po jajkach i 0:0 niewykluczone... no, może 1:1, bo jest Pukki, a i Włosi ostatnio jakby bardziej ofensywni Włochom się tam dobrze gra i tak samo będzie dzisiaj czysta dwójka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Duny, jakby musieli wygrać 5:0, toby wygrali 6:0 - taka prawda
ale, że nie trzeba...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Szwajcaria - Gibraltar 6-0 Polska - Austria 1-3 Sui 4:0 Pol 2:0  
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
FINLANDIA (5-4-1): Hradecky; Granlund, Toivio, Arajuuri, Väisänen, Uronen; Lod, Schüller, Kamara, Lappalainen; Pukki. ALL.: Kanerva.
ITALIA (4-3-3): Donnarumma; Izzo, Bonucci, Acerbi, Emerson Palmieri; Sensi, Jorginho, Barella; Chiesa, Immobile, Pellegrini
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
dzisiaj to remis FIN-ITA pasuje jak w mordę strzelił  punkt oba zespoły wezmą z pocałowaniem ręki, więc będzie macanie po jajkach i 0:0 niewykluczone... no, może 1:1, bo jest Pukki, a i Włosi ostatnio jakby bardziej ofensywni Włochom się tam dobrze gra i tak samo będzie dzisiaj czysta dwójka raz w historii tam grali,16 lat temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
bukma trafił szwajcarów 4-0 ale ma Polskę 2-0 więc nie wejdzie ale za helwetów brawo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
dzisiaj to remis FIN-ITA pasuje jak w mordę strzelił  punkt oba zespoły wezmą z pocałowaniem ręki, więc będzie macanie po jajkach i 0:0 niewykluczone... no, może 1:1, bo jest Pukki, a i Włosi ostatnio jakby bardziej ofensywni Włochom się tam dobrze gra i tak samo będzie dzisiaj czysta dwójka czy ta analiza opiera się na H2H ? 11.06.03 EUR Finlandia Włochy 0 : 2 08.06.77 WC Finlandia Włochy 0 : 3 05.06.75 EUR Finlandia Włochy 0 : 1 23.06.65 WC Finlandia Włochy 0 : 2 z tego co pamiętam, to Finowie osłabieni byli w '03.. niestety co do pozostałych meczów nie mam pewności 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
forty - weź no proszę powiedz co grasz z wieczornych meczów
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Szwajcaria-Gibraltar 4-0 Polska-Austria 2-0 brawo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
forty - weź no proszę powiedz co grasz z wieczornych meczów jakies cornery w meczu Spain
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
brawo Józef.. a ja 10:0 dałem.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3 |
dzisiaj to remis FIN-ITA pasuje jak w mordę strzelił  punkt oba zespoły wezmą z pocałowaniem ręki, więc będzie macanie po jajkach i 0:0 niewykluczone... no, może 1:1, bo jest Pukki, a i Włosi ostatnio jakby bardziej ofensywni Włochom się tam dobrze gra i tak samo będzie dzisiaj czysta dwójka czy ta analiza opiera się na H2H ? 11.06.03 EUR Finlandia Włochy 0 : 2 08.06.77 WC Finlandia Włochy 0 : 3 05.06.75 EUR Finlandia Włochy 0 : 1 23.06.65 WC Finlandia Włochy 0 : 2 z tego co pamiętam, to Finowie osłabieni byli w '03.. niestety co do pozostałych meczów nie mam pewności  tak dokładnie dzisiaj będzie prawo serii i też wygają
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
przynajmniej szczerze, aker 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
@forty
Co mówi regulamin w przypadku takich samych typów 2 userów w konkursie tygodnia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3 |
@forty
Co mówi regulamin w przypadku takich samych typów 2 userów w konkursie tygodnia ? zostają zbanowani
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
@forty
Co mówi regulamin w przypadku takich samych typów 2 userów w konkursie tygodnia ? jest to ewidentny dramat usera, który podał typ jako drugi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
@forty
Co mówi regulamin w przypadku takich samych typów 2 userów w konkursie tygodnia ? dwóch wygranych otrzyma nagrody
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3 |
przynajmniej szczerze, aker  Włoska piłka chwyta wiatr w żagle i mimo że to Włosi to nię będą kombinować z remisami tylko zagrają o pełną pulę
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
dwóch wygranych otrzyma nagrody I co ? Głupio Wam hejterzy ? :gra_na_nosie: 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Polska nie wygra 2-0 zapomnijcie o trunku 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|