Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
kurs na Słowenię przeciwko słabiutkiemu(szczególnie na wyjazdach) Izraelowi to chyba jednak lekka przesada
dałbym nie więcej jak @1.75 także nie pozostało nic innego jak pobrać @1.95
w Izraelu remisowo ale ze statsów wynika, że Słoweńcy ładnie tam cisnęli gospodarzy
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Jest chyba taka opcja, bo Akhu ma Serie A i Włochy ustawione
Możliwe że przy tylu powiadomieniach pakiet darmowy mu się wyczerpał
to troche rozjaśnia
[
imgflip.com ]
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
kurs na Słowenię przeciwko słabiutkiemu(szczególnie na wyjazdach) Izraelowi to chyba jednak lekka przesada
dałbym nie więcej jak @1.75 także nie pozostało nic innego jak pobrać @1.95
w Izraelu remisowo ale ze statsów wynika, że Słoweńcy ładnie tam cisnęli gospodarzy
Śniło mi się że Izrael wygrał 0-1
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Piękny dubel Austria + Izrael
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,372
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,372
Likes: 2
@forty wejdzie???
[
fotosik.pl ]
[
fotosik.pl ]
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,372
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,372
Likes: 2
Miał iść remis PL, ale już mi się nie chciało zmieniać!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,685
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,685
Likes: 10
Ciekawe czy Mati lubi kocurka. Jak myślisz sensei?
myślę że lekkiego tolerowałby
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Macedonia Północna wygra
Ale za to sprytne zagranie z podwojeniem Chorwacji
i dodatkowe 28% za darmo
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Macedonia Północna wygra
Ale za to sprytne zagranie z podwojeniem Chorwacji
i dodatkowe 28% za darmo
To jest ten myk Lukasza o ktorym pisal ze wreszcie wie jak oszukac wrednego psa
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Bardzo się ucieszyłem Vincent, o czym pisaliście z rana.
A jak już w końcu zbankrutujemy, a Wy odtańczycie Swój taniec radości nad pogorzeliskiem, to o czym będziecie pisali?
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
wtedy akagi zajmiemy sie swoimi klubami, na razie nic nas tak naprawde nie interesuje poza Legia i mysleniem jak jej bardziej dowalic
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Akagi, znajdź kiedy ja pisałem, że chcę bankructwa Legii. Tak samo nie chcę, żeby przy Kałuży spadli, bo nie będzie derbów i polski Guardiola nie będzie mógł kontynuować swojej passy. Pilnujemy kasy za Carlitosa
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Wg Koźmińskiego miesiąc na rozliczenie
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,372
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,372
Likes: 2
Macedonia Północna wygra
Ale za to sprytne zagranie z podwojeniem Chorwacji
i dodatkowe 28% za darmo
Dania też miała wygrać
No pewnie wygra Mac. Tak grane aby kursy jak najwyższe.
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Bardzo się ucieszyłem Vincent, o czym pisaliście z rana.
A jak już w końcu zbankrutujemy, a Wy odtańczycie Swój taniec radości nad pogorzeliskiem, to o czym będziecie pisali?
jak zbankrutujecie i spadniecie z ligi wtedy zatańczę jak Bruce Willis w ostatnim skaucie właśnie tak :
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Stano podał skład Fabianski - Kedziora, Glik, Bednarek, Bereszynski - Grosicki, Krychowiak, Bielik, Zielinski, Kownacki - Lewandowski.
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Lukasz sprawdz ten kupon jeszcze raz
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Wczoraj na jakimś Twitterze widziałem ktoś pisał, ze Legia sprzedała Carlovica za 0 5mln, a 2.5mln dostanie jaki bonus po 1szym występie. W tej sytuacji kasy z transferu może być sporo mniej dla Wisły .. ale gdyby to była prawda, to pewnie byście o tym wiedzieli
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
no dobra teraz ja zalapalem jak naprawde ten kupon wyglada, ale wkleiles go pierwszorzednie
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Stano podał skład Fabianski - Kedziora, Glik, Bednarek, Bereszynski - Grosicki, Krychowiak, Bielik, Zielinski, Kownacki - Lewandowski.
Bereś znów na lewej
no cymbał ten brzeczek
Link skopiowany do schowka