|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,713 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,713 Likes: 10 |
Moim zdaniem ich rozklepiemy, a mecz że Słowenią to był prezent. Dziś dubelek Polska i Słowenia pachnie kasiorą
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
@akagi,posłuchałem sobie rankiem ten pacyfkowy "Kwiat Jabłoni" ,nie wiem co tam Tobie mogło się podobać.Cieniutkie to to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Brzęczek widać że czuje coraz większą presję i strzela na oślep ze składem, taktyką(o ile takowa w ogóle jest), powołaniami itd
kompletny brak pomysłu na reprezentację, to wręcz niebywałe, że jeszcze nie został pogoniony zwolniony nie zostanie bo to by znaczyło, że nieomylny Boniek się pomylił Boniek na bank ma wpływ na skład bo dobrze wie że brzeczek to kretyn i sam by nie ogarnął to ryży chytrus jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Na pensję dla Rossiego to Miodulski musiałby chyba pożyczać, nierealne. Nie sądzę, bo łączony jest z Empoli, Cremonese i Frosinone. Legia raczej lepiej płaci niż kluby Serie B.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
@akagi,posłuchałem sobie rankiem ten pacyfkowy "Kwiat Jabłoni" ,nie wiem co tam Tobie mogło się podobać.Cieniutkie to to. Lista! A i jeszcze nad banem pomyślimy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
"Legia szuka napastnika z wolnego transferu. Kilka ciekawych nazwisk jest na rynku: Wilfried Bony, Giuseppe Rossi, Emmanuel Emenike, Victor Anichebe, Prejuce Nakoulma, Benjamin Moukandjo Wszyscy oczywiście post-prime, 30+ i z wątpliwym zdrowiem, ale może w naszej lidze dadzą radę." Pepito w Legii  ale to byłby hit hit pijarowy, nic więcej dwa mecze, kontuzja kolana i pauza na pół roku, trzy mecze, kontuzja kolana i pauza na rok, itd... wielki talent, ale szczęścia do zdrowia to chłopak nie miał a szkoda, bo był prawdziwym kocurem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Na pensję dla Rossiego to Miodulski musiałby chyba pożyczać, nierealne. Nie sądzę, bo łączony jest z Empoli, Cremonese i Frosinone. Legia raczej lepiej płaci niż kluby Serie B. w takim razie spore zaskoczenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2 |
Bramkę stracimy czyli BTS pewniak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
@akagi,posłuchałem sobie rankiem ten pacyfkowy "Kwiat Jabłoni" ,nie wiem co tam Tobie mogło się podobać.Cieniutkie to to. Generalnie forty, słucham rocka progresywnego i muzyki instrumentalnej. Ale czasem dla odmiany, szukam dla mnie "nowych" brzmień, a ten "Kwiat" się mieści w tej konwencji. Mają swój specyficzny klimat, a że dla mnie to coś nowego, dlatego zwróciłem na to uwagę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2 |
Niech ściągają więcej takich ludzi typu podstarzały Eduardo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Brzęczek widać że czuje coraz większą presję i strzela na oślep ze składem, taktyką(o ile takowa w ogóle jest), powołaniami itd
kompletny brak pomysłu na reprezentację, to wręcz niebywałe, że jeszcze nie został pogoniony zwolniony nie zostanie bo to by znaczyło, że nieomylny Boniek się pomylił Boniek na bank ma wpływ na skład bo dobrze wie że brzeczek to kretyn i sam by nie ogarnął to ryży chytrus jest właśnie ktoś napisał, że Stanowski poznał skład wcześniej od Brzęczka oczywiście informacje ma od prezesa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2 |
Niech ściągają więcej takich ludzi typu podstarzały Eduardo. Niech nie ściągają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
pejsy dostały wpierdol od katarczyków pod dyskoteką w Wawie a polski MSZ się tłumaczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Właśnie dostawa była na nagrody w konkursie tygodnia. https://streamable.com/cji06
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Moukandjo to wg mnie byłby mega ciekawy transfer ale szczerze wątpię, żeby gość który jeszcze chwilę temu był na radarze West Hamu, wylądował w Legii 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Gasliko 50 Kota-PSKPS Pasaman @2.70 (0-0 w 57 min) 2/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Gasliko 50 Kota-PSKPS Pasaman @2.70 (0-0 w 57 min) 2/10  63min!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ładne firanki forty. Ty wybierałes na bazarku? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,379 Likes: 2 |
forty mógłby zlot zrobić u siebie na chałupie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
A wybierałem ,żebys wiedział.Tyle że nie na bazarku.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|