|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
do boju Nasi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,466 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,466 Likes: 11 |
Rafal gratulacje ale czy kasyna netowe takie chetne do wyplaty takich kwot?? bez problemow? Bez problemu. Tu jedynie denerwujace jest ,ze max 10 000 EUR mozna na tydzien
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
czyli bedziesz to przez ponad miesiac wyplacal?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,466 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,466 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,466 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,466 Likes: 11 |
Znaczy mógłbym szybciej bo mam status VIP ale wtedy na konto bankowe. Nie spieszy mi sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Wojciech Frączek @WojtekFraczek1 · 5h Mam bardzo dobrą wiadomość ku pokrzepieniu serc (zakaz czytania przez sztab szkoleniowy i reprezentantów): Nawet jeśli zajmiemy 5. miejsce w grupie (co teoretycznie jest możliwe) to na 99,99999999999% zagramy w barażach.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Znaczy mógłbym szybciej bo mam status VIP ale wtedy na konto bankowe. Nie spieszy mi sie wiadomo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ładnie Rafał.
Ale coś mi tu śmierdzi Betowcem, który wkleja tylko konkret wygrane kwity albo takie o włos. Nigdy się nie dowiemy ile wpierdala dzień w dzień.
A skoro taka okazja trafia się raz na 3-4 lata to ile trzeba wpierdolić przez 4 lata, żeby wygrać 50k euro?
No offens, pytam przez czystą ciekawość, bo nie wierzę, że można być na takich grach do przodu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dzień dobry  Jaga - Legia 1:0 Udinese - Inter 1:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
46-41 HT, wstydu nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
46-41 HT, wstydu nie ma  +1 Miałem to samo napisać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
chociaz widac ze Hiszpanie graja na pol gwizdka i ruszaja sie jak mucha w smole
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Marzena S., była prezes Wisły Kraków została zatrzymana. Sprawa dotyczy wyprowadzania pieniędzy z kasy klubu. Więcej informacji wkrótce na @tvn24
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
chociaz widac ze Hiszpanie graja na pol gwizdka i ruszaja sie jak mucha w smole to samo mi napisał znajomy o Serbach parę chwil temu  Polacy tego raczej nie wygrają, ale i tak wygląda to zacnie, jak równy z równym z przeciwnikiem, który powinien nas gwałcić
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,466 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,466 Likes: 11 |
Ładnie Rafał.
Ale coś mi tu śmierdzi Betowcem, który wkleja tylko konkret wygrane kwity albo takie o włos. Nigdy się nie dowiemy ile wpierdala dzień w dzień.
A skoro taka okazja trafia się raz na 3-4 lata to ile trzeba wpierdolić przez 4 lata, żeby wygrać 50k euro?
No offens, pytam przez czystą ciekawość, bo nie wierzę, że można być na takich grach do przodu. Spoko. Do tej wygranej byłem w ich kasynie mniej więcej z 3000 eur na plus Oczywiście tak jak napisałem taka wygrana nie często się trafia. Tylko,że takich wygranych po 5 czy 10 000 eur już dawno nie wklejam. Przegrane też są i to nie raz,ale w porównaniu do wypłat są do przyjęcia. Nie wiem ile jestem na plus, ale na pewno do minus jest mega daleko. Tylko nic na siłę. Nie daje tu to gram gdzie indziej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,466 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,466 Likes: 11 |
A i tylko nigdy nie wpadnijcie na wspaniały pomysł grania na naziemnych maszynach. Oficjalne polskie kasyno też mnie nie pociąga i nawet konta tam nie założyłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Marzena S., była prezes Wisły Kraków została zatrzymana. Sprawa dotyczy wyprowadzania pieniędzy z kasy klubu. Więcej informacji wkrótce na @tvn24 i to jest news ! a juz tracilem nadzieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
O takich maszynach co to starzy Jankesi siadają w barze po obiedzie z drinkiem i 100 dolarami to kiedyś oglądałem program. Oni tak ustawiają te maszyny, że tam jest tylko jeden wygrany. Właściciel maszyny.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|