|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
chuj wie co tam Mooras pograł
jakieś nawiasy pograł jedynkę więc dlatego pisałem że można stawiać domy i samochody na dwójkę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2 |
No to wracają europejskie puchary. Na przysłowiowego grubasa nic tam mi się nie podoba. Pełen relaks. Spokój. Opanowanie. Stoimy z boku i patrzymy. Śmiejemy się. A raczej uśmiechamy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
zaraz zrobimy mega bilet na lm i le łatwy sianecki się szykuje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,352 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,352 Likes: 3 |
No to wracają europejskie puchary. Na przysłowiowego grubasa nic tam mi się nie podoba. Pełen relaks. Spokój. Opanowanie. Stoimy z boku i patrzymy. Śmiejemy się. A raczej uśmiechamy. jest parę perełek na grubasa ale głównie z LE
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NjU4ODQ2MDgwMDqkGDVKk5I2FkeUjKE%3D&preview=hide_code&live=0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19 |
Świat stanął na głowie, skoczkowie narciarscy wygrywają zawody w jeździe na rowerze : "Bohaterem wyścigu okazał się 29-letni Roglic. Były skoczek narciarski jest pierwszym kolarzem ze Słowenii na liście triumfatorów jednego z trzech największych wyścigów, obok Tour de France i Giro d'Italia. Prowadzenie objął we francuskim Pau, gdzie wygrał 10. etap - jazdę indywidualną na czas. Czerwonej koszulki lidera już nie oddał, utrzymując bezpieczną przewagę nad rywalami.
Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/kolarstwo/news-vuelta-a-espana-triumf-roglicza-majka-szosty-sukces-sajnoka,nId,3204690#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome" To podobnie jak ta Szwedka co z Kowalczyk się ścigała na ścigałkach na śniegu. Chyba Johaug. Zaczęła biegać po bieżni/asfalcie na jakiś tam długi odcinek i bodajże wygrywa w swoim kraju biegi. Jakieś tam minumum chyba zrobiła i może wystąpi w jakichś tam mistrzostwach na kontynencie. Nie znam się, ale pierwsze wrażenie takie, że to chyba trochę upokarzające dla tych co od lat uprawiają profesjonalnie ten sport i z nią przegrywają. Druga sprawa to nie wiem jak to możliwe, że ona tak sobie wygrywa w innej konkurencji. Widocznie da się. Szwedka Johaug normalnie cycki opadajo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
To podobnie jak ta Szwedka co z Kowalczyk się ścigała na ścigałkach na śniegu. Chyba Johaug. Zaczęła biegać po bieżni/asfalcie na jakiś tam długi odcinek i bodajże wygrywa w swoim kraju biegi. Jakieś tam minumum chyba zrobiła i może wystąpi w jakichś tam mistrzostwach na kontynencie. Nie znam się, ale pierwsze wrażenie takie, że to chyba trochę upokarzające dla tych co od lat uprawiają profesjonalnie ten sport i z nią przegrywają. Druga sprawa to nie wiem jak to możliwe, że ona tak sobie wygrywa w innej konkurencji. Widocznie da się. Nie wydaje mi się abys tyle bzdur zmiescił,w tak krotkim poście będąc w stanie trzezwości. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
To podobnie jak ta Szwedka co z Kowalczyk się ścigała na ścigałkach na śniegu. Chyba Johaug. Zaczęła biegać po bieżni/asfalcie na jakiś tam długi odcinek i bodajże wygrywa w swoim kraju biegi. Jakieś tam minumum chyba zrobiła i może wystąpi w jakichś tam mistrzostwach na kontynencie. Nie znam się, ale pierwsze wrażenie takie, że to chyba trochę upokarzające dla tych co od lat uprawiają profesjonalnie ten sport i z nią przegrywają. Druga sprawa to nie wiem jak to możliwe, że ona tak sobie wygrywa w innej konkurencji. Widocznie da się. Nie wydaje mi się abys tyle bzdur zmiescił,w tak krotkim poście będąc w stanie trzezwości.  Może to narkotyki...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
@fechniewski!w Fantasy PL,mam juz Ciebie na wyciągnięcie ręki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
@fechniewski!w Fantasy PL,mam juz Ciebie na wyciągnięcie ręki. Chyba burbona  Muszę przyznać, że mistrzowskie posunięcie z Twojej strony, Soyuncu w pierwszym składzie, a Wilson na ostatnim slocie ławki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
Ale od tego tygodnia przeznaczam 10 minut na Fantasy,także bój się. Najlepszego z "Najgorszego Kucharza" nie biorę pod uwagę jako rywala do walki o szczyt.  Dla Niego widzę miejsca 3-8. Oczywiscie siebie widzę na szczycie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
wyciągam swoje łapska po ducha puszczy Napoli - Liverpool 1-1 PSG - Real 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
aż sprawdziłem o co chodzi z tą Johaug no i przecież rzeczywiście została mistrzynią kraju na 10 km https://eurosport.tvn24.pl/lekkoatletyka,128/therese-johaug-lekkoatletyczna-mistrzynia-norwegii-w-biegu-na-10-000-metrow,958445.html
no więc czego się przypierdalacie do Łukasza ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2 |
Może dlatego, że to Norweżka. Zawsze sobie coś znajdą żeby się przyjebać do bezbronnego człowieka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
szkoda gadać, ja się nie dziwię że 700 osób czyta zza firany zamiast się zarejestrować i dołączyć do dyskusji. Człowiek się pomyli przez przypadek to już wyzywają od alkoholików i narkomanów. To nie ludzie, to wilki. Prawda jest taka że trzeba mieć zajebiście silną psychikę żeby funkcjonować na tym forum
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
czy dostawa ducha obejmuje także zagranicę, jakby tak np. Łukasz wygrał? (oczywiście jest to tylko przykład, bo umówmy się gdzie Łukasz i wygrana)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|