Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 82 z 94 1 2 80 81 82 83 84 93 94
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by pacyfista
chuj wie co tam Mooras pograł

jakieś nawiasy
pograł jedynkę więc dlatego pisałem że można stawiać domy i samochody na dwójkę

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382
Likes: 2
No to wracają europejskie puchary. Na przysłowiowego grubasa nic tam mi się nie podoba. Pełen relaks. Spokój. Opanowanie. Stoimy z boku i patrzymy. Śmiejemy się. A raczej uśmiechamy.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
zaraz zrobimy mega bilet na lm i le
łatwy sianecki się szykuje

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,352
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,352
Likes: 3
Originally Posted by Lukasz111
No to wracają europejskie puchary. Na przysłowiowego grubasa nic tam mi się nie podoba. Pełen relaks. Spokój. Opanowanie. Stoimy z boku i patrzymy. Śmiejemy się. A raczej uśmiechamy.

jest parę perełek na grubasa ale głównie z LE

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NjU4ODQ2MDgwMDqkGDVKk5I2FkeUjKE%3D&preview=hide_code&live=0

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by VVega
Świat stanął na głowie, skoczkowie narciarscy wygrywają zawody w jeździe na rowerze :
"Bohaterem wyścigu okazał się 29-letni Roglic. Były skoczek narciarski jest pierwszym kolarzem ze Słowenii na liście triumfatorów jednego z trzech największych wyścigów, obok Tour de France i Giro d'Italia. Prowadzenie objął we francuskim Pau, gdzie wygrał 10. etap - jazdę indywidualną na czas. Czerwonej koszulki lidera już nie oddał, utrzymując bezpieczną przewagę nad rywalami.

Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/kolarstwo/news-vuelta-a-espana-triumf-roglicza-majka-szosty-sukces-sajnoka,nId,3204690#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome"

To podobnie jak ta Szwedka co z Kowalczyk się ścigała na ścigałkach na śniegu. Chyba Johaug.
Zaczęła biegać po bieżni/asfalcie na jakiś tam długi odcinek i bodajże wygrywa w swoim kraju biegi. Jakieś tam minumum chyba zrobiła i może wystąpi w jakichś tam mistrzostwach na kontynencie.
Nie znam się, ale pierwsze wrażenie takie, że to chyba trochę upokarzające dla tych co od lat uprawiają profesjonalnie ten sport i z nią przegrywają. Druga sprawa to nie wiem jak to możliwe, że ona tak sobie wygrywa w innej konkurencji. Widocznie da się.

Szwedka Johaug normalnie cycki opadajo frown

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061

Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Originally Posted by Lukasz111
To podobnie jak ta Szwedka co z Kowalczyk się ścigała na ścigałkach na śniegu. Chyba Johaug.
Zaczęła biegać po bieżni/asfalcie na jakiś tam długi odcinek i bodajże wygrywa w swoim kraju biegi. Jakieś tam minumum chyba zrobiła i może wystąpi w jakichś tam mistrzostwach na kontynencie.
Nie znam się, ale pierwsze wrażenie takie, że to chyba trochę upokarzające dla tych co od lat uprawiają profesjonalnie ten sport i z nią przegrywają. Druga sprawa to nie wiem jak to możliwe, że ona tak sobie wygrywa w innej konkurencji. Widocznie da się.

Nie wydaje mi się abys tyle bzdur zmiescił,w tak krotkim poście będąc w stanie trzezwości.
grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by forty
Originally Posted by Lukasz111
To podobnie jak ta Szwedka co z Kowalczyk się ścigała na ścigałkach na śniegu. Chyba Johaug.
Zaczęła biegać po bieżni/asfalcie na jakiś tam długi odcinek i bodajże wygrywa w swoim kraju biegi. Jakieś tam minumum chyba zrobiła i może wystąpi w jakichś tam mistrzostwach na kontynencie.
Nie znam się, ale pierwsze wrażenie takie, że to chyba trochę upokarzające dla tych co od lat uprawiają profesjonalnie ten sport i z nią przegrywają. Druga sprawa to nie wiem jak to możliwe, że ona tak sobie wygrywa w innej konkurencji. Widocznie da się.
Nie wydaje mi się abys tyle bzdur zmiescił,w tak krotkim poście będąc w stanie trzezwości.
grin
Może to narkotyki...

Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
@fechniewski!w Fantasy PL,mam juz Ciebie na wyciągnięcie ręki.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
[Linked Image from media.giphy.com]

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by forty
@fechniewski!w Fantasy PL,mam juz Ciebie na wyciągnięcie ręki.
Chyba burbona smile

Muszę przyznać, że mistrzowskie posunięcie z Twojej strony, Soyuncu w pierwszym składzie, a Wilson na ostatnim slocie ławki grin

Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Fakt,przegapiłem.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Ale od tego tygodnia przeznaczam 10 minut na Fantasy,także bój się.
Najlepszego z "Najgorszego Kucharza" nie biorę pod uwagę jako rywala do walki o szczyt. wink Dla Niego widzę miejsca 3-8.
Oczywiscie siebie widzę na szczycie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Online: Sad
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
wyciągam swoje łapska po ducha puszczy
Napoli - Liverpool 1-1
PSG - Real 2-1


Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Online: Sad
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
aż sprawdziłem o co chodzi z tą Johaug no i przecież rzeczywiście została mistrzynią kraju na 10 km
https://eurosport.tvn24.pl/lekkoatletyka,128/therese-johaug-lekkoatletyczna-mistrzynia-norwegii-w-biegu-na-10-000-metrow,958445.html

no więc czego się przypierdalacie do Łukasza ?!

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382
Likes: 2
Może dlatego, że to Norweżka.
Zawsze sobie coś znajdą żeby się przyjebać do bezbronnego człowieka.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Online: Sad
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
szkoda gadać, ja się nie dziwię że 700 osób czyta zza firany zamiast się zarejestrować i dołączyć do dyskusji. Człowiek się pomyli przez przypadek to już wyzywają od alkoholików i narkomanów. To nie ludzie, to wilki.
Prawda jest taka że trzeba mieć zajebiście silną psychikę żeby funkcjonować na tym forum

Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Originally Posted by forty
[Linked Image from media.giphy.com]
czy dostawa ducha obejmuje także zagranicę, jakby tak np. Łukasz wygrał? (oczywiście jest to tylko przykład, bo umówmy się gdzie Łukasz i wygrana)

Strona 82 z 94 1 2 80 81 82 83 84 93 94

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1