|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Warszawski Festiwal Konesera Skubas, Organek, Nosowska, The Dumplings fajne wystawy obrazów, rzeźb i wiadomo foodtrucki itp  to wielka szkoda że przegapiłem.... uwielbiam The Dumplings.........
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
No właśnie tak mi się zdawało dlatego pytałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,748 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,748 Likes: 10 |
Biczu, bez przesady..żeby łydeczka imała się takich sposobów, byś okazał jej trochę zainteresowania.. ![[Linked Image from img.izismile.com]](https://img.izismile.com/img/img12/20190913/640/grownup_corner_381_640_high_39.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
overy w Dortmundzie, Neapolu ? Łukasz mam nadzieję że w tygodniu się nie narkotyzujesz i weźmiesz się za konkretne analizy 90% januszy gra w tych meczach over, zdecydowanie lepiej po tych kursach zagrać pod prąd under.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
overy w Dortmundzie, Neapolu ? Łukasz mam nadzieję że w tygodniu się nie narkotyzujesz i weźmiesz się za konkretne analizy 90% januszy gra w tych meczach over, zdecydowanie lepiej po tych kursach zagrać pod prąd under. a Janusze grają Inter ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
overy w Dortmundzie, Neapolu ? Łukasz mam nadzieję że w tygodniu się nie narkotyzujesz i weźmiesz się za konkretne analizy 90% januszy gra w tych meczach over, zdecydowanie lepiej po tych kursach zagrać pod prąd under. a Janusze grają Inter ? Jak ktoś chce coś wygrać, to od tego meczu zaczyna...taka prawda
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2 |
Kto nie oddał typu niech sie zastaniowi ,po jaki ch...jest na tym forum!!!! ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/Phewm4illb9KW6IJPe/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
overy w Dortmundzie, Neapolu ? Łukasz mam nadzieję że w tygodniu się nie narkotyzujesz i weźmiesz się za konkretne analizy 90% januszy gra w tych meczach over, zdecydowanie lepiej po tych kursach zagrać pod prąd under. a Janusze grają Inter ? nie wiem, dla mnie Slavia + 1.5 + slavia X2 to pierwsze co wpadło w oczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,365
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,365 |
Kto nie oddał typu niech sie zastaniowi ,po jaki ch...jest na tym forum!!!! ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/Phewm4illb9KW6IJPe/giphy.gif) i na taką zachętę czekałem, Napoli 1:2 PSG 2:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Kto nie oddał typu niech sie zastaniowi ,po jaki ch...jest na tym forum!!!! ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/Phewm4illb9KW6IJPe/giphy.gif) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,543 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,543 Likes: 10 |
Napoli Liverpool 2:0 PSG Real 2:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
Napoli 0:1 Liverpool Paris SG 1:1 Real Madrid
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,543 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,543 Likes: 10 |
Forty ten duch puszczy to z Czarnej Białostockiej czy z Gródka?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2 |
Forty ten duch puszczy to z Czarnej Białostockiej czy z Gródka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,543 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,543 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Biczu, bez przesady..żeby łydeczka imała się takich sposobów, byś okazał jej trochę zainteresowania.. ![[Linked Image from img.izismile.com]](https://img.izismile.com/img/img12/20190913/640/grownup_corner_381_640_high_39.jpg) ale ma spust tona frytkow i 2 takie burgery zeby ja wyzywic to pewnie 2 etaty potrzebne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,543 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,543 Likes: 10 |
Zielu dziś zagra taki mecz że Klopp jeszcze w tym roku będzie mieć go u siebie;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,748 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,748 Likes: 10 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|