Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Dzień dobry
Dzień dobry, ładna bramka we wtorek. Graty
Wstyd się przyznać ale nie widziałem jak strzeliłem.
Żaden wstyd, M jak miłość i Pułapka we wtorek, a w środę Na dobre i na złe samo się nie obejrzy
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Wkleiłbym link z tą bramką, ale nie będę dawał pożywki hejterom
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Witam panowie, jest tu może ktoś, kto używa jeszcze Windowsa XP? Przestało mi coś działać (tak, wiem niespodzianka) i potrzebuje sprawdzić czy to przez mój system czy XP ogólnie. Proszę o priv jakby ktos.
up
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Żaden wstyd nie widzieć gola w januszowej lidze.Co innego w lidze krajowej. O to juz byłby wielki wstyd.
Dzięki Forty za ojcowskie zrozumienie.
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Żaden wstyd nie widzieć gola w januszowej lidze.Co innego w lidze krajowej. O to juz byłby wielki wstyd.
Dzięki Forty za ojcowskie zrozumienie.
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
ktos mi wytlumaczy pole "ostatnia kolejka" w tabeli w fantasy ? przeciez te wartosci nie maja nic wspolnego z punktami w ostatniej czyli 8 kolejce
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
to raczej z powodu meczu Wisła P. - Legia - to pewnie jest obecnie ta "ostatnia" kolejka
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Vincent ja cie nie chce martwic ale kilka fot sie nie wyswietla z twojego zestawu. Popraw prosze szybko to moze nie zostaniesz dojechany dzis
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Ukraina u-17 - Łotwa u-17 azj hc3.5 @ 1.75 (1-0 w 12 min)
3/10
6-0 ft
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Vincent ja cie nie chce martwic ale kilka fot sie nie wyswietla z twojego zestawu. Popraw prosze szybko to moze nie zostaniesz dojechany dzis
Nie wiem czemu się tak dzieje.
Mam konto na iv. pl
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
U mnie się wszystko wyświetla
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
to raczej z powodu meczu Wisła P. - Legia - to pewnie jest obecnie ta "ostatnia" kolejka
no tak racja, czesto jak patrze podczas danej kolejki to tez mi sie w ogole nie zgadza, ale wtedy pewnie jest to zwiazane z aktualizacjami jakimis. Ale jak teraz bylo kompletnie z dupy to myslalem ze moze o cos innego tu chodzi
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Vincent ja cie nie chce martwic ale kilka fot sie nie wyswietla z twojego zestawu. Popraw prosze szybko to moze nie zostaniesz dojechany dzis
Nie wiem czemu się tak dzieje.
Mam konto na iv. pl
ok ok rozumiem i pamietaj kto sie o ciebie martwil kiedy ta mniej wyrozumiala czesc forum siadzie po czwartkowym obiedzie do codziennej szydery
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Bukmie wyświetlają się tyle te o bardziej wyrazistych, męskich rysach twarzy.
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Bukmie wyświetlają się tyle te o bardziej wyrazistych, męskich rysach twarzy.
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Wszyscy po pracy rozeszli się do domów i na forumie zapadła cisza...
a typy na LE same się nie zrobią
overy w:
Basel
Eintracht
FC Kopenhaga
Porto
Gent
Wolverhampton
St. Liege
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Kolejny skrzydłowy w Legii. Ciekawe jak to Vuko ustawi na boisku.
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Kolejny skrzydłowy w Legii. Ciekawe jak to Vuko ustawi na boisku.
To fachowiec, na pewno sobie poradzi
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Po kontraktach widać ze prawie wszyscy to fachowcy,a później przychodzi taki wyjazd do Płocka i się okazuje, że niekoniecznie.
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Bukmie wyświetlają się tyle te o bardziej wyrazistych, męskich rysach twarzy.
quincy mnie zaczepia czy ma autouzupelnianie w telefonie i zamiast burbon uzupelnilo mu bukma?
Link skopiowany do schowka