Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Na początek :

Wraz z końcem roku WSZYSTKIE tematy z PP zostaną przeniesione do Archuwim.

Oczywiście każdy typer będzie mógł założyć nowy temat który będzie kontynuacją poprzedniego - i będzie go MUSIAŁ prowadzić przez przynajmniej kilka miesięcy. Jeżeli będzie miał niewiadomo jaki minus, to będzie go miał przez te kilka miesięcy.

Jeden user = Jeden temat. Każdy kolejny będzie kasowany/blokowany.

Każdy user który chce awansować do EPP powinien przedstawić bilans całego aktualnie prowadzonego przez siebie tematu i wykazać się DODATNIM Yieldem (przynajmniej kilka procent). Weryfikację przeprowadzimy pod koniec roku.

Wszelkie tematy typu " x vs. y " będą przeniesione do działu "Inne Konkursy".
Wszelkie tematy typu " x and y - walka z bukami " będą przeniesione do działu "Grupowa Współpraca".

Private Picks nadal pozostaje działem ,w którym każdy z userów może prowadzić sobie w dowolny sposób temat. Nie narzucamy się z jakimkolwiek sposobem stawkowania ,typowania itp. Natomiast ,aby awansować do EPP należy prowadzić przejrzysty temat wraz z comiesięcznym bilansem (yield) !!

Wszystkie ,gdzie przez ponad miesiąc nie pojawi się żaden post właściciela , zostanie przeniesiony do archiwum. Ma to na celu wizualny porządek PP ,gdzie zamiast 40 "zakładek" będziemy ich mieli o wiele mniej.
JEDEN user = JEDEN temat przez minimum 5 miesiący. Jeżeli user będzie miał nie wiadomo jaki minus to będzie go miał przez minimum pół roku. Po tym czasie lub po przekroczeniu liczby 400 postów będzie mógł założyć nowy temat.

Dopuszcza się prowadzenie tematu we dwie osoby. Tematy prowadzone przez większą ilośc userów będą trafiały do "Grupowej współpracy",natomiast "pojedynki" userów będą trafiały do działu "Inne konkursy" !!


Zasady awansu do EPP:

-Co miesiąc podsumowanie tematu, Yield na poziomie min. +5%, starannie i schludnie prowadzony.
-Minimum 60 typów i jeden miesiąc prowadzenia tematu.
-Typer musi też chcieć takowej promocji. Tylko na ewentualną prośbę będziemy przenosić taki temat do EPP.

Last edited by panKa$a; 08/01/2009 03:25.
Bonus: Unibet
#738955 21/11/2006 13:51
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
a jesli prowadze temat NHL a NHL sie skonczy to bede mogl zalozyc nowy temat w ktorym bede gral np.pilke nozna czy nie? czy musze podawac typy na pilke w temacie NHL ???esli tak to bezsensu wedlug mnie..

#738956 21/11/2006 14:09
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
a zreszta zaloze nowy temat "ogolny" gdzie beda typy z roznych dyscyplin i "po ptokach" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#738957 21/11/2006 14:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Logiczne, ze jak sie skonczy NHL to mozesz zamknac temat, zakladaasz nowy, ale nie mozna miec wiecej niz 1 jednoczesnie.

I nie mozna zamykac co 2 tyg tematu, i zakladac nowy, bo...w starym nie wyszlo.

#738958 21/11/2006 16:00
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
oki juz wszystko wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#738959 21/11/2006 17:29
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Bedziecie jeszcze przed koncem roku tematy spelniajace wymogi EPP przenosic do elity?

#738960 22/11/2006 09:07
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
Troche nie rozumiem tego regulaminu. Prowadze temat z 14honor88: "$$Co dwie głowy to nie jedna$$" . Przez dwa miesiacę podaliśmy razem ponad 100 typów. Do typów pisaliśmy analizy. Staraliśmy się aby temat był przejrzysty. Statystyki tematu były robione co dwa tygodnie. W ciągu dwóch miesięcy liczba odwiedzin wyniosła [color:"red"] 17800 [/color]. Nasz [color:"green"] Yield to ponad 55% [/color]. Często dostawaliśmy pozytywne komentarze na priv. Jeden z moderatorów przenosi nasz temat do elity, po chwili orientuje się, że w regulaminie jest napisane że dwóch userów nie może prowadzić jednego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />. Jebie mnie to czy będe w elicie czy nie. Poprostu gramy swoje i chcieliśmy pomóc niektórym w odniesieniu zysku. Przecież forum polega na tym abyśmy podawali swoje przemyślenia i pomagali sobie w ograniu buków. Tu jakiś głupi regulamin Jeden user = Jeden temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Skoro macie taką strategie na prowadzenie tego forum to życzę powodzenia. Od dłuższego czasu jestem na tym forum i zauważam, że poziom stale się obniża. Zamykanie takich tematów też ma na to wpływ. Doszliśmy do wniosku, że zamykamy nasz temat bo pisanie tutaj nie ma sensu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />


Last edited by panKa$a; 22/11/2006 15:39.
#738961 22/11/2006 09:13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
LOL.
Gdzie masz napisane że masz temat zostanie zamknięty ? Po prostu zostanie przeniesiony do działu "Grupowa Współpraca". Ograniczenie do 1 tematu na 1 usera dotyczy tylko działu PP i EPP.
LOL.

Chłodna głowa by się przydała.

#738962 22/11/2006 09:37
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
Tylko, że jak dotąd nikomu nie przeszkadzało, że temat znajduje się w PP. Przeniesinie tematu do Grupowej Współpracy znacznie zmniejszy wyświetlenia. Pozdrawiam

#738963 22/11/2006 10:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Tylko, że jak dotąd nikomu nie przeszkadzało, że temat znajduje się w PP.

A skad o tym wiesz?
Taki pewny jestes?

Zmiany sa konieczne i beda wprowadozne, poprzedzila je dluga dyskusja, a nie dzialanie pod wplywem chwili.

#738964 22/11/2006 11:18
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
Fro_Lech, piszesz, że jak już ktoś założy temat , to będzie musiał go prowadzić. A jak ktoś przestanie , to co wtedy ? ban ? Ten punkt wydaje mi się dziwny.

#738965 22/11/2006 12:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Fro_Lech, piszesz, że jak już ktoś założy temat , to będzie musiał go prowadzić. A jak ktoś przestanie , to co wtedy ? ban ? Ten punkt wydaje mi się dziwny.

Jak przestanie np z powodu wyjazdu, trudno oczekiwac by regularnie sie udzielal.

Jesli natomiast przestanie prowadzic temat, bo mu nie szlo, tak jak chcial i zjechal na minus, i nie chce aby mi autorytet spadl na forum.

Wiec jak zalozy nowy musi, podac bilans z poprzedniego.

Trzeba eliminowac czeste przypadki, gdy osoba A ma minus w temacie, zaklada nowy i stan konta wynosi 0, wiec sobie leci w kulki.

Chodzi o to aby byl wreszcie tu porzadek, a ludzie nie zakladali tematow co chwile, bo raz nie wyszlo, ale teraz wyjdzie.
I zeby tematy istnialy dluszy okres czasu, bo narazie jest burdel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#738966 22/11/2006 13:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Quote
Przeniesinie tematu do Grupowej Współpracy znacznie zmniejszy wyświetlenia. Pozdrawiam
Jeśli temat jest dobry to broni się sam i ludzie będą go dalej odwiedzać. Nawet jeśli byłby w Promocjach Bukmacherów.

#738967 22/11/2006 13:27
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Geronimo:jakby Cię "jebało", czy wasz temat będzie w EPP, czy nie, to byś się tak nie awanturował.A zamknięcie tematu, bo was nie wzięli do elity jest po prostu śmieszne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak dzieci.Zmiany w Elicie i w PP są konieczne, bo teraz wygląda to jak jeden wielki śmietnik.

#738968 22/11/2006 14:02
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
Mi chodzi o to żeby temat znajdował się w private picks a nie w grupowej współpracy gdzie są tematy stare i mało odwiedzane i gdzie w temacie gra po kilkanaście osób. My gramy tylko w dwójke i czy to taki problem że temat nie może być w PP???

#738969 22/11/2006 14:17
Dołączył: Sep 2006
Posty: 150
P
member
member
P Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 150
Popieram geronimo. Nie widze problemu w tym zeby temat prowadzony przez 2 userow byl w PP lub EPP , jezeli tylko zaden z nich nie zalozy dodatkowego tematu samodzielnie.

#738970 22/11/2006 15:48
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,234
1
veteran
veteran
1 Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,234
A dokładniej rozchodzi się o ten - temat [mecz.org]

Widocznie Yield 55% po 100 typach był zamały by mieć miejsce w PP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#738971 22/11/2006 16:35
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Pomyślimy jeszcze. Może niektóre 'podwójne' tematy zostaną w PP, ale będą musiały być starannie prowadzone etc.

I na przyszłość mniej histerycznych reakcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

#738972 22/11/2006 19:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jestem przeciw:

Jest na forum funkcja ulubionych tematow, wystarczy tylko go dodac i w profilu masz go juz zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

To samo z powiadomieniem na mejl o odpowiedzi we wczesniej zaznaczonym temacie.

Jak widac sa dwie funkcje, wystarczy skorzystac.

#738973 23/11/2006 06:50
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Quote
Na początek :


Jeden user = Jeden temat. Każdy kolejny będzie kasowany/blokowany.

I to jest super pomysl - automatycznie wyeliminuje kozaczkow ktorzy chca zaszpanowac i choc moze na poczatku uda im sie trafic pare kuponow skonczy sie to tak, jak tylko moglo sie skonczyc czyli seryjna wtopa.
Niektorzy posuwaja sie do tego, ze milkna na jakis czas, aby 'zapomniano, o ich wyczynach badz uciekaja do mamusi i chowaja sie pod spodnice szlochajac 'Mamusiu ja nie wiedzialem ze grajac w zaklady mozna przegrac tyle pieniedzy' - prawdziwego typera cechuje dodatni, zwiekszajacy sie wynik dlugoterminowy a nie zakladanie nowego tematu po kilku nieudanych probach - niestety w tym zawodzie trzeba jakos sobie radzic umiec wyjsc z opresji - to nie gra komputerowa gdzie jest dziewiec zyc i mozna jeszcze wlaczyc niesmiertelnosc
Zapis 'Dwie osoby nie moga prowadzic tematu w Elite PP' jest rzeczywiście nieco dziwaczny i trudno mi zrozumieć przesłanki, jakimi kierowali się administratorzy dokonując takiego zapisu w regulaminie - przeciez podsumowanie mozna zrobic wspolne dla obu typerow - chyba nie bedzie historii typu - 'to on wymyslil typ, nie ja, ja typuje dobrze i chce byc dalej w elicie' - choc kto wie moze znajac zycie dochodziloby do takiej dziecinady

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, betowiec, burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, rymoholik, $-man, aker), 3,324 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,583
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1