Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10
#739014 25/11/2006 14:24
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
kris_nh

Ja się nie przyzwyczaję do jednostek bo komu ma to służyć?
Gram podaje typy robie statystyki i tak będę robił nadal
Ale nikt mnie nie zmusi do podawania jednostek i nawet jeśli to wejdzie to proszę mnie przenieść gdzie będziecie chcieli.
Jest mi to obojętne gdzie będzie mój temat. Kto będzie chciał patrzeć na moje wypociny to mnie znajdzie.
Dla niektórych widzę obstawianie to zabawa dla mnie nie.
Dlatgeo gram rzeczywiście i podaję stawki za które obstawiłem. Histerykiem nie jestem.
Jestem za wprowadzeniem zmian,ale takich które nie będą utrudniać życia.

Bonus: Unibet
#739015 25/11/2006 14:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Stawkowanie jednostkowe przede wszystkim pokazuje pewność granych zdarzeń.

I jest to forma np. 4/10, a nie np. 30j. jak niektórzy podają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

#739016 25/11/2006 15:07
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Zawsze można zawrzeć kompromis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Przykład:

Polska - Portugalia 1
@3.15
stawka 100 zł
2/10


----
Statystyka tematu

Stan konta 3000zł / 118j
Zysk +1000zł / +18j

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#739017 25/11/2006 15:15
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Stawki w złotówkach/funtach etc - jeśli komuś to ułatwia, pomaga w prowadzeniu tematu

Stawki w jednostkach (1-10) dla przejrzystości, pokazania ile naprawdę warty jest typ. Nikomu chyba nie zaszkodzi dopisania do stawki w złotówkach stawki n-10.

Dzięki temu wszystkie tematy byłyby przejrzyste i wystarczy spojrzeć na zysk/stawkę w jednostkach i wszystko jasne a zarazem zwolennicy podawania w temacie złotówek nie ucierpią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#739018 25/11/2006 15:21
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
Rafik 25

Ale ja wiem ze zmuszanie na sile do czegos nie jest wskazane !!! ja tez robie statystyki i gram normalnie a nie wirtualnie i wole PLN co juz wczesniej zaznaczylem!

Fro-Lech

ja akurat nie lubie tych okreslen "pewnosci" danego zdarzenia np.4/10, bo po stawce widac jaka jest pewnosc meczu akurat dla mnie. Przyklad wczoraj Minesota za 200 PLN a nie za 50 PLN np. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


P.S. Zreszta dyskutujcie sobie o "tym", a ja z niecierpliwoscia czekan na nowy regulamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, mam andzieje ze wiekszosc bedzie ZADOWOLONA.... oby ..... pozdro

#739019 25/11/2006 15:58
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Na początek :

Wraz z końcem roku WSZYSTKIE tematy z PP zostaną przeniesione do Archuwim.

Oczywiście każdy typer będzie mógł założyć nowy temat który będzie kontynuacją poprzedniego.

Mam propozycję, żeby po przeniesieniu wszystkich tematów do archiwum była możliwość powrotu niektórych tematów do zreformowanego PP. Przecież "młode", "rozwojowe" czy niedawno założone tematy warto kontunuować, a nie od razu zakładać nowy.

Reasumując na prośbę użytkownika moderator mógłby ten jego jedyny temat zawrócić do "nowego" PP. Co sądzicie?

#739020 25/11/2006 16:42
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Zapewne tak będzie.

#739021 25/11/2006 19:47
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
Quote
Rafik 25

Ale ja wiem ze zmuszanie na sile do czegos nie jest wskazane !!! ja tez robie statystyki i gram normalnie a nie wirtualnie i wole PLN co juz wczesniej zaznaczylem!

Fro-Lech

ja akurat nie lubie tych okreslen "pewnosci" danego zdarzenia np.4/10, bo po stawce widac jaka jest pewnosc meczu akurat dla mnie. Przyklad wczoraj Minesota za 200 PLN a nie za 50 PLN np. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


P.S. Zreszta dyskutujcie sobie o "tym", a ja z niecierpliwoscia czekan na nowy regulamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, mam andzieje ze wiekszosc bedzie ZADOWOLONA.... oby ..... pozdro

Skąd mamy wiedzieć , czy 200 zł , to dla Ciebie dużo , czy mało?Gdybyś napisał 8/10 j , 10/10 j - to wtedy wiemy , że grasz ostro dany typ. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#739022 25/11/2006 22:34
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
Jak ktos sledzi dany temat np. moj to wie ze 200zl to jest duzo a ze 50 zl to mniej niz srednio ze tak powiem.

Last edited by Fro_Lech; 26/11/2006 09:53.
#739023 26/11/2006 22:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Czy zmiana zasad łączy się ze zmianą softu?
I czy od stycznia nie będzie problemów z tematami przekraczającymi 200 postów?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#739024 28/11/2006 15:01
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Nie, nie łączy się.

#739025 30/11/2006 15:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
Pytanie do Fro_Lech. Zastanawialiście się co zrobić z meczami granymi live? Coś już zostało ustalone ?

#739026 03/12/2006 19:18
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
El Siete
El Siete
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
ogólnie popieram pomysły zmian w dziale PP, ale mam też kilka własnych:

- możliwość założenia tylko 1 tematu przez jednego usera jest dobra, ale w praktyce wyklucza możliwosc zakladania różnych tematów testowych w celu wypróbowania systemów gry, progresji itp (obecnie takich tematów jest trochę) - dlatego mysle ze warto byłoby stworzyc oddzielny dział na tego właśnie typu tematy (chyba że Sport Insider ma temu służyć)

- obowiązkowe wprowadzenie jednostek (sugerowane przez niektórych) nie jest dobrym pomysłem - bo wielu graczy woli po prostu podawać w złotówkach i nie ma sensu ich zmuszać do zmiany przyzwyczajeń
- z drugiej strony każdy user z nowym tematem powinnien na początku mieć stan konta 0 - myśle że dało by to większą przejrzystość w tematach i pogląd na rzeczywisty stan konta bez konieczności przeglądania całej historii danego tematu

pozdrawiam

#739027 03/12/2006 22:33
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Quote
- możliwość założenia tylko 1 tematu przez jednego usera jest dobra, ale w praktyce wyklucza możliwosc zakladania różnych tematów testowych w celu wypróbowania systemów gry, progresji itp (obecnie takich tematów jest trochę) - dlatego mysle ze warto byłoby stworzyc oddzielny dział na tego właśnie typu tematy (chyba że Sport Insider ma temu służyć)
Z tego co widziałem to tak kiedyś było. Myślę, że powinno tak pozostać. Nowe pomysły, strategie w dziale Sports Insider
Quote
- obowiązkowe wprowadzenie jednostek (sugerowane przez niektórych) nie jest dobrym pomysłem - bo wielu graczy woli po prostu podawać w złotówkach i nie ma sensu ich zmuszać do zmiany przyzwyczajeń
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Quote
- z drugiej strony każdy user z nowym tematem powinnien na początku mieć stan konta 0 - myśle że dało by to większą przejrzystość w tematach i pogląd na rzeczywisty stan konta bez konieczności przeglądania całej historii danego tematu
Od tego właśnie są bilanse. Patrzysz w bilans i widzisz, że kolo ma +99% albo -13,780% yield.

#739028 03/12/2006 23:24
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Quote
//Ja powiem Ci szczerze, że po pierwsze nie musisz wcale do mnie zaglądać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> po drugie ja nie mam zamiaru obliczać żadnych yeldów, sreldów i ch*** wie czego jeszcze. Lubisz rachować możesz sobie na swoich kuponach nawet całki, macierze i co Ci jeszcze się podoba liczyć. Ja gram co gram, wpisuję kiedy mi się podoba i zupełnie mi nie zależy na niczyim zdaniu.
Oczywiscie ze musze. Musze bo go zalozyles. Musze przez sam fakt, że temat istnieje obok setek innych.Musze do niego zaglądnąc, bo zanim namierze jakis wartosciowy temat w PP musze odwiedzac setki prowadzonych nasermater, psu w dupe potrzebnych tematów. I Po co? Po jakiego grzyba prowadzisz temat w PP? Zaloz sobie bloga na onecie, najlepiej pod długim adresem www.nie.zagladaj.tu.pajacu.bo.i.tak.nie.zalezy.mi.na.twojej.obecnosci.blog.onet.pl [nie.zagladaj.tu.pajacu.bo.i.tak.nie.zalezy.mi.na.twojej.obecnosci.blog.onet.pl] Gwarantuje ze ogladalnosc bedziesz mial zerową. A o to ci chodzi? nie chcesz zebym czytal twoj bezwartosciowy temat? To najzwyczajniej w świecie kup sobie zeszyt i pisz swoj pamietnik czy blog, a jak ci sie skoncza kartki to go spal, kup nowy i rob tak az ci sie znudzi albo skoncza pieniadze.

#739029 04/12/2006 06:49
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Quote
ogólnie popieram pomysły zmian w dziale PP, ale mam też kilka własnych:

- możliwość założenia tylko 1 tematu przez jednego usera jest dobra, ale w praktyce wyklucza możliwosc zakladania różnych tematów testowych w celu wypróbowania systemów gry, progresji itp (obecnie takich tematów jest trochę)

A jakiz to problem podzielic kapital poczatkowy na rozne strategie i dalej go pomnazac - mozna przesuwac srodki w miare powodzenia/niepowodzenia niektorych strategii - przeciez w zyciu sprawa wyglada tak ze majatek/kapital na gre mamy jeden i wedlug swojego uznania dzielimy go na rozne zachcianki - nie widze problemu zeby podzielic kapital i grac nawet 100 roznych strategii - liczy sie wynik koncowy ktory powinien byc JEDEN - to umozliwi przejrzyste i porownywalne wyniki - nie bede wymienial z imion i nazwisk osoby ktore zakladaly temat i gdy przychodzily wtopy uciekali cichnac na pare dni po czym zakladali kolejny temat - burdello totallo i nigdy wiecej

#739030 04/12/2006 09:46
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
El Siete
El Siete
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
Quote
Quote
ogólnie popieram pomysły zmian w dziale PP, ale mam też kilka własnych:

- możliwość założenia tylko 1 tematu przez jednego usera jest dobra, ale w praktyce wyklucza możliwosc zakladania różnych tematów testowych w celu wypróbowania systemów gry, progresji itp (obecnie takich tematów jest trochę)

A jakiz to problem podzielic kapital poczatkowy na rozne strategie i dalej go pomnazac - mozna przesuwac srodki w miare powodzenia/niepowodzenia niektorych strategii - przeciez w zyciu sprawa wyglada tak ze majatek/kapital na gre mamy jeden i wedlug swojego uznania dzielimy go na rozne zachcianki - nie widze problemu zeby podzielic kapital i grac nawet 100 roznych strategii - liczy sie wynik koncowy ktory powinien byc JEDEN - to umozliwi przejrzyste i porownywalne wyniki - nie bede wymienial z imion i nazwisk osoby ktore zakladaly temat i gdy przychodzily wtopy uciekali cichnac na pare dni po czym zakladali kolejny temat - burdello totallo i nigdy wiecej

ok zgadzam sie, chodzilo mi jednak bardziej o tematy wirtualne, bo chyba lepiej sprobowac jakis nowy system najpierw (przez jakis czas) tylko na papierze, a dopiero potem jesli okarze sie skuteczny zastosowac go w rzeczywstosci

#739031 04/12/2006 16:58
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Lord ,doskonale podsumował pytanie rafaela ,i tyle w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

W tym tygodniu przedstawimy podsumowanie wszystkich zmian dotyczących PP.

Pozdrawiam

#739032 07/12/2006 17:24
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Uh dawno nie odwiedzałem forum, ale skoro teraz jestem to krótko wypowiem się na temat PP. Osobiście zrobiłbym tak:

1. Każdy user może mieć po jednym temacie w EPP i PP
2. W Elicie będą użytkownicy którzy prowadzą bilans i są oczywiście na plusie.
3. W PP jedynym ograniczeniem jest jeden temat na jednego użytkownika a jeśli chce być w elicie to musi prowadzić dokładne statsy.
4. Stawkowanie, złótówki, ojro badź jednostki i co tam jeszcze sie chce.

Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#739033 07/12/2006 20:28
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
darko ,ale wszystkie zmiany mają właśnie tak wyglądąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, alfa, poozon), 2,594 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,308
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1