|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
kris_nh
Ja się nie przyzwyczaję do jednostek bo komu ma to służyć? Gram podaje typy robie statystyki i tak będę robił nadal Ale nikt mnie nie zmusi do podawania jednostek i nawet jeśli to wejdzie to proszę mnie przenieść gdzie będziecie chcieli. Jest mi to obojętne gdzie będzie mój temat. Kto będzie chciał patrzeć na moje wypociny to mnie znajdzie. Dla niektórych widzę obstawianie to zabawa dla mnie nie. Dlatgeo gram rzeczywiście i podaję stawki za które obstawiłem. Histerykiem nie jestem. Jestem za wprowadzeniem zmian,ale takich które nie będą utrudniać życia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Stawkowanie jednostkowe przede wszystkim pokazuje pewność granych zdarzeń.
I jest to forma np. 4/10, a nie np. 30j. jak niektórzy podają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Zawsze można zawrzeć kompromis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Przykład:
Polska - Portugalia 1 @3.15 stawka 100 zł 2/10
---- Statystyka tematu
Stan konta 3000zł / 118j Zysk +1000zł / +18j
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Stawki w złotówkach/funtach etc - jeśli komuś to ułatwia, pomaga w prowadzeniu tematu
Stawki w jednostkach (1-10) dla przejrzystości, pokazania ile naprawdę warty jest typ. Nikomu chyba nie zaszkodzi dopisania do stawki w złotówkach stawki n-10.
Dzięki temu wszystkie tematy byłyby przejrzyste i wystarczy spojrzeć na zysk/stawkę w jednostkach i wszystko jasne a zarazem zwolennicy podawania w temacie złotówek nie ucierpią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
Rafik 25
Ale ja wiem ze zmuszanie na sile do czegos nie jest wskazane !!! ja tez robie statystyki i gram normalnie a nie wirtualnie i wole PLN co juz wczesniej zaznaczylem!
Fro-Lech
ja akurat nie lubie tych okreslen "pewnosci" danego zdarzenia np.4/10, bo po stawce widac jaka jest pewnosc meczu akurat dla mnie. Przyklad wczoraj Minesota za 200 PLN a nie za 50 PLN np. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S. Zreszta dyskutujcie sobie o "tym", a ja z niecierpliwoscia czekan na nowy regulamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, mam andzieje ze wiekszosc bedzie ZADOWOLONA.... oby ..... pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Na początek :
Wraz z końcem roku WSZYSTKIE tematy z PP zostaną przeniesione do Archuwim.
Oczywiście każdy typer będzie mógł założyć nowy temat który będzie kontynuacją poprzedniego. Mam propozycję, żeby po przeniesieniu wszystkich tematów do archiwum była możliwość powrotu niektórych tematów do zreformowanego PP. Przecież "młode", "rozwojowe" czy niedawno założone tematy warto kontunuować, a nie od razu zakładać nowy. Reasumując na prośbę użytkownika moderator mógłby ten jego jedyny temat zawrócić do "nowego" PP. Co sądzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598 |
Rafik 25
Ale ja wiem ze zmuszanie na sile do czegos nie jest wskazane !!! ja tez robie statystyki i gram normalnie a nie wirtualnie i wole PLN co juz wczesniej zaznaczylem!
Fro-Lech
ja akurat nie lubie tych okreslen "pewnosci" danego zdarzenia np.4/10, bo po stawce widac jaka jest pewnosc meczu akurat dla mnie. Przyklad wczoraj Minesota za 200 PLN a nie za 50 PLN np. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S. Zreszta dyskutujcie sobie o "tym", a ja z niecierpliwoscia czekan na nowy regulamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, mam andzieje ze wiekszosc bedzie ZADOWOLONA.... oby ..... pozdro Skąd mamy wiedzieć , czy 200 zł , to dla Ciebie dużo , czy mało?Gdybyś napisał 8/10 j , 10/10 j - to wtedy wiemy , że grasz ostro dany typ. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
Jak ktos sledzi dany temat np. moj to wie ze 200zl to jest duzo a ze 50 zl to mniej niz srednio ze tak powiem.
Last edited by Fro_Lech; 26/11/2006 09:53.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Czy zmiana zasad łączy się ze zmianą softu? I czy od stycznia nie będzie problemów z tematami przekraczającymi 200 postów? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399 |
Pytanie do Fro_Lech. Zastanawialiście się co zrobić z meczami granymi live? Coś już zostało ustalone ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
El Siete
|
|
El Siete
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219 |
ogólnie popieram pomysły zmian w dziale PP, ale mam też kilka własnych:
- możliwość założenia tylko 1 tematu przez jednego usera jest dobra, ale w praktyce wyklucza możliwosc zakladania różnych tematów testowych w celu wypróbowania systemów gry, progresji itp (obecnie takich tematów jest trochę) - dlatego mysle ze warto byłoby stworzyc oddzielny dział na tego właśnie typu tematy (chyba że Sport Insider ma temu służyć)
- obowiązkowe wprowadzenie jednostek (sugerowane przez niektórych) nie jest dobrym pomysłem - bo wielu graczy woli po prostu podawać w złotówkach i nie ma sensu ich zmuszać do zmiany przyzwyczajeń - z drugiej strony każdy user z nowym tematem powinnien na początku mieć stan konta 0 - myśle że dało by to większą przejrzystość w tematach i pogląd na rzeczywisty stan konta bez konieczności przeglądania całej historii danego tematu
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
- możliwość założenia tylko 1 tematu przez jednego usera jest dobra, ale w praktyce wyklucza możliwosc zakladania różnych tematów testowych w celu wypróbowania systemów gry, progresji itp (obecnie takich tematów jest trochę) - dlatego mysle ze warto byłoby stworzyc oddzielny dział na tego właśnie typu tematy (chyba że Sport Insider ma temu służyć) Z tego co widziałem to tak kiedyś było. Myślę, że powinno tak pozostać. Nowe pomysły, strategie w dziale Sports Insider - obowiązkowe wprowadzenie jednostek (sugerowane przez niektórych) nie jest dobrym pomysłem - bo wielu graczy woli po prostu podawać w złotówkach i nie ma sensu ich zmuszać do zmiany przyzwyczajeń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> - z drugiej strony każdy user z nowym tematem powinnien na początku mieć stan konta 0 - myśle że dało by to większą przejrzystość w tematach i pogląd na rzeczywisty stan konta bez konieczności przeglądania całej historii danego tematu Od tego właśnie są bilanse. Patrzysz w bilans i widzisz, że kolo ma +99% albo -13,780% yield.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
//Ja powiem Ci szczerze, że po pierwsze nie musisz wcale do mnie zaglądać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> po drugie ja nie mam zamiaru obliczać żadnych yeldów, sreldów i ch*** wie czego jeszcze. Lubisz rachować możesz sobie na swoich kuponach nawet całki, macierze i co Ci jeszcze się podoba liczyć. Ja gram co gram, wpisuję kiedy mi się podoba i zupełnie mi nie zależy na niczyim zdaniu. Oczywiscie ze musze. Musze bo go zalozyles. Musze przez sam fakt, że temat istnieje obok setek innych.Musze do niego zaglądnąc, bo zanim namierze jakis wartosciowy temat w PP musze odwiedzac setki prowadzonych nasermater, psu w dupe potrzebnych tematów. I Po co? Po jakiego grzyba prowadzisz temat w PP? Zaloz sobie bloga na onecie, najlepiej pod długim adresem www.nie.zagladaj.tu.pajacu.bo.i.tak.nie.zalezy.mi.na.twojej.obecnosci.blog.onet.pl [ nie.zagladaj.tu.pajacu.bo.i.tak.nie.zalezy.mi.na.twojej.obecnosci.blog.onet.pl] Gwarantuje ze ogladalnosc bedziesz mial zerową. A o to ci chodzi? nie chcesz zebym czytal twoj bezwartosciowy temat? To najzwyczajniej w świecie kup sobie zeszyt i pisz swoj pamietnik czy blog, a jak ci sie skoncza kartki to go spal, kup nowy i rob tak az ci sie znudzi albo skoncza pieniadze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
ogólnie popieram pomysły zmian w dziale PP, ale mam też kilka własnych:
- możliwość założenia tylko 1 tematu przez jednego usera jest dobra, ale w praktyce wyklucza możliwosc zakladania różnych tematów testowych w celu wypróbowania systemów gry, progresji itp (obecnie takich tematów jest trochę) A jakiz to problem podzielic kapital poczatkowy na rozne strategie i dalej go pomnazac - mozna przesuwac srodki w miare powodzenia/niepowodzenia niektorych strategii - przeciez w zyciu sprawa wyglada tak ze majatek/kapital na gre mamy jeden i wedlug swojego uznania dzielimy go na rozne zachcianki - nie widze problemu zeby podzielic kapital i grac nawet 100 roznych strategii - liczy sie wynik koncowy ktory powinien byc JEDEN - to umozliwi przejrzyste i porownywalne wyniki - nie bede wymienial z imion i nazwisk osoby ktore zakladaly temat i gdy przychodzily wtopy uciekali cichnac na pare dni po czym zakladali kolejny temat - burdello totallo i nigdy wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
El Siete
|
|
El Siete
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219 |
ogólnie popieram pomysły zmian w dziale PP, ale mam też kilka własnych:
- możliwość założenia tylko 1 tematu przez jednego usera jest dobra, ale w praktyce wyklucza możliwosc zakladania różnych tematów testowych w celu wypróbowania systemów gry, progresji itp (obecnie takich tematów jest trochę) A jakiz to problem podzielic kapital poczatkowy na rozne strategie i dalej go pomnazac - mozna przesuwac srodki w miare powodzenia/niepowodzenia niektorych strategii - przeciez w zyciu sprawa wyglada tak ze majatek/kapital na gre mamy jeden i wedlug swojego uznania dzielimy go na rozne zachcianki - nie widze problemu zeby podzielic kapital i grac nawet 100 roznych strategii - liczy sie wynik koncowy ktory powinien byc JEDEN - to umozliwi przejrzyste i porownywalne wyniki - nie bede wymienial z imion i nazwisk osoby ktore zakladaly temat i gdy przychodzily wtopy uciekali cichnac na pare dni po czym zakladali kolejny temat - burdello totallo i nigdy wiecej ok zgadzam sie, chodzilo mi jednak bardziej o tematy wirtualne, bo chyba lepiej sprobowac jakis nowy system najpierw (przez jakis czas) tylko na papierze, a dopiero potem jesli okarze sie skuteczny zastosowac go w rzeczywstosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
Lord ,doskonale podsumował pytanie rafaela ,i tyle w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
W tym tygodniu przedstawimy podsumowanie wszystkich zmian dotyczących PP.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Uh dawno nie odwiedzałem forum, ale skoro teraz jestem to krótko wypowiem się na temat PP. Osobiście zrobiłbym tak:
1. Każdy user może mieć po jednym temacie w EPP i PP 2. W Elicie będą użytkownicy którzy prowadzą bilans i są oczywiście na plusie. 3. W PP jedynym ograniczeniem jest jeden temat na jednego użytkownika a jeśli chce być w elicie to musi prowadzić dokładne statsy. 4. Stawkowanie, złótówki, ojro badź jednostki i co tam jeszcze sie chce.
Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
darko ,ale wszystkie zmiany mają właśnie tak wyglądąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|