Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 87 1 2 3 4 5 6 86 87
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by forty
Originally Posted by Kura
Originally Posted by forty
Originally Posted by forty
Morskie Lwy z Gwiazdą Północy w hokeju to powinni dwucyfrowo przegrać.Na razie 0-3

2-14 ft dobrze

oglądasz rugby? widzę, że wynik dość sensacyjny do przerwy

ogladam ,oczywiście.Samoa na razie tragicznie wygląda

ok tak właśnie się zastanawiałem czy może warto coś w ich stronę, ale jak tak słabo wyglądają to odpuszczam

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by akagi
Bodajże bituś coś jechał po Luquinhasie i płakał za brak fachowych danych na forum.

W takim razie w minimalnym stopniu go zaspokoję.


Luquinhas

Gole: 0
Asysty: 2
Drybling: 39/55 (70%)
Faulowany: 34
Odbiory: 21

I te 34 faule, spowodowały wykonywanie 34 rzutów wolnych, przeważnie na połowie przeciwnika, co też nie jest bez znaczenia.

ten wpis w sumie dość dobrze obrazuje poziom naszej ligi no i obecny dramat Legii która popadła w całkowity marazm

kibic największego i najbogatszego klubu w Polsce wylicza ilość fauli popełnionych na nominalnym skrzydłowym jego zespołu, podając to jako jeden z głównych jego atutów

nic tylko czekać jak zaczniemy się zachwycać ilością wykonanych wyrzutów z autu przez ligowych napaściorów laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Kura

Ale Master wykurwił. I to jechał na nowym supporcie. Sześcianowym z tytanu. Mam nadzieję, że nie stłukł światełka z tyłu i nie uszkodził dzwonka.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
taki Guilherme się wyróżniał i widać było że długimi momentami przerasta ligę o klasę

Luquinhas to zwykły odpad, który nie wyróżnia się absolutnie niczym - wtopił się idealnie w ten tłum graczy przeciętnych i beznadziejnych występujących w naszej lidze smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by bitnap
taki Guilherme się wyróżniał i widać było że długimi momentami przerasta ligę o klasę

Luquinhas to zwykły odpad, który nie wyróżnia się absolutnie niczym - wtopił się idealnie w ten tłum graczy przeciętnych i beznadziejnych występujących w naszej lidze smile

Rzadko się z Kolegą zgadzam ale tutaj +1

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Kura
Tak jak pisałem wcześniej, Master to jednak melepeta jest

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873
Likes: 10
Originally Posted by fechu
Originally Posted by ssaczu
forbet reklamuje wyplaty w max 30minut do niektorych bankow.

Zlecilem wyplate na pko bp i czekam od wczoraj od 17. Kasy ani widu ani slychu.

Zacna firma.
Nie żartuj, że coś wygrałeś?

czyli nie wygrał a czeka na wpłatę hmm

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873
Likes: 10
to wiele tłumaczy
dzień dobry

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by burbon
to wiele tłumaczy
dzień dobry
beda gdzies strzelac dzisiaj ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by aker
Originally Posted by quincy
Originally Posted by aker
Originally Posted by akagi
A jak Ruch potraktuje ten PP aker?

gram grubo dwójkę

Coś więcej? Plusy dodatnie i ujemne?

co Tu dużo pisać
bida jak była tak jest
piłkarze nie dostali kasy za ostatnie 3 miesiące
niby wygrali parę meczy ale z przeciętnymi 3 ligowymi drużynami
pytanie tylko jakim składem przyjedzie Stomil i czy chcą grac w PP

Wszystkim zależy na PP. Rudy płaci. Przebrnięcie tej rundy to 30k netto od PZPN. Dla takiego 4-ligowego Stilonu to pewnie kupa szmalu.

https://stomil.olsztyn.pl/Pucharowe-emocje-czas-start,e11332.html

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Oj bituś bituś...

Fakt że Luquinhas jest lekkośredni z tym nie będę polemizował, ale jakby był Messim, to by nie grał w Legii.

A poziom naszej ligi obrazuje miejsce w rankingu UEFA, ale...
To jest nasza liga i dla mnie najbliższa emocjonalnie, chociaż relatywnie słaba.

Zakładam również, że chodzisz jedynie do filharmonii, a nie słuchasz jakiegoś badziewia w radiu.

Bardzo dobrze, tak trzymaj, bo to poziom wyższy. smile


Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,748
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,748
Likes: 10
Dlatego nie piętnujcie ludzi słuchających disco polo czy góralskiej muzyki

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,748
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,748
Likes: 10
I tych co jedzą parówki , O

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by quincy
Originally Posted by aker
Originally Posted by quincy
Originally Posted by aker
gram grubo dwójkę

Coś więcej? Plusy dodatnie i ujemne?

co Tu dużo pisać
bida jak była tak jest
piłkarze nie dostali kasy za ostatnie 3 miesiące
niby wygrali parę meczy ale z przeciętnymi 3 ligowymi drużynami
pytanie tylko jakim składem przyjedzie Stomil i czy chcą grac w PP

Wszystkim zależy na PP. Rudy płaci. Przebrnięcie tej rundy to 30k netto od PZPN. Dla takiego 4-ligowego Stilonu to pewnie kupa szmalu.

https://stomil.olsztyn.pl/Pucharowe-emocje-czas-start,e11332.html
cos krecisz, link do Stomilu a mowisz o 4-ligowym Stilonie

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Sensei, ale ta Twoja Holenderka to ziółko spod ciemnej gwiazdy smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,748
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,748
Likes: 10
grin się wie

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
teraz mozna zapytac a co z mlodym Donarunma?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jak wkręca Senseia. smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Łajt, bo wyczytałem na stronie o Stomilu. Oni mieli w zeszłym roku budżet 3 mln w 1 lidze. Więc ich 30k pln nie rzuci na kolana. Ale jak taki Stilon ma budżetu ze 200-300k może pińcet to za 30k pln już można "poszaleć".

Strona 4 z 87 1 2 3 4 5 6 86 87

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, Sensei, alfa, forty, betowiec, burbon), 1,058 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,692
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1