|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Morskie Lwy z Gwiazdą Północy w hokeju to powinni dwucyfrowo przegrać.Na razie 0-3 2-14 ft  oglądasz rugby? widzę, że wynik dość sensacyjny do przerwy ogladam ,oczywiście.Samoa na razie tragicznie wygląda ok tak właśnie się zastanawiałem czy może warto coś w ich stronę, ale jak tak słabo wyglądają to odpuszczam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Bodajże bituś coś jechał po Luquinhasie i płakał za brak fachowych danych na forum.
W takim razie w minimalnym stopniu go zaspokoję.
Luquinhas
Gole: 0 Asysty: 2 Drybling: 39/55 (70%) Faulowany: 34 Odbiory: 21
I te 34 faule, spowodowały wykonywanie 34 rzutów wolnych, przeważnie na połowie przeciwnika, co też nie jest bez znaczenia. ten wpis w sumie dość dobrze obrazuje poziom naszej ligi no i obecny dramat Legii która popadła w całkowity marazm kibic największego i najbogatszego klubu w Polsce wylicza ilość fauli popełnionych na nominalnym skrzydłowym jego zespołu, podając to jako jeden z głównych jego atutów nic tylko czekać jak zaczniemy się zachwycać ilością wykonanych wyrzutów z autu przez ligowych napaściorów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ale Master wykurwił. I to jechał na nowym supporcie. Sześcianowym z tytanu. Mam nadzieję, że nie stłukł światełka z tyłu i nie uszkodził dzwonka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
taki Guilherme się wyróżniał i widać było że długimi momentami przerasta ligę o klasę Luquinhas to zwykły odpad, który nie wyróżnia się absolutnie niczym - wtopił się idealnie w ten tłum graczy przeciętnych i beznadziejnych występujących w naszej lidze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
taki Guilherme się wyróżniał i widać było że długimi momentami przerasta ligę o klasę Luquinhas to zwykły odpad, który nie wyróżnia się absolutnie niczym - wtopił się idealnie w ten tłum graczy przeciętnych i beznadziejnych występujących w naszej lidze  Rzadko się z Kolegą zgadzam ale tutaj +1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Tak jak pisałem wcześniej, Master to jednak melepeta jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10 |
forbet reklamuje wyplaty w max 30minut do niektorych bankow.
Zlecilem wyplate na pko bp i czekam od wczoraj od 17. Kasy ani widu ani slychu.
Zacna firma. Nie żartuj, że coś wygrałeś? czyli nie wygrał a czeka na wpłatę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10 |
to wiele tłumaczy dzień dobry
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
to wiele tłumaczy dzień dobry beda gdzies strzelac dzisiaj ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
A jak Ruch potraktuje ten PP aker? gram grubo dwójkę Coś więcej? Plusy dodatnie i ujemne? co Tu dużo pisać bida jak była tak jest piłkarze nie dostali kasy za ostatnie 3 miesiące niby wygrali parę meczy ale z przeciętnymi 3 ligowymi drużynami pytanie tylko jakim składem przyjedzie Stomil i czy chcą grac w PP Wszystkim zależy na PP. Rudy płaci. Przebrnięcie tej rundy to 30k netto od PZPN. Dla takiego 4-ligowego Stilonu to pewnie kupa szmalu. https://stomil.olsztyn.pl/Pucharowe-emocje-czas-start,e11332.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Oj bituś bituś... Fakt że Luquinhas jest lekkośredni z tym nie będę polemizował, ale jakby był Messim, to by nie grał w Legii. A poziom naszej ligi obrazuje miejsce w rankingu UEFA, ale... To jest nasza liga i dla mnie najbliższa emocjonalnie, chociaż relatywnie słaba. Zakładam również, że chodzisz jedynie do filharmonii, a nie słuchasz jakiegoś badziewia w radiu. Bardzo dobrze, tak trzymaj, bo to poziom wyższy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10 |
Dlatego nie piętnujcie ludzi słuchających disco polo czy góralskiej muzyki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10 |
I tych co jedzą parówki , O
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Coś więcej? Plusy dodatnie i ujemne? co Tu dużo pisać bida jak była tak jest piłkarze nie dostali kasy za ostatnie 3 miesiące niby wygrali parę meczy ale z przeciętnymi 3 ligowymi drużynami pytanie tylko jakim składem przyjedzie Stomil i czy chcą grac w PP Wszystkim zależy na PP. Rudy płaci. Przebrnięcie tej rundy to 30k netto od PZPN. Dla takiego 4-ligowego Stilonu to pewnie kupa szmalu. https://stomil.olsztyn.pl/Pucharowe-emocje-czas-start,e11332.html cos krecisz, link do Stomilu a mowisz o 4-ligowym Stilonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Sensei, ale ta Twoja Holenderka to ziółko spod ciemnej gwiazdy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10 |
 się wie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
teraz mozna zapytac a co z mlodym Donarunma?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jak wkręca Senseia. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Łajt, bo wyczytałem na stronie o Stomilu. Oni mieli w zeszłym roku budżet 3 mln w 1 lidze. Więc ich 30k pln nie rzuci na kolana. Ale jak taki Stilon ma budżetu ze 200-300k może pińcet to za 30k pln już można "poszaleć".
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|