|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Rzeczywiście to wiele nam mówi. no mówi...forty, wiek...wzrok.. kurwa, żyj trochę No przecież napisałem, że wiele mówi (bez ironii). Kurwa...żyjta trochę ludzie. Pobudźta się przed weekendem. po co, jak ligi nie grają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Widzę TEO, że otworzyli Wam komfortowy dojazd do Koszalina. I oczywiście ludziom z Polski do Was.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
"🇵🇱 Wisła Kraków wchodzi w esport. Trzynastokrotni mistrzowie Polski przejmą skład Team Adwokacik. 🇬🇧 Thirteen-time polish football league winner Wisła Kraków aquired Team Adwokacik squad (Szpero, mynio, morelz, kaper, jedqr)." Ta drużyna marnych mecenasów która pozbawiła pół forum ciężko zarobionych pieniążków? ( Z pomoca kolegi haczyka). A kysz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Rzeczywiście to wiele nam mówi. no mówi...forty, wiek...wzrok.. kurwa, żyj trochę No przecież napisałem, że wiele mówi (bez ironii). Kurwa...żyjta trochę ludzie. Pobudźta się przed weekendem. odczytałem, że z ironią.... po co te nerwy, kurwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Rzeczywiście to wiele nam mówi. no mówi...forty, wiek...wzrok.. kurwa, żyj trochę No przecież napisałem, że wiele mówi (bez ironii). Kurwa...żyjta trochę ludzie. Pobudźta się przed weekendem. po co, jak ligi nie grają  Jutro szlagier przecie, mistrzowie świata z 2006 podejmują mistrzów Europy 2004! Toż to zaległy mecz o Superpuchar świata i okolic
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285 Likes: 2 |
Widzę TEO, że otworzyli Wam komfortowy dojazd do Koszalina. I oczywiście ludziom z Polski do Was. To już burbon odpala swoje czerwone ferrari i jedzie po darmowe dorsze do TEO.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Widzę TEO, że otworzyli Wam komfortowy dojazd do Koszalina. I oczywiście ludziom z Polski do Was. To już burbon odpala swoje czerwone ferrari i jedzie po darmowe dorsze do TEO. do Teosia odpalam białe... białe octavie combi, bagażnik duży na cztery lodówki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
I Padova z Ravenna gra, czy lider tabeli potwierdzi swoje aspiracje awansu do serie B? Czy będzie 10 zmian w meczu? Oto pytania weekendu !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285 Likes: 2 |
Delikatnie wzrosły kursy na kartki u Turka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285 Likes: 2 |
No tak, zapomniałem, że burbon jak jedzie po rybki to od 4 lodówki chciałby załadować co by się paliwo zwróciło. Ale w razie czego to master pożyczy przyczępkę do ferrari.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285 Likes: 2 |
Delikatnie wzrosły kursy na kartki u Turka. No to jeszcze ov 5,5 @2,23 I dubel morderca Munich hokej + żebrak Portugalia win HT. @fechu żyj trochę bo płonący konar się zaczyna się.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Rzeczywiście to wiele nam mówi. no mówi...forty, wiek...wzrok.. kurwa, żyj trochę Niezorientowanym przpominam,że user @burbon wlaśnie jestw cyklu obchodów rocznicy swoich urodzin.W zasadzie przegania mnie w latach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,285 Likes: 2 |
Ov 6 i ov 7 w Munich hokej. A jakże hue hue.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Niezorientowanym przpominam,że user @burbon wlaśnie jestw cyklu obchodów rocznicy swoich urodzin.W zasadzie przegania mnie w latach. To nie wiedziałem, że Wy do jednego żłobka chodziliście. Ale teraz pytanie, który to ten z patelnią? ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/EGayPawWkAAsvBW.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
znając akagiego to platfusy lub komuchy nie ma innej opcji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Sorry, jak kopiowałem, nie przewinąłem do dołu zdjęcia i nie zauważyłem podpisu pod nim, że jest jakikolwiek, a tym bardziej polityczny, bo bym go nie wysłał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10 |
O dobrze akagi że przypomniałeś że trzeba głosować na pis:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10 |
Mi szczerze mówiąc bliżej już głosować na komuchów, tfu, niż na Po:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
znając akagiego to platfusy lub komuchy nie ma innej opcji  Chuja mnie znasz. Głosowałem w życiu raz, jak skończyłem 18 lat i chciałem z ciekawości zobaczyć jak to jest. Od tej pory ani razu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|