|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
żeby wybory miały coś zmienić zabroniliby głosować jebać wszystkich bez wyjątku same sprzedajne szmaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2 |
Sorry, jak kopiowałem, nie przewinąłem do dołu zdjęcia i nie zauważyłem podpisu pod nim, że jest jakikolwiek, a tym bardziej polityczny, bo bym go nie wysłał. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2 |
Ale nie wiadomo jak to interpretować. Bo ten z patelnią może wymusza głosowanie na Pis lub chce temu co patelnią obrywa, wybić z głowy pomysł z głosowaniem na nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19 |
Nobel to pikuś,ale zakup prezentu urodzinowego dla pięciolatka, to dopiero wyzwanie. Holenderka może pomóc. A co ja mam do pięciolatków 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2 |
Czyli stara gwardia, obywatel @akagi i obywatel @forty nie głosuje/głosują (ten czasownik to ma się odnieść do "gwardii" czy do użytkowników? Jaka poprawna wersja?) od wielu lat. Jakie wnioski młodzież może z tego wyciągnąć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19 |
Czyli stara gwardia, obywatel @akagi i obywatel @forty nie głosuje/głosują (ten czasownik to ma się odnieść do "gwardii" czy do użytkowników? Jaka poprawna wersja?) od wielu lat. Jakie wnioski młodzież może z tego wyciągnąć? Ja też nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2 |
Nobel to pikuś,ale zakup prezentu urodzinowego dla pięciolatka, to dopiero wyzwanie. Holenderka może pomóc. A co ja mam do pięciolatków  Szukałaś książki o tematyce piłki dla dziecka a może jednak nastolatka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19 |
Nobel to pikuś,ale zakup prezentu urodzinowego dla pięciolatka, to dopiero wyzwanie. Holenderka może pomóc. A co ja mam do pięciolatków  Szukałaś książki o tematyce piłki dla dziecka a może jednak nastolatka  Szukałam ale wnuk Fortego nie gra w szkółce Barcy to nie przejdzie ten myk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Czyli stara gwardia, obywatel @akagi i obywatel @forty nie głosuje/głosują (ten czasownik to ma się odnieść do "gwardii" czy do użytkowników? Jaka poprawna wersja?) od wielu lat. Jakie wnioski młodzież może z tego wyciągnąć? A co Ty książkę piszesz? Mówisz że 3,5 miliona na drzewie nie rośnie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2 |
Na razie tylko na forum piszę!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2 |
Wnuk fortiego gra za to w szkółce Jagi. I ma talent skubany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Nobel to pikuś,ale zakup prezentu urodzinowego dla pięciolatka, to dopiero wyzwanie. przerabiam to co roku od 8 lat  lekko nie jest Biczyk, kurwa !!!! co roku od 8 lat, kupujesz prezent dla pięciolatka ???? Teraz rozumie dlaczego forty coraz młodszy..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19 |
Olga Tokarczuk została wczoraj laureatką literackiej nagrody Nobla. Wystarczyło niespełna pół dnia, aby książki polskiej pisarki stały się bestsellerami. Potwierdzają to dane z Empiku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19 |
Nobel to pikuś,ale zakup prezentu urodzinowego dla pięciolatka, to dopiero wyzwanie. przerabiam to co roku od 8 lat  lekko nie jest Biczyk, kurwa !!!! co roku od 8 lat, kupujesz prezent dla pięciolatka ???? Teraz rozumie dlaczego forty coraz młodszy.. Dla Biczyka czas się zatrzymał dajmy mu trochę czasu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Widzę TEO, że otworzyli Wam komfortowy dojazd do Koszalina. I oczywiście ludziom z Polski do Was. Zgadza się. Wreszcie będzie normalnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ale tak teraz patrzę, bo widzę że głupia dyskusja się rozpoczęła. Na tym zdjęciu co wysłałem z tt, na stronie tej osoby jest tylko "gołe" zdjęcie, bez żadnego tekstu na dole, a po wysłaniu, ten tekst jest. Trochę dziwne, przynajmniej dla mnie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Ale tak teraz patrzę, bo widzę że głupia dyskusja się rozpoczęła. Na tym zdjęciu co wysłałem z tt, na stronie tej osoby jest tylko "gołe" zdjęcie, bez żadnego tekstu na dole, a po wysłaniu, ten tekst jest. Trochę dziwne, przynajmniej dla mnie.  sensei pewnie dopisał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19 |
Nie wiem o co cho ale plus dnia za cytowanie masz jak w banku 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|