Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 103 1 2 7 8 9 10 11 102 103
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Marek Citko super komentuje i ten jego entuzjazm grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
pilka nozna - Macedonia Pln. - 2.League - Pobeda Prilep - GFK Tikve¹8676
mecz: nastepna bramka (2.bramka)
1 6.50 11.10.

pilka nozna - ME U21 - kwalifikacje - Rosja U21 - Polska U2112849
1.polowa 1 : 1 1. połowa - 33. min.
2 4.33 11.10.

pilka nozna - Anglia - Prof.Develop.League - Barnsley U23 - Birmingham U239252
mecz: nastepna bramka (4.bramka)
1 2.00 11.10.

Całkowity kurs: 56.29
Wkład: 26.40 Zł
12% 3.60 Zł
Do zapłaty: 30.00 Zł
EWK: 1 486.06 Zł


gość nerwowo ściska kciuki...dwa siedzą

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Nie ten burbi. smile

To mu podali na takie zamówienie, a że był tym wyglądem dania zdziwiony to wrzucił w eter.

Jakby zamówił schabowego z kapustą i ziemniakami, to by nie wrzucał. smile


Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
śmierdziało bramką

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by quincy
Originally Posted by haczyk
Quincy, Fechu chyba mnie trochę obraził? Czy się mylę?

Myślę, że tak. Tylko on w tym korpo już tak wyćwiczony, że potrafi ludzi obrażać w taki sposób, że obrażani nie są tego do końca pewni.
Ożesz Ty chuju

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,236
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,236
Likes: 19
Klimala kto w niego uwierzył pierwszy kto

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,650
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,650
Likes: 10
Rosja w pizdeczke

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,650
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,650
Likes: 10
Originally Posted by latajaca_holenderka
Klimala kto w niego uwierzył pierwszy kto
uzytkownik Jaga

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
Originally Posted by burbon
będzie płacz i zgrzytanie zębów o klawiaturę..
zapomnieliście, kto prowadzi orzełki !!!!
Czesław Micha MOUchniewicz....
ooo

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ups. Fechu już po robocie. To ja... spierdalam.

[Linked Image from i.imgur.com]

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by haczyk
Rosja u21 do przerwy @2,43.
zle

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,236
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,236
Likes: 19
Originally Posted by Sensei
Originally Posted by latajaca_holenderka
Klimala kto w niego uwierzył pierwszy kto
uzytkownik Jaga

Pamiętam tą szyderę i hejt gdy go chciałam do Wisły dobrze pamiętam

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,650
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,650
Likes: 10
Mój ojciec od ponad 20 latach chodzi z aparatem po lesie i fotografuje ptaki. To nie jest jego źródło utrzymania, ale Hobby, i hobby na tyle drogie, że ładuje w nie 60% swojej każdej wypłaty, a to nowy obiektyw, a to nowy namiot maskujący aby ptaki go nie widziały. Wygląda jak snajper w dżungli tyle, że z aparatem. Wysyła czasem bo właściwie pod namową mojej matki zdjęcia na jakiś konkursy przyrodnicze, czasem dostaje jakieś wyróżnienia, filmy, książki tematyczne itd. Koniec wprowadzenia. Ojciec od ponad 20 lat chodzi z aparatem szukając tylko jednego ptaka - dzięcioła cesarskiego, który jest uznany za prawdopodobnie wymarłego, ktoś gdzieś go widział w 2005, czasem się pokazuje, ale zrobić mu zdjęcie to prawdziwy cud, a tym bardziej w Europie. Ojciec więc chodzi po robocie po lasach szukając tego pierdolonego dzięcioła, matka się wkurwia bo go całe dnie w domu nie ma, oczywiście go nie znajduje, ale wraca ze zdjęciami innych pustułek i jastrzębi. Kiedyś spytałem się ojca czy może mi pożyczyć aparat na dwa dni bo jadę ze znajomymi w trasę do Złotego Stoku, niechętnie ale się zgodził. Opowiadam znajomym o moim ojcu i jego pasji i wpadliśmy na taki pomysł :

"Dawajcie wytniemy zdjęcie tego dzięcioła cesarskiego, przerobimy go w photoshopie, zmienimy tło, później to zdjęcie zgramy ponownie na kartę a ty jak wrócisz to pokażesz ojcu na body aparatu. I tak zrobiliśmy. :D"

Wracam do domu, jest weekend, ojciec siedzi w domu wkurwiony, bo zabrałem aparat i ten nie mógł jechać na ptaki, matka w końcu zadowolona laugh Wchodzę, jem obiad i nagle udaję, że coś mi się przypomniało. Wstaję i idę po aparat. Tato, słuchaj idziemy z ekipą lasem aby dostać się nad jezioro i słyszę nagle odgłos dzięcioła walącego w drzewo w poszukiwaniu robaków. Wyciągam aparat bo z daleka to nic nie widać, I takie zdjęcie zrobiłem

Specjalnie sobie tak ustawiłem aparat aby to zdjęcie pokazało jak któreś tam w kolejności, na początku jak idziemy ekipą drogą ,później jak koleg pije wodę i naglę dzięcioł siedzący na gałęzi laugh

"Wiesz może co to za ptak? Wydaje się nietypowy."

Ojciec wyrywa mi aparat z ręki.
- Gdzie to zrobiłeś?
Na szlaku w złotym stoku.
- ALE KURWA gdzie? Używałeś GPSA? Masz wpisaną historię trasy? Dokładnie gdzie?
No szliśmy taką boczną trasą w stronę jeziora.

Mariusz!, Nie rozpakowuj torby. Ojciec zaczyna biegać po mieszkaniu, sprzęt, kurtkę, lornetkę wszystko zaczyna wyciągać, kładzie to na środek pokoju. Matka siedzi i je zupę, wyjebane. Oczy świecą mu z podniecenia, szykuje się jak na pierdoloną wojnę w Wietnamie. Już teraz chce tam jechac, pakuje wszystko co potrzebuje z bomby, jeszcze 10 minut i go nie będzie. laugh Aparat masz naładowany co ci dałem? Miejsce na karcie jest? Zdejmuje spodnie i zaczyna się przebierac. Myślę sobie, ja pierdole, co ja odjebałem laugh Bez sensu aby jechał 500 km na nic, nawet beka ma swoje limity.

- Nie no żartowałem z tym dzięciołem. To nie jest prawdziwe zdjęcie tylko z internetu wgrane na aparat.

Ojciec podnosi głowę i mówi ze śmiertelną powagą w głosie :

Ty skurwysynu mały.

Matka przestaje jeść zupę i zaczyna patrzeć się na ojca laugh Koniec. Z dwa tygodnie się do mnie nie odzywał, Dzisiaj się z tego śmiejemy.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ale żeś numer staremu wykręcił Sensi. Piękna historia.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
jak z Życia na Gorąco, wysłałeś ??

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Urzekła mnie Twoja historia

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
ponad 10 minut gry a kurs na kacapa stoi jak pacyfek na potańcówce w Jaworze

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,650
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,650
Likes: 10
Dobre jaja:)

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
kurwa jaki bunkier szok grubasie jebany ty nie umiesz ich inaczej ustawić ? smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
Originally Posted by burbon
pilka nozna - Macedonia Pln. - 2.League - Pobeda Prilep - GFK Tikve¹8676
mecz: nastepna bramka (2.bramka)
1 6.50 11.10.

pilka nozna - ME U21 - kwalifikacje - Rosja U21 - Polska U2112849
1.polowa 1 : 1 1. połowa - 33. min.
2 4.33 11.10.

pilka nozna - Anglia - Prof.Develop.League - Barnsley U23 - Birmingham U239252
mecz: nastepna bramka (4.bramka)
1 2.00 11.10.

Całkowity kurs: 56.29
Wkład: 26.40 Zł
12% 3.60 Zł
Do zapłaty: 30.00 Zł
EWK: 1 486.06 Zł


gość nerwowo ściska kciuki...dwa siedzą
i siadło chłopu aplauz

Strona 9 z 103 1 2 7 8 9 10 11 102 103

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 2,862 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,527
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1