Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14
Dołączył: Dec 2001
Posty: 131
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 131
Mam pytanko czy progresja obejmuje mecze w krajowym pucharze czy liga to tylko liga?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Gra progresja nie obejmuje gier pucharowych. Staty za X sa wyliczane na podtswie pelnego sezonu co pozwala okreslic na ile przydatna jest gra do progresji. Osobiscie gralem na Wolsburg i Werder (Wili zakonczylem po 2 remisach, Werder tez po 2) oraz na M`boro (tylko 1 remis) Zazwyaczaj koncze gre po 2 remisach. Teraz juz pod koniec miesiaca ruszy Bunda wiec ponownie zaczne Wilki grac po ostatnio dlugooo nie mieli remisu. Jescze dzis postaram sie zamiescic staty onosnie poziomow zaawansowania na Bunde.

Hewitt77 ja polecam sie gora 2 druzyny, a sam zobaczysz dlaczego... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 104
H
member
member
H Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Gra progresja nie obejmuje gier pucharowych. Staty za X sa wyliczane na podtswie pelnego sezonu co pozwala okreslic na ile przydatna jest gra do progresji. Osobiscie gralem na Wolsburg i Werder (Wili zakonczylem po 2 remisach, Werder tez po 2) oraz na M`boro (tylko 1 remis) Zazwyaczaj koncze gre po 2 remisach. Teraz juz pod koniec miesiaca ruszy Bunda wiec ponownie zaczne Wilki grac po ostatnio dlugooo nie mieli remisu. Jescze dzis postaram sie zamiescic staty onosnie poziomow zaawansowania na Bunde.

Hewitt77 ja polecam sie gora 2 druzyny, a sam zobaczysz dlaczego... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]

Szakal jakie dwie kapele masz teraz na rozkładzie
(o ile nie jest to jakaś tajemnica)?????

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Cze.
Na moim rozkładzie są Bastia i Manchester Utd.
:rolleyes:
Sami sprawdźcie ile kolejek bez remisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Z "kapel" moge polecic jedną Queen - jest on dla mnie niesmiertelny. Tak na powaznie to warto obsrwowac 2 Div. francuską. Obecnie to gram na progresywnie na Under/Over. I tak Under na Derby oraz Under na Chievo.

-----------
STATYSTYKA ZA PÓŁROCZE DLA Bundesliga Div.1

Dla grajacych wg podanych przezemnie druzyn:

Wolsburg 33.5%
Hamburger SV 32.35%
Stuttgart 28.43%

WOLSBURG

Leverkusen A 1:2
St pauli H 1:1
Dortmund A 0:4
Freiburg H 1:1
Cottbus H 3:3
Stuttgart H 0:2
Tsv A 1:2
Kaiserslautern H 2:0
Fc koln A 4:0
Hamburger H 0:1
Werder A 0:1
Nurnberg H 5:0
Hertha A 0:2
M`gladbach H 3:1
Hansa A 2:1
B.Monachium A 3:3
Schalke H 3:1
Leverkusen H 3:1

HAMBURGER SV

Cottbus A 0:1
Stuttgart H 2:0
TSV A 1:1
Kaiserslautern H 2:3
FC koln A 1:2
M`gladbach H 3:3
Werder H 0:4
Nurnberg A 0:0
Hertha H 4:0
Wolsburg A 1:0
Hansa H 0:1
B.monachium A 0:3
Schalke H 0:0
Leverkusen A 1:4
St pauli H 4-3
Dortmund A 0:1
Freiburg H 1:1
Cottbus H 5:2

Vfb Stuttagrt

Fc koln H 0:0
Hamburger A 0:2
Werder H 0:0
Nurnberg A 4:2
Wolsburg A 2:0
Hansa H 2:1
b.monachium A 0:4
Schalke H 4:0
Leverkusen A 1:4
St pauli H 2:0
Dortmund A 0:1
Freiburg H 3:0
Cottbus A 0:0
M`gladbach H 1:1
Tsv H 0:1
Kaiserslautern A 2:2
Fc koln A 0:0

---------------
Dobra teraz statystyka bo to najwzniejsze:
----------------
Dane wyjsciowe za ost. 3 sezony
Wolsburg 33.5%
Hamburger SV 32.35%
Stuttgart 28.43%

Sr. % X na polmetku(+1 mecz) :
Wolsburg 22.2%
Hamburger SV 27.77%
Stuttgart 38.9%
------------------
Cala liga za ost.3 sezony: 28.8%

Ten sezon na polmetku: 25.3%
-------------------
Jak padaly remisy

WOLSBURG
2 kolejka - zakonczone na 2 poziomie
4 kolejka - zakomczone na 2 poziomie
5 kolejka - zakonczone na 1 poziomie

Przestac sie powinno juz po 2 ch remiasch. A ci co nieposluchali i grali dalej stresowali sie az do 10 poziomu! Sa tacy? Przypomne ze progresja jest ustawiona na 8 poziomow.

HSV
3 kolejka - 3 poziom
6 kolejka - 3 poziom
8 kolejka - 2 poziom

Dalej nie licze.

Vfb
3 kolejka - 3 poziom
6 kolejka - 3 poziom
8 kolejka - 2 poziom


-------------

Mam nadzije ze nieco rozjasnilo poglad na progresje. Zatem jak idac staty nie klamia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niech zaluja tylko ci co grali po osianieciu 2ch remisow!

Pozdrawiam fanow progresji
Szakal
______________________________________
Polish Betting Portal & Asian Forum [bet.prv.pl]

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Przypominam, że jutro gra Bastia... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Gra też Manchester U.,kiedyś passa się kończy :zobacz:

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Quote
Przypominam, że jutro gra Bastia...
dzieki za przypomnienie
2:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
No i passa dalej trwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
South-MU - 1:3
hehe...smoqu wisisz mi browara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Mam pytanie. Czy mozecie mi podac linki do stron gdzie mozna znalezc tabele lig takich jak angielska, niemiecka, francuzka oraz lig nizszych z kilku poprzednich sezonów. Bo chciałbym wziąść sie za progresje ale sam wybrac jakies druzyny a nie tylko jechac na kogos propozycja. Szakal Myśle ze ty mi mozesz pomóc

Z góry dzieki

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Masz tu 3 bardzo przydatne pomocne przy analizie( do gry progresja).

http://www.football365.com/Match_Stats/index.shtml

http://www.matchstat.com/indexe.phtml

http://www.fussballstatistiken.de/

R2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał JAMES:
[qb]Mam pytanie. Czy mozecie mi podac linki do stron gdzie mozna znalezc tabele lig takich jak angielska, niemiecka, francuzka oraz lig nizszych z kilku poprzednich sezonów.[/qb]

Najlpsze ligi wg mnie (Form in HOME/AWAY-ALL) sa na stronce sunsita - odnosniki do kazdej z lig sa
TUTAJ. [bet.prv.pl]

powodzenia

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Dzięki Szakal i dzięki R2O3B4E5

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Czy mógłby ktoś przedstawić drużyny które nie mają remisy od dłuższego czasu? Rhotax tak ładnie to robił.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Mam propozycje na jutro a mianowicie mecz.
Creteil - Wasquehal
W 2 DIv Francuskiej w ostatnich 5 sezonach 32,8% remisów
Creteil 31,5% (w 5 sezonach)
Wasquehal 32% (w 5 sezonach)
Wasquehal bez remisu od 6 kolejek
Creteil ostatni 20 w tabeli
Wasquehal 15 miejsce.

Wasquehal w tym sezonie tylko 4 remisy mniej ma tylko Nice bo 3.
Mysle ze juz czas zaczac grac progresja na Wasquehal.
Ale buki chyba tez czuja remis bo kurs tylko 2,60.

2 div Francuska jedna z najbardziej remisowych lig w Europie rusza 26 stycznia
i warto bedzie zwrócic uwage na Nice. 3 remisy w tym sezonie, w ostatnich 5 sezonach az 37,2% remisów. Teraz bez remisu od 5 kolejek

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Co wy na to?
135 Nice - Nancy
STS
typ X
kurs 2.80

Nice to jeden z najbardziej remisowych zespołow 2 div FRA w ciągu ostatnich 5 lat zanotowal w 156 meczach 58 remisów cio daje bardzo wysoki procent 37,2% a w tym sezonie maja tylko 3 remisy w 23 spotkaniach pora na remis. Mysle ze bedzie można zacząć progresję.
Nancy ma w 2 div 33,75% remisów.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> :zobacz:

Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
No to nastepne druzynki bez remisu od dluzszego czasu na dzien 23.01.2002.

Portsmouth (div 1) - 11 kolejek

Ostatnie cztery mecze przegrane. Ostatni z Wolverhampton u siebie 2:3.

Kidderminster (div 3) - 14 kolejek

Rushden&Dmonds (div 3) - 8 kolejek

Menchester Utd (Premier) - 14 kolejek

Derby (Premier) - 13 kolejek

To juz rekord. Najwiecej mieli 10 kolejek bez remisu. Dodatkowo ostatnie trzy mecze przegrane i drugie miejsce od dolu musza zmobilizowac Ravanellego i spolke do lepszej gry. Na zwyciestwa na wyjazdach nie ma co specjalnie liczyc, gdyz jak do tej pory wygrali tylko raz, a w poprzednich sezonach od 2-3 razy wywozili 3 punkty z obcych boisk.

Blackburn (Premier) - 9 kolejek

Ipswich (Premier) - 9 kolejek

Nantes (Francja 1) - 9 kolejek

Ostatnie trzy mecze wygrali i wyrwali sie ze strefy spadkowej.

Bastia (Francja 1) - 0 kolejek

Bastia miala 18 kolejek bez remisu, a ostatnio 2 pod rzad i to z niebyle kim bo z Marsylia i Lyonem. Mysle, ze teraz chlopaki z Korsyki nadrobia zaleglosci remisowe i czesciej beda dzielic sie punktami. Dwa remisy w sezonie to troche malo.

AEK Ateny (Grecja 1) - 12 kolejek

Jeszcze nie mieli remisu od poczatku sezonu. Ostatnie dwa mecze wtopy.

R.Ferrol (Hiszpania 2) - 12 kolejek

Eindhoven (Holandia 2) - 11 kolejek

Ostatnie trzy mecze przegrane

Cottbus (Bundesliga 1) - 14 kolejek

Przy tej druzynie akurat te 14 kolejek odnosi sie do niewygranego spotkania. Teraz beda grac z Werderem. W poprzednim sezonie wygrali z nimi 3:1. W rundzie jesiennej na wyjezdzie przegrali 2:3. Werder w tej chwili ma 8 kolejek bez porazki, a po przerwie wszystko jest mozliwe. Mysle, ze Cottbus wygra to spotkanie.


Leverkusen (Bundes 1) - 11 kolejek

U.Lamas (Portugalia 2) - 16 kolejek

Mieli juz okres bessy, hossy. Teraz przegrali dwa mecze po pasmie 6 kolejnych wygranych meczow. Remis wisi w powietrzu.

Gil_Vicente (Portugalia 1) - 8 kolejek

Elgin (Szkocja 3) - 13 kolejek

Celtic (Szkocja Premier) - 20 kolejek

Celtik pobil juz swoj rekord o dwa oczka. Makszymalnie mieli 18 kolejek bez remisu.

Verona (Serie A) - 10 kolejek

Perugia (Serie A) - 9 kolejek

Dwa ostatnie mecze przegrane.


Venezia (Serie A) - 8 kolejek

Trzy mecze przegrane i ostatnie miejsce w tabeli.

Siena (Serie B) - 7 kolejek

Cztery mecze przegrane, strefa spadkowa.

Reggiana (Serie C1A) - 10 kolejek


Fanerbahce (Turcja) - 15 kolejek

Ostatni edwa mecze przegrane. Wyrazna zalamka formy. Nawet nowy trener niewiele pomogl.

Malatyaspor (Turcja) - 19 kolejek


Na razie to tyle.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Od dzisiaj na progresje proponował bym:
Le Mans (2 div Francja)
Martigues (2 div Francja)
Wasquehal (2 div Francja)

Wolfsburg ( 1 div Niemcy)

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Le Mans możesz już skreślić (2:2)
:zobacz:

Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1