Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
Quote
Dallas 1.52 (OT+SO) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Nic specjalnego sie nie wydarzyło i Dallas spokojnie sobie wygrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kurde powinienem teraz siedzieć na wykładach ale tak to własnie jest jak człowiek ma w życiu inne pasje. Ciekawe tylko co na to WKU ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

pozdrawiam

[Linked Image]

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 104
S
member
member
S Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 104
Boston - Toronto

Bo czekam na zwyciestwo Toronto i mam nadzieje ze w 3 najblizszych meczach nastapi...

TYP: x2

N.Y. Rangers - Pittsburgh

Typ na ktory bardzo dzisiaj licze. Zagram go na jednym kuponie z drugim zespolem z NY. Dlaczego Rangers?? Bo od 4 spotkan nie wygrali, bo graja u siebie, gdzie nie wygrali od 3 spotkan, bo beda chcieli sie zrewanzowac za porazke z 13-10-2006 6:5 z Pingwinami.

TYP 1x 1.50 (betway)

N.Y. Islanders - Montreal

Montreal ostatnio gra w kratke, czesto remisujac. Natomiast Islanders graja 3 mecze na wlasnym lodowisku i przynajmniej raz wygraja. Pierwszy mecz na wlasnej tafli z Sabres polegli. Takze zakladam ze albo dzisiaj z Montrealem albo 9.12 z slabiutka Florida uda im sie wygrac. Warto rozpoczac ta progresje juz dzis jako ze jest dosc ciekawy kurs.

TYP 1 2.25 (betway)
TYP 1x 1.87 (betway)

Co sadzicie Szanowni Koledzy o zagraniu tych dwoch meczow 1x na jednym kuponie?

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Osobiście preferuję single, albo ostatecznie Patent. Typy w mojej ocenie mają szanse powodzenia. To tyle. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Montreal nie wygrał w regulaminowym czasie od 7 spotkan, to dopiero daje do myslenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
Minnesota - Calgary UNDER 5
W bramce gości wystąpi świetnie spisujący się Mika Kiprusoff (2.01 GAA - czwarty w lidze). Fin w ostatnich trzech spotkaniach puścił zaledwie 3 gole i dzisiaj także liczę na dobry występ z jego strony. W bramce gospodarzy zobaczymy Manny'ego Fernandeza,
który jeśli zagra na swoim stałym, bardzo wysokim poziomie, powinien stanowić sporą zaporę dla hokeistów z Calgary. Obydwie drużyny nie zachwycają w ofensywie, za to w obronie należą do ligowej czołówki. Sądze, że nie powinno w tym meczu paść więcej niż 5 bramek i tak też obstawiłem.

Detroit - St. Louis 1 (-1,5)
Pomiędzy słupkami bramki gości zobaczymy Dominika Haska, który trzyma poziom i mimo zaawansowanego (nawet jak na hokeistę) wieku, cały czas znajduje się w znakomitej dyspozycji. Goście mają mały problem w obsadzie bramki, kontuzjowani są Legace i Sanford, dlatego dzisiaj w bramce Blues stanie Jason Bacashihua. Ten Pan był bramkarzem reprezentacji USA na ostatniej Olimpiadzie, ale mimo wszystko nie wydaje mi się by był mocnym punktem swojego zespołu w spotkaniu z Skrzydłami bo dawno już nie grał na lodowiskach NHL. Gospodarze powinni dzisiaj pewnie zwyciężyć, stać ich na to bez wątpienia, dodatkowo St. Louis na wyjeździe zazwyczaj przegrywa kilkoma bramkami - stąd mój typ.

Zastanawiam się jeszcze nad spotkaniem Los Angeles - Nashville (1), ale poczekam na oficjalne informacje o obsadzie bramki Predatorów.


Pozdrawiam ;-)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Mason, bo Vokun jest kontuzjowany przeciez.

Leighton jeszcze startu nie zaliczyl, wiec nie sadze aby to tez mialo miejsce dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
jak sie kozioł na coś uprze...

07.12
San Jose - Colorado X
ludzie 27 meczów bez remisu, ostatni 2 miechy temu. Czy mam podstawy żeby myśleć że on padnie w najbliższych dwóch meczach SJS z Lawinami lub Wieśniakami? Chociaż kurs jest przywoity...przynajmniej tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Nad resztą nie mam ochoty myśleć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
Quote
Mason, bo Vokun jest kontuzjowany przeciez.

Leighton jeszcze startu nie zaliczyl, wiec nie sadze aby to tez mialo miejsce dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

właśnie rozchodzi się o to, że najprawdopodobniej bronił będzie Leighton (info za Nashville Tennessean), ale muszę poczekać jeszcze parę godzin na oficjalne potwierdzenie... z drugiej jednak nie znając tego bramkarza ciężko mi go oceniać, może okazać się przecież rewelacją sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
z drugiej strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (zjadłem wyraz)

Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Witam wszystkich
Na wstepie tym ktorzy maja noz na gardle grajac OT w San jose pragne zyczyc duzo szczescia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Na dzis:

[color:"green"] SJS - OT[/color]

COLORADO - WIN @ 3.90

Dec 7 @SJ 10:30 PM
Dec 9 @LA 10:30 PM
Dec 11 CAR 9:00 PM
Dec 13 STL 9:00 PM
Dec 15 EDM 9:00 PM
Dec 17 @CHI 7:00 PM
Dec 19 @EDM 9:00 PM

2 przegrane mecze ostatnie przez Lawin, kurs ktory buk wystawił na "dwójkę" i ich terminarz sklania mnie do tego by zaczac dzis progre na ich win.

MONTREAL - WIN @ 2.55

Nie bede sie rozpisywal, to kolejny krok "polowania" na wygrana Kanadyjczykow, podam tylko ich schedule:

Dec 7 @NYI 7:30 PM
Dec 9 BUF 7:00 PM
Dec 12 BOS 7:30 PM
Dec 14 TB 7:30 PM
Dec 16 PIT 7:00 PM

MINNESOTA - WIN @ 2.45

Nasze Dzikusy ostatni raz w regulaminowym czasie gry wygrali 24 listopada w meczu z Kojotami (4-0), bylo to dawno, czas to powtorzyc w dzisiejszym meczy z Calgary.

Dec 7 CGY 8:00 PM
Dec 9 CHI 8:00 PM
Dec 12 @CGY 9:00 PM
Dec 14 @EDM 9:00 PM
Dec 16 @VAN 10:00 PM

ST.LOUIS - WIN @ 5.50

Taka sympatyczna druzyna jaka są Nutki ostatni raz w 60' wygrała w meczu z EDM 12 listopada (5-3). Czas sie przełamac, czas cos wygrac bo oprocz meczu z dzisiejszym rywalem graja:
Dec 9 CLB 8:00 PM
Dec 12 CHI 8:00 PM

Moze gram przeciw wszystkim i wszystkiemu, ale gdybym przepuscil kurs 5.5 punkta nie darowałbym sobie ( gra jest warta swieczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ) [color:"green"] [/color]

TORONTO - WIN @ 2.60

Nov 25 BOS Lost 1-3
Nov 28 BOS Lost 1-4
Nov 30 @ATL Lost 0-5
Dec 2 @MON Lost 3-4 (OT)
Dec 5 ATL Lost 2-5

Czarna seria Klonowych Liści trwa.
Kolejne ich mecze to odpowiednio:BOS,DET,TB,CAR,NYR,FLA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Polowanie na wygrana Toronto czas zacząc.

CHICAGO -LOSE @ 2.95

Chciago-Phoenix.
Szukam przegranej Jastrzębi w najblizszych meczach bo ostatnio cos za dobrze im sie powodzi.

Dec 7 PHO 8:30 PM
Dec 9 @MIN 8:00 PM
Dec 10 EDM 7:00 PM
Dec 12 @STL 8:00 PM
Dec 14 DET 8:30 PM
Dec 16 @CLB 7:00 PM

Choc w sporcie nie ma nic na pewno, to Chicago i tak gdzies przegra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

[Linked Image] [img102.imageshack.us]

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Wczoraj nie za ciekawie i duże straty, dziś z racji późnej pory zagrałem tylko:

Minnesota - Calgary 1 2.55 3j. B&W
Minnesota - Calgary 1 (OT+SH) 2.00 5j. B&W

SJS- Colorado 2 4.10 B&W
SJS- Colorado 2 (OT+SH) 2.80 3j. B&W

Wczoraj: 0-6 (-14,00j.)
Stan:168W-203L-4 (+66,82j.)

Pozdr

Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
Ah, te Klonowe Liście znowu napsuły mi krwi. Trzeci mecz z rzędu wygrywają i trzeci raz kończą porażką. A zwycięstwa jak nie było tak nie ma. Ale takie życie i gramy dalej, bo w następnym meczu wszystko możliwe...


Wyniki z 07.12 :


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 01:00 Boston - Toronto 3-1 FT

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 01:00 N.Y. Rangers - Pittsburgh 3-2 SO

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 01:30 Detroit - St. Louis 4-3 OT

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 01:30 Florida - Buffalo 3-1 FT

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 01:30 N.Y. Islanders - Montreal 2-4 FT

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 01:30 Tampa Bay - Atlanta 8-0 FT

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 02:00 Minnesota - Calgary 3-2 SO

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 02:30 Chicago - Phoenix 2-3 SO

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 04:30 Los Angeles - Nashville 1-4 FT

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 04:30 San Jose - Colorado 2-5 FT



Dzisiejsze mecze:


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 01:00 Washington Capitals - Anaheim Ducks
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 01:30 New Jersey Devils - Philadelphia Flyers
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 02:30 Dallas Stars - Edmonton Oilers
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 04:00 Vancouver Canucks - Carolina Hurricanes


Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
Czy sądzicie, że jest już dobry moment, aby zacząć progresję na X San Jose ?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Czy sądzicie, że jest już dobry moment, aby zacząć progresję na X San Jose ?
pffff ale wyrwales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak bym wiedzial kiedy jest ten "dobry" moment na X SJS to bym caly majtek rodzzinny w to wlozyl.
Rekiny maja chyba 27 meczy bez X(nie wiem dok. bo olalem ich juz dawono temu) prawde mowiac nie sadze zeby szybko zremisowali ida na "rekord" jak wiemy w stanach kochaja wszelkie rekordy i cyferki tak wiec nie wszystkie mecze mecze musza byc do konca czyste ze strony SJ gdzies tam im sie zawsze bramka smyknie ,nie fortunna obrona bramkarza ,spozni sie obrnca czy jakis falul w decydujacym momencie meczu i strata bramki.:)
Niezla teoria co ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no ale w vidzialem juz zakladny na to i ile SJS pociagnie bez X .
A jak zremisuja to nie z mocnym rywalem tylko z tym najslabszym i najmniej spodziewanym.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Quote
Mason, bo Vokun jest kontuzjowany przeciez.

Leighton jeszcze startu nie zaliczyl, wiec nie sadze aby to tez mialo miejsce dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

właśnie rozchodzi się o to, że najprawdopodobniej bronił będzie Leighton (info za Nashville Tennessean), ale muszę poczekać jeszcze parę godzin na oficjalne potwierdzenie... z drugiej jednak nie znając tego bramkarza ciężko mi go oceniać, może okazać się przecież rewelacją sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Mason bronił. 1-0 dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Mason nie jest taki zly, wiadomo, ze miedzy nim a Vokunem jest roznica klas, ale nie jest to jakis "borok".

Swoja droga II bramkarz Atlanty na 5 strzalow, puscil 3..to nie zdaza sie kazdego dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Montreal tez sie przelamal, Nashville tez, tylko nie Rangersi, ale ja jestem zadowoloy.


PS Nivet gdzie jestes? Nie spimy..tradujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
a mi nie chcialo sie czekac i zagrałem na la <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na szczescie za małą kwotę więc nie jest źle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam

Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Quote
Na dzis:

[color:"green"] SJS - OT[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

COLORADO - WIN @ 3.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

MONTREAL - WIN @ 2.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

MINNESOTA - WIN @ 2.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> mieli juz 2-0, jednak okazało sie to za mało.

ST.LOUIS - WIN @ 5.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> mieli 3-0 jednak i to okazalo sie za mało, a taki piekny kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

TORONTO - WIN @ 2.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

CHICAGO -LOSE @ 2.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Noc srednio udana ale Colorado ustrzelone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Kto prosil mnie zebym wrzucil program ktorym sie posluguje do obliczania statystyk, moga byc niewielkie uchybienia wic jak cos to prosze pisac.

Jest to arkusz autorstwa naszego kolegi Artc86 za co dla niego wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


http://www.speedyshare.com/945980263.html

Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Quote
Czy sądzicie, że jest już dobry moment, aby zacząć progresję na X San Jose ?
ja uwazalem ze dobry moment byl 10 meczow temu ale sam zaczalem ich grac od 5 spotkan wiec nie wiem czy to juz jest ten moment <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Co do remisu SJS to ja sobie wczoraj odpuściłem, bo jakoś mi lepiej to Colorado wychodziło ale jutro z Nashville na pewno załupię na X.Dziś tylko 4 mecze i ja wybrałem tak:

Washington- Anaheim 2 1.95 3j. B&W
Washington- Anaheim(-1,5) 2 2.80 B&W
Capitals mają na rozkładzie ostatnio same tuzy. Rozprawili się już z Dallas, Buffalo i Ottawą a dziś kolejni "mocarze". Konsekwentnie gram na ich porażkę, bo kiedyś musi ujść z nich "para"...

Vancouver- Carolina 2 (OT+SH) 1.87 2j.
To trzeci mecz Carolci na wyjeździe w tej sesji i przydałoby się zdobyć jakieś punkty.

Wczoraj: 3-1 (+10,50j.)
Stan:171W-204L-4 (+77,32j.)

Pozdr

Dołączył: Dec 2005
Posty: 56
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 56
Progresja na OT SJS to jak jazda an rowerze po gwoździach:)
więc z coraz większym zapałem przerzucam wrzuconą w to kasę na inne mecze. Wczoraj wykazałem się dużym wyczuciem i zagrałem na win naszych bohaterów. Co się stało się to wszyscy wiemy.
Ale nie poddaję się.

Na dziś widzę:
1. Dallas - Edmonton
Najbliższe mecze Dallas to:
2006-12-09 02:30 Dallas Stars - Edmonton Oilers
2006-12-10 03:00 Phoenix Coyotes - Dallas Stars
2006-12-13 02:30 Dallas Stars - Columbus Blue Jackets
2006-12-15 02:30 Dallas Stars - New York Rangers
Jeżeli czegoś nie wygrają to....
TYP: 1

2. Vancouver - Carolina
Karolki ostatnie dwa mecze w plecy, więc czas na odmianę.
Ich rozkład jazdy to:
2006-12-09 04:00 Vancouver Canucks - Carolina Hurricanes
2006-12-12 03:00 Colorado Avalanche - Carolina Hurricanes
2006-12-16 01:30 Carolina Hurricanes - Toronto Maple Leafs
2006-12-17 01:30 Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes
TYP: 2

No i jak dla mnie typ dnia (taka mała kombinacja) w meczu:
3. New Jersey - Philadelphia
NJD w ostatnich 4 meczach 3 OT, w tym jedna z Philą. Ten właśnie mecz był ostatnim lotników. Jakie są szanse, że remis się powtórzy?
Moim zdaniem małe, więc małe kombo w stosunku stawki 2:1 dla NJD na win obu drużyn. I niech wygra lepszy a remisowy wynik zostawiam dla SJS:) Może wtedy forum stanie się mniej monotematyczne, do czasu następnej rekordowej serii.
TYP: 1 i 2

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, forty, latajaca_holenderka), 834 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,162
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1