|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929 |
panowie raczej ciezko bedzie ugrac za te 4,000 action pionts. Gram juz z 3h i ugralem dopiero 200 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> stan konta 22$
z miesiac mi to zajmie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547 |
Przy takim szybkim progresie (22$ z 10$) po 3 godzinach to ty za miesiac nie bedziesz chcial juz tych dodatkowych 25$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
przy zbliznaiu sie do 100$ poker notuje nagle jakies zwyki twoich przeciwnikow i naprawde nei idzie nad tym zapanwoac:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Azzero trzeba to przeczekać, potem znowu idzie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale tez cos takiego zauważyłem, jednak uwazam, ze to przypadek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 322
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2006
Posty: 322 |
no i dostalem z lekkim opoznieniem te 10 $ i wyczytalem jedynie ile trzeba zabrac punktow aby dostac kolejne 25$ a teraz chcem sie dowiedziec ile mam ugrac pkt zeby wyplacic te pieniadze .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 115 |
4000 pkt musisz ugrac by moc wyplacic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
Wlasnie dostalem wyczekane 10$...ide je przetupac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Witam !
Dostalem 10 $ aktualnie mam na koncie 36 $ pytanie moje dotyczy jak licza sie te Action Points?
W Cashier mam dwie opcje AP - tam widnieje 0 i Promotional Action Points tam bylo 4.000 aktualnie jest okolo 3.500
Czyli rozumiem ze dojscie do zera w PAP dam mi dodatkowy bonus?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
nie grajcie na najnizszej stawce tylko na 0.1,0.20 Ja skorzystalem z tej promocji jakis miesiac temy, wyrobienie tych punktów zajmuje jakies 3,4 dni powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Zaczalem grac na stole 0.10-0.20 aktualnie na rachunku 52$ szkoda ze te punkty tak wolna ida <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jeszcze 3.200 do wyrobienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 164 |
tak czy siak nie otrzymalem boonusu wogole ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Ufff jeszcze 1900 punktow do ugrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale fakt jak sie dochodzi do 100 lub powyzej 100 to zaczynaja sie istne cuda na kiju (przegrywanie na kolorze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , poker, wyzsza karta w fullu itp.)Nie wiem czy mozna to zrzucic na karb zlej passy.
Po prostu nie warto grac dluzej niz 2 godzinny dziennie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414 |
W jakim czasie trzeba ugrać te 4000 punktów żeby dostać te kolejne 25$
Last edited by Bzyku; 22/04/2007 21:31.
|
|
|
Link skopiowany do schowka