|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Kura, najwyższy kontrakt to mniej więcej ile u Was ? Sheridan dostawał 90 tys. na miesiąc (nie wiem czy to podstawa była czy razem z premiami), Runje chwalił się po podpisaniu nowego że zarabia najwięcej więc można strzelać że około 100
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
W Krakowie to chyba zgodzisz problem barw zabrnął zdecydowanie najdalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Kraków chore miasto. Tak ktoś dzisiaj słusznie napisał.. Napisał prezes Wisły bo kazali mu wyjść z klubu w nocy bo był w koszulce Wisły z serii retro. Już przeprosił że uogólnił, bo chodziło mu o chodzenie w barwach po mieście, ale ten problem chyba nie tylko Krakowa dotyczy Wy macie Wartę  była też Olimpia, ale nikt nie pomyślał żeby sympatyzować za milicyjnym klubem  To jeszcze kwestia czy Olimpia chciała być milicyjna czy została wcielona do pionu. Widzę ze w 2005 piłkę tam zlikwidowali
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
pamięta ktoś jaki był kurs na win Ryoyu Kobayashi w dzisiejszym konkursie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
W Krakowie to chyba zgodzisz problem barw zabrnął zdecydowanie najdalej. Jasne, mieszkałem na osiedlu gdzie rządziła Cracovia, zresztą paru z nich też się rozsyoało na policji
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Imaz ma 100 tyś miesięcznie też
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Kura, najwyższy kontrakt to mniej więcej ile u Was ? Sheridan dostawał 90 tys. na miesiąc (nie wiem czy to podstawa była czy razem z premiami), Runje chwalił się po podpisaniu nowego że zarabia najwięcej więc można strzelać że około 100 U nas Wasyl ma 80 ,do dziś nie wiem za co. Chyba rolę pedagoga, mentora. Składali propozycję Wszołkowi i Lazarowi Markovicovi to jakieś środki są na potencjalne wzmocnienia w zimie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
pamięta ktoś jaki był kurs na win Ryoyu Kobayashi w dzisiejszym konkursie? 2,5 widziałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
pamięta ktoś jaki był kurs na win Ryoyu Kobayashi w dzisiejszym konkursie? 2,5 widziałem dzięki, myślałem że było więcej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Kura, najwyższy kontrakt to mniej więcej ile u Was ? Sheridan dostawał 90 tys. na miesiąc (nie wiem czy to podstawa była czy razem z premiami), Runje chwalił się po podpisaniu nowego że zarabia najwięcej więc można strzelać że około 100 piszecie o zarobkach brutto czy netto ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
pamięta ktoś jaki był kurs na win Ryoyu Kobayashi w dzisiejszym konkursie? 2,5 widziałem za tydzień win w Zabrzu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Lewy zarabia 15 milionów Euro, ile z tego zostaje w kieszeni ? ponad 45% zapłaci podatku zostanie mu na czysto niecałe 8 milionów euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Borja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Kura, najwyższy kontrakt to mniej więcej ile u Was ? Sheridan dostawał 90 tys. na miesiąc (nie wiem czy to podstawa była czy razem z premiami), Runje chwalił się po podpisaniu nowego że zarabia najwięcej więc można strzelać że około 100 piszecie o zarobkach brutto czy netto ? u Sheridana była to kwota netto
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
pamięta ktoś jaki był kurs na win Ryoyu Kobayashi w dzisiejszym konkursie? 2,5 widziałem za tydzień win w Zabrzu? jak zagrają na takim parciu jak z Lechią to Górnik zjedzą i wysrają tylko kto ich tam wie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
u nas to chyba 32% więc jak zarabia 100k, to na ręke dostaje 68k, reszta idzie na 500 plus, nie wiem dlaczego ludzie nie uwzględniają podatków, ale piłkarze w Angli, Hiszpanii, Niemczech ok połowę muszą oddać fiskusowi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
pamięta ktoś jaki był kurs na win Ryoyu Kobayashi w dzisiejszym konkursie? 2,5 widziałem za tydzień win w Zabrzu? jak zagrają na takim parciu jak z Lechią to Górnik zjedzą i wysrają tylko kto ich tam wie uhu, polski bayern.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Borja  spadnie ta Genua czy nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Ile dają na Jage w Zabrzu? Wyceniam na 2.5
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|