|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
miejmy nadzieje że wejdzie ta nowelizacja i autobany będą tylko z licencją bo coraz więcej amatorów się pcha do zabawy w tym temacie niestety będziemy nieugięci
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
zamieszki po el clasico, Pol cyka fotki na twittera, Ćwiąki go upomina że zaraz będzie wpierdol Ciekawe jak reszta VIPów się bawi, bo nie wierze że po wydaniu takiej kasy nie będą się chociaż chcieli najebać na mieście za "Stanowe"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,789 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,789 Likes: 10 |
burbon jest ponoć zajebiście opasły. zajebiscie tak,ale nie opasły!! I nie odzywaj się do mnie, bo...miałeś oddzwonić za 40 minut,a minęło 480 godzin... W mojej szarży..słowo droższe od pieniędzy..ale,co Wy..młodzi..możecie o tym wiedzieć..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516 |
pic.twitter.com/hmEWc4UgHc prawie jak na zlocie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
pic.twitter.com/hmEWc4UgHc prawie jak na zlocie na koniec ucięte "ja pierdole"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
burbon jest ponoć zajebiście opasły. zajebiscie tak,ale nie opasły!! I nie odzywaj się do mnie, bo...miałeś oddzwonić za 40 minut,a minęło 480 godzin... W mojej szarży..słowo droższe od pieniędzy..ale,co Wy..młodzi..możecie o tym wiedzieć.. O cholera, faktycznie! Przepraszam. Dzisiaj zadzwonię z trasy. I sobie porozmawiamy. Już tak się nie denerwuj pocieszny grubasku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,789 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,789 Likes: 10 |
Tylko nie pocieszny!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,789 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,789 Likes: 10 |
A ten cały autoban ulubiony przez pacyfka, to od Niemca przywlekł chyba...tam jak jadę to cały czas prawie autobana.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Coś nie pykło z tym wyjazdem  ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/d8ab2a6c7a731c5b14f813a5d1916eda.png)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dawno nie było ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/208549490341ed4c7a8983ff6dbde9f2.jpg) ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/0e018928f2492245408a205c4ea5ebba.png)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
Dzień dobry Autoban do wypłaty Pozdrawiam serdecznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Z Weszło Travel jest taki polew, że zastanawiam się, czy znajdzie się łoś, który wykupi kolejną wycieczkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
W ramach napinki przed dzisiejszym meczem o życie ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/353be4609af8ff30a13a13506c8e530b.jpg) ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/e2c70195a2ff3f3c874db0f600212147.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Z Weszło Travel jest taki polew, że zastanawiam się, czy znajdzie się łoś, który wykupi kolejną wycieczkę. Fota loży wystarczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
mysle ze sie znajda, osoby ktore chcialby sie wybrac po prostu na mecz ale nie wiedza jak sie zabrac za organizacje czegos takiego to raczej odpadna. Ale tu tez chodzi o to cale towarzystwo dla niektorych, pogadanie z Polem czy pojscie w melanz z Kowalem dla niektorych to moze byc rarytas. Oczywiscie wciaz grupa docelowa to ta dla ktorej 10k nie oznacza 2 miesiecy zapieprzania w kolchozie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Tak jak White pisze, wyjazd elitarny, anegdoty Pola, wódka z Kowalem. Jest zdjęcie z kolacji przed meczem. Jacyś Ci goście tacy sami wszyscy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,789 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,789 Likes: 10 |
mysle ze sie znajda, osoby ktore chcialby sie wybrac po prostu na mecz ale nie wiedza jak sie zabrac za organizacje czegos takiego to raczej odpadna. Ale tu tez chodzi o to cale towarzystwo dla niektorych, pogadanie z Polem czy pojscie w melanz z Kowalem dla niektorych to moze byc rarytas. Oczywiscie wciaz grupa docelowa to ta dla ktorej 10k nie oznacza 2 miesiecy zapieprzania w kolchozie to niech piszą na priv...Burbon Match Day Travel, zaprasza... a generalnie, pomijając sam fakt, że nie używasz wszystkich polskich liter, to samo zdanie tez co najmniej dziwne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
czego sie przypierdalasz ?? no czego ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|