Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 21 1 2 3 4 20 21
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Cześć.
Mam pytanko. Jeżeli postawiło się jeszcze przed kwalifikacjami na gościa w turnieju głównym, a ten się nie zakwalifikował to zakład przegrany czy zwrot?
Dzięki za odp.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
Kamil Stoch - Stefan Hula 2 2.4 - "szczególnie licze na Stefanka, który ostatnio skacze bardzo dobrze" - powiedzial Adam Małysz zapytany o pozostałych polskich skoczków... oglądając wczorajsze kwalifikacje i naprawde dobry skok Stefanka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na 120 m jestem dzis w stanie zaryzykowac... oby tylko obaj do 50-tki sie zalapali... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dostac sie dostana do zawodow glownych bo wszyscy w Niej beda uczestniczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Quote
Cześć.
Mam pytanko. Jeżeli postawiło się jeszcze przed kwalifikacjami na gościa w turnieju głównym, a ten się nie zakwalifikował to zakład przegrany czy zwrot?
Dzięki za odp.

Zalęzy od regulaminów buków. Ale w większośći będzie przegrany.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
To jak tam sie takie cuda dzieja , to moze warto postawic na "Any Other than Listed 14.00 "
Lista spora i same tuzy ale 14 razy moze warto zaryzykowac ? co Panowie o tym sadza ? bo mało czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
ale konkurs normalnie. powinni anulowac te wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ahonen malo sie nie wywrocil na progu a skaczycy po nim Janda mial predkosci 84,X km/h ! no nic, liczy sie kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
W toto syfie zaliczą pierwszą serie czy bedzie zwrot ?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Quote
Quote
Cześć.
Mam pytanko. Jeżeli postawiło się jeszcze przed kwalifikacjami na gościa w turnieju głównym, a ten się nie zakwalifikował to zakład przegrany czy zwrot?
Dzięki za odp.

Zalęzy od regulaminów buków. Ale w większośći będzie przegrany.

wiec tak jesli postawiony jest zaklad przed kwalkami to kazdy zaklad na pary jest nie wazny natomiast na ostateczna klasyfikacje koncowa wynik jest uznawany jako przegrany czyli:
Jacobsen-Ljoko(ljoka nie wszedl przykladowo) bylby zwrot
Ljoko 1-10 bylaby wtopa

narazie nie ma o czym mowic bo nie bylo kwalek ale tak na przyszlosc regulmin z profa jak rozliczali rok temu.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Quote
W toto syfie zaliczą pierwszą serie czy bedzie zwrot ?

Wyniki sa uznane po 1 seri wiec totsyf nie ma wyboru i wynik musi byc uznany.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
Quote
Jacobsen, Lappi
niezłe skoki mieli z treningach i odwołanych kwalach. Czy wszyscy skakali z tej samej belki, bo jeśli tak to warto na nich postwaić parę grosza

a w profie kursy ogromne

S54 LAPPI 13.0 3.80 2.15 1.47 1.17
S55 JACOBSEN 13.0 3.80 2.10 1.45 1.17

Ho ho to kolega zarobiony ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
dzisiaj uwazam, ze buki nie potraktuja wczorajszych zawodow powaznie i znowu beda upatrywac faworytow w najlepszej 15tce. Dlatego mozna wykorzystac kursy, ktore pewnie beda podobne do wczorajszych i zagrac przeciwko Jandzie (sam mowil ze nie jest w formie) i jakiegos doga z Jakobsenem po kursie w granicach 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wczoraj sie udalo, mysle, ze dzisiaj tez moze byc niezle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam

[color:"red"]Nie interesuje nas co zagrałeś wczoraj, interesowałoby to nas tylko wówczas gdybyś napisał o tym przed zawodami.[/color]

Last edited by tomo; 25/11/2006 10:04.
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
adammm nie znajdziesz doga po kursie 3
zaden buk nie wystawi takiego kursu, watpie aby ktos sie wybil

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Oczywiście, że żadnego doga z Jacobsen po kursie >3 się nie znajdzie.

Marzenia...

Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
Pary z betgun:
M.Uhrmann-R.Ljoekelsoey 1 1.68 5/10
Wczoraj w konkursie obydwaj fatalnie, odpowiednio 2 i 3 miejsce ale od konca. Do zagranie tego typu sklonily mnie jednak serie treningowe na ktorych Uhrmann byl za kazdym razem lepszy.
Trening 1 2 3:
Uhrmann 104m 124m 121m
Ljoekelsoey 85m 96m 79m
Wydaje mi sie ze Norweg jest w bardzo glebokim kryzysie.

D.Kornilov-S.Hula 1 1.75 4/10
Wczoraj Hula 12, Kornilov 19. Rosjanin dobrze wypadal na treningach gdzie byl za kazdym razem lepszy od Stefana.
Trening 1 2 3
Kornilov 111.5m(9 bramka) 118.5m 133.5m
Hula 87m(8 bramka) 112.5m 120m
Licze ze dzis Polak przegra z mlodym Rosjaninem.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 292
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 292
nie wie ktos jaka bedzie pogoda bardzo mo na tym zalezy

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
[color:"red"][i]A co tu kogo obchodzi, że nie masz czasu...
Zapraszam do działi Private Picks panie MODERATORZE.[i][/color]

Last edited by tomo; 25/11/2006 12:53.
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Dzisiaj prof ponownie nie zawiódł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Jacobsen - Morgenstern 1, 1.54

Ta para chyba tylko ze względu na to, że Morgi był wczoraj najlepszy z czołowej 15 ubiegłego sezonu. Jednak patrząc na jego dotychczasowe skoki na Ruce, to widać że do formy mu jeszcze daleko. Jacobsen to z kolei klasyczny przykład zawodnika w formie, który bez względu na warunki leci bardzo daleko. Tylko kataklizm pogodowy może przeszkodzić w tym typie.

Neumayer - Vassiliev 1, 1.32

Niemiec jak wiadomo, ma jedno z silniejszych wybić z progu, prezentuje dobrą dyspozycję i wiatr w plecy nie jest dla niego dużym problemem. Wczoraj w konkursie Vassiliev uzyskał 122,5m, a skaczący tuż po nim Neumayer w identycznych warunkach pofrunął 8 metrów dalej, osiągając 5-te miejsce. Treningi również na korzyść Niemca.

AKO: 2.03

Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Tomo - nie trzymaj się regulaminu tak sztywno, ze tracimy na tym wszyscy, bo to do niczego nie prowadzi. Psujesz tym samym forum i dyskusję i taka jest prawda.

Co do typów. Zgadzam sie co do grania na Neumayera. Rzeczywiscie wyglada na mocniejszego od Vassileva i powinien łatwo wygrać ten pojedynek. Są w miare blisko siebie, takze warunki podobne.

Jacobsena z Morgim jednak nie daje, bo zbyt duza różnica w numerach startowych. Zamiast tego lepiej zagrac za 1.43 Morgensterna z Happonenem. Może tu Morgi na treningach nie zachwycał, ale wczoraj w arcytrudnych warunkach coś pokazał. W normalnych, na pewno top10 można mu wpisywac w ciemno. Na 4 skoki 3 razy był tu lepszy od Happonena. Zresztą Happonen to pizda, a nie skoczek - taka parafraza.

Na dokładkę Adam z Jandą. Cóż, nasz orzeł jest tu mocniejszy i tyle...

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
ja dalem dzisiaj Kornilov>Janda @3,2 w parze z Jacobsen>Ahonen @ 2,4

oczywiscie nie dalem duzej stawki, ale mysle ze moga byc fajne emocje a kwale to potwierdzily <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Janda totalnie bez formy, Jacobsen... Zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Wyniki kwali ciekawe, Jakobsen jednak forma petarda, nie wiem skad ona sie u tego chlopaka wziela. Ahonen zdecydowanie za nim. Tak samo Janda potwierdza brak przygotowania do skakania. Mam nadzieje, ze wyniki w turnieju beda podobne.

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
[color:"red"]Cała Polska czyta dzieciom...

Otwórz oczy i nie zadawaj więcej głupich pytań.
[/color]

Last edited by tomo; 25/11/2006 15:41.
Strona 2 z 21 1 2 3 4 20 21

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon), 2,274 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,198
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1