|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tazen, przy okazji jak już jesteś, bo trochę się orientujesz w tym naszym hokeju.
Ten Janów do gra żeby pobić rekord straconych bramek w sezonie? To nie jest tania dyscyplina, kto za to płaci?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Polki za godzinę zaczynają walkę o igrzyska w siatę. myślę że warto spróbować Bułgarek, kurs sowity a kadra w rozsypce po aferce
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10 |
Limit się zwiększa ze względu na długość postów. Oprogramowanie forum uznaje że skoro ktoś się rozpisał na pół strony to raczej już napisał wszystko co ma do powiedzenia, więc przyda mu się godzinka odpoczynku. Większość z nas pisze krótko i treściwie i nie ma limitów.
I jak ktoś pierdoli farmazony to też mu się limit może zwiększyć więc radzę uważać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Tazen, przy okazji jak już jesteś, bo trochę się orientujesz w tym naszym hokeju.
Ten Janów do gra żeby pobić rekord straconych bramek w sezonie? To nie jest tania dyscyplina, kto za to płaci? co sezon jest przynajmniej jeden taki zespół nikt za to nie płaci, Janów dostał od miasta Katowice dotacje, później obciętą (już wcześniej to samo się działo przy bankrucie), ich nie było totalnie stać na nic, związek i liga to totalna patologia, Janów nie miał prawa dostać licencji, tam nie było szans na większe finansowanie teraz nie płaci nikt za nic, Gieksa dzisiaj zlitowała się organizacyjnie, chłopaki grają za zbiórki na meczach i za fixy z drużynami przeciwników zresztą, wszyscy w tej lidze kręcą, ale nikogo to nie obchodzi bo to tak jakby przejmować się okręgówką w Polsce, ten sam prestiż ligi w tamtym roku Bytom, Opole, Janów jak grał z PZHLem to skakali z radości wszyscy po meczu, ale nie dlatego że wygrali, tylko wygrali kupę siana na zakładach, Janów już po nic innego nie gra, chłopaki z innych klubów czasem im rzucają siano, żeby tylko można było grać i kręcić dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dzięki.
A jeszcze, jeżeli wiesz coś na ten temat. Dlaczego Sanok gra w 2 lidze słowackiej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
w skrócie
pierdolą PZHL i ich złodziejskie warunki
start w naszej lidze jest mega drogi, w Sanoku nie mają na to kasy i wolą sobie klepać ze słowakami
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Twente lub remis @2 Towarzysko
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
i @5.00 win, rosną kursy jak szalone na live na nich do góry. Już 1x @2.50, lodziarnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
i @5.00 win, rosną kursy jak szalone na live na nich do góry. Już 1x @2.50, lodziarnia. No wlasnie o co chodzi? Ze niby jakies mega rezerwy graja czy co 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2019
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2019
Posty: 157 |
Limit się zwiększa ze względu na długość postów. Oprogramowanie forum uznaje że skoro ktoś się rozpisał na pół strony to raczej już napisał wszystko co ma do powiedzenia, więc przyda mu się godzinka odpoczynku. Większość z nas pisze krótko i treściwie i nie ma limitów.
I jak ktoś pierdoli farmazony to też mu się limit może zwiększyć więc radzę uważać. szkoda, że oprogramowanie nie uznaje limitu znakowego na posta które jest stosowane od zarania dziejów (choćby w SMSie na max 160 znaków)  i zamiast patrzeć na ciąg przyczynowo-skutkowy można spojrzeć na skutkowo-przyczynowy czyli jak ma się limit postów to mam więcej czasu na napisanie posta a co za tym idzie dłuższego aby przekazać każdą treść co powoduje, że zamiast pisać 10 postów po jednym zdaniu piszę 10 zdań w jednym poście proste a co do farmazonów to myślę że mi nie grozi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
i @5.00 win, rosną kursy jak szalone na live na nich do góry. Już 1x @2.50, lodziarnia. No wlasnie o co chodzi? Ze niby jakies mega rezerwy graja czy co  Jak dla mnie zwykły szwindel pod publikę i 1X wjedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10 |
Polki, nie puścić tego !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
i @5.00 win, rosną kursy jak szalone na live na nich do góry. Już 1x @2.50, lodziarnia. No wlasnie o co chodzi? Ze niby jakies mega rezerwy graja czy co  Jak dla mnie zwykły szwindel pod publikę i 1X wjedzie. izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
 oby nam się dobrze działo a że działo to armata oby nam sie armatało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658 |
 Atromitos
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390 |
a w Lechii: Sobiech, Peszko i Wolski dostali wolną rękę w szukaniu nowych klubów Peszke to od razu niech Milan kontraktuje, gorszy od Suso nie będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
hola hola,my mamy pierwszeństwo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390 |
Wy dostaniecie Suso 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10 |
przez jakiś czas, Azerki prowadziły z Niderlandkami..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|