|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Użycie w poście "Borini" kwalifikuje to jednoznacznie w okolice - szydera, kpina, zmylileś mnie.
Ten Lubomir to trochę nie grał przez urazy, a tu trzeba gościa na już
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Użycie w poście "Borini" kwalifikuje to jednoznacznie w okolice - szydera, kpina, zmylileś mnie.
Ten Lubomir to trochę nie grał przez urazy, a tu trzeba gościa na już No on właśnie ma wracać po kontuzji. Wypożyczenie, więc Wisła nie ma wiele do stracenia. Wyjaśniając tego Boriniego...pisałem o jego odejściu, a to jedna z lepszych rzeczy jakie się Milanowi przydarzyły w ostatnim czasie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Użycie w poście "Borini" kwalifikuje to jednoznacznie w okolice - szydera, kpina, zmylileś mnie.
Ten Lubomir to trochę nie grał przez urazy, a tu trzeba gościa na już No on właśnie ma wracać po kontuzji. Wypożyczenie, więc Wisła nie ma wiele do stracenia. Wyjaśniając tego Boriniego...pisałem o jego odejściu, a to jedna z lepszych rzeczy jakie się Milanowi przydarzyły w ostatnim czasie Ostatni czas w Milanie to nie jest okres na wskazywanie dobrych pilkarzy (Z wyjatkami moze 2-3)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Użycie w poście "Borini" kwalifikuje to jednoznacznie w okolice - szydera, kpina, zmylileś mnie.
Ten Lubomir to trochę nie grał przez urazy, a tu trzeba gościa na już No on właśnie ma wracać po kontuzji. Wypożyczenie, więc Wisła nie ma wiele do stracenia. Wyjaśniając tego Boriniego...pisałem o jego odejściu, a to jedna z lepszych rzeczy jakie się Milanowi przydarzyły w ostatnim czasie Ostatni czas w Milanie to nie jest okres na wskazywanie dobrych pilkarzy (Z wyjatkami moze 2-3) Ale niestety niedługo będziecie piłkarza przez duże P 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Użycie w poście "Borini" kwalifikuje to jednoznacznie w okolice - szydera, kpina, zmylileś mnie.
Ten Lubomir to trochę nie grał przez urazy, a tu trzeba gościa na już No on właśnie ma wracać po kontuzji. Wypożyczenie, więc Wisła nie ma wiele do stracenia. Wyjaśniając tego Boriniego...pisałem o jego odejściu, a to jedna z lepszych rzeczy jakie się Milanowi przydarzyły w ostatnim czasie Ostatni czas w Milanie to nie jest okres na wskazywanie dobrych pilkarzy (Z wyjatkami moze 2-3) Ale niestety niedługo będziecie piłkarza przez duże P  I Curva Sud zostanie z przyśpiewką jak Himilsbach z angielskim
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,753 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,753 Likes: 10 |
A tak swoją drogą jakie są dowody, ze Gator to wasz ulubiony kolega Benek? bo kurwa, każdy jest Neganem, tylko nie każdy macha Lucille
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
I Curva Sud zostanie z przyśpiewką jak Himilsbach z angielskim a oni niech se tam wrzeszczą co chcą
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Akhu czy over 3,5 w jutrzejszym szlagierze serie A to jest typ: a) bardzo dobry b) burbon by się go nie powstydził c) możesz już Biały wydawać wygraną siekę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
A tak swoją drogą jakie są dowody, ze Gator to wasz ulubiony kolega Benek? bo kurwa, każdy jest Neganem, tylko nie każdy macha Lucille 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu czy over 3,5 w jutrzejszym szlagierze serie A to jest typ: a) bardzo dobry b) burbon by się go nie powstydził c) możesz już Biały wydawać wygraną siekę Są jeszcze jakieś inne ukryte opcje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Akhu czy over 3,5 w jutrzejszym szlagierze serie A to jest typ: a) bardzo dobry b) burbon by się go nie powstydził c) możesz już Biały wydawać wygraną siekę Są jeszcze jakieś inne ukryte opcje? czas ci się kończy na odpowiedź a ty w jakieś dyskusje się wdajesz Gdyby były jakieś możliwe inne rozwiązania to bym podał
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
do dobra masz ukrytą d) ty Biały jesteś tak zatrądzony że bedzię 0-0 po bezbarwnym
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu czy over 3,5 w jutrzejszym szlagierze serie A to jest typ: a) bardzo dobry b) burbon by się go nie powstydził c) możesz już Biały wydawać wygraną siekę Są jeszcze jakieś inne ukryte opcje? czas ci się kończy na odpowiedź a ty w jakieś dyskusje się wdajesz Gdyby były jakieś możliwe inne rozwiązania to bym podał ok, no to b) (jak nie wiesz, strzelaj w b)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Sensei kto beknie za to przypadkowe zestrzelenie samolotu? Iran strzelał niby, chyba że to akcja wywiadu USA. Bądź co bądź Iran ma przejebane jak sam skurwysyński skurwysynek:) Przecież nikt nie zaprzecza, że on już wykonywał manewr zawracania. Nie wierzę, że kiedykolwiek dowiemy się jak było naprawdę, ale jakoś nie klei mi się ta hamerykańska wersja, że Iran odpalił rakietę, cwany pilot zauważył ją w locie i dlatego próbował spierdolić przed nią wracając na lotnisko. Rakieta i ten manewr zawracania jakoś od razu kłócą się logicznie P.S. Na dzisiaj tylko rożne w Sheffield 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
do dobra masz ukrytą d) ty Biały jesteś tak zatrądzony że bedzię 0-0 po bezbarwnym eee nieee to na pewno nie Cagliari strzeli coś na bank 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
w meczu z udziałem Milanu to over 3,5 strzała bym się bał pograć
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
siatka
Egipt, Niderlandy, Bułgaria
piłka
Torino, Barca DNB
zobaczymy co z tego wyjdzie Szok pierwszy raz widzę coś takiego Wszystko odwrotnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475 |
OM D(o) N(ot) Be(t) Allezzzzzz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,753 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,753 Likes: 10 |
do dobra masz ukrytą d) ty Biały jesteś tak zatrądzony że bedzię 0-0 po bezbarwnym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,753 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,753 Likes: 10 |
Goztepe da gol, kusi kurwa, kusi @2,10
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|