Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 37 z 92 1 2 35 36 37 38 39 91 92
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Użycie w poście "Borini" kwalifikuje to jednoznacznie w okolice - szydera, kpina, zmylileś mnie.

Ten Lubomir to trochę nie grał przez urazy, a tu trzeba gościa na już

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by VVega
Użycie w poście "Borini" kwalifikuje to jednoznacznie w okolice - szydera, kpina, zmylileś mnie.

Ten Lubomir to trochę nie grał przez urazy, a tu trzeba gościa na już

No on właśnie ma wracać po kontuzji. Wypożyczenie, więc Wisła nie ma wiele do stracenia.

Wyjaśniając tego Boriniego...pisałem o jego odejściu, a to jedna z lepszych rzeczy jakie się Milanowi przydarzyły w ostatnim czasie

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by VVega
Użycie w poście "Borini" kwalifikuje to jednoznacznie w okolice - szydera, kpina, zmylileś mnie.

Ten Lubomir to trochę nie grał przez urazy, a tu trzeba gościa na już

No on właśnie ma wracać po kontuzji. Wypożyczenie, więc Wisła nie ma wiele do stracenia.

Wyjaśniając tego Boriniego...pisałem o jego odejściu, a to jedna z lepszych rzeczy jakie się Milanowi przydarzyły w ostatnim czasie

Ostatni czas w Milanie to nie jest okres na wskazywanie dobrych pilkarzy (Z wyjatkami moze 2-3)

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by VVega
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by VVega
Użycie w poście "Borini" kwalifikuje to jednoznacznie w okolice - szydera, kpina, zmylileś mnie.

Ten Lubomir to trochę nie grał przez urazy, a tu trzeba gościa na już

No on właśnie ma wracać po kontuzji. Wypożyczenie, więc Wisła nie ma wiele do stracenia.

Wyjaśniając tego Boriniego...pisałem o jego odejściu, a to jedna z lepszych rzeczy jakie się Milanowi przydarzyły w ostatnim czasie

Ostatni czas w Milanie to nie jest okres na wskazywanie dobrych pilkarzy (Z wyjatkami moze 2-3)

Ale niestety niedługo będziecie piłkarza przez duże P frown

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by VVega
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by VVega
Użycie w poście "Borini" kwalifikuje to jednoznacznie w okolice - szydera, kpina, zmylileś mnie.

Ten Lubomir to trochę nie grał przez urazy, a tu trzeba gościa na już

No on właśnie ma wracać po kontuzji. Wypożyczenie, więc Wisła nie ma wiele do stracenia.

Wyjaśniając tego Boriniego...pisałem o jego odejściu, a to jedna z lepszych rzeczy jakie się Milanowi przydarzyły w ostatnim czasie

Ostatni czas w Milanie to nie jest okres na wskazywanie dobrych pilkarzy (Z wyjatkami moze 2-3)

Ale niestety niedługo będziecie piłkarza przez duże P frown

I Curva Sud zostanie z przyśpiewką jak Himilsbach z angielskim

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Originally Posted by OuLuBack
A tak swoją drogą jakie są dowody, ze Gator to wasz ulubiony kolega Benek?
bo kurwa, każdy jest Neganem, tylko nie każdy macha Lucille

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by VVega
I Curva Sud zostanie z przyśpiewką jak Himilsbach z angielskim

a oni niech se tam wrzeszczą co chcą

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Akhu czy over 3,5 w jutrzejszym szlagierze serie A to jest typ:
a) bardzo dobry
b) burbon by się go nie powstydził
c) możesz już Biały wydawać wygraną siekę

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by burbon
Originally Posted by OuLuBack
A tak swoją drogą jakie są dowody, ze Gator to wasz ulubiony kolega Benek?
bo kurwa, każdy jest Neganem, tylko nie każdy macha Lucille


laugh laugh

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by wHiTe_StAr
Akhu czy over 3,5 w jutrzejszym szlagierze serie A to jest typ:
a) bardzo dobry
b) burbon by się go nie powstydził
c) możesz już Biały wydawać wygraną siekę

Są jeszcze jakieś inne ukryte opcje?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by wHiTe_StAr
Akhu czy over 3,5 w jutrzejszym szlagierze serie A to jest typ:
a) bardzo dobry
b) burbon by się go nie powstydził
c) możesz już Biały wydawać wygraną siekę

Są jeszcze jakieś inne ukryte opcje?
czas ci się kończy na odpowiedź a ty w jakieś dyskusje się wdajesz
Gdyby były jakieś możliwe inne rozwiązania to bym podał

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
do dobra masz ukrytą
d) ty Biały jesteś tak zatrądzony że bedzię 0-0 po bezbarwnym

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by wHiTe_StAr
Akhu czy over 3,5 w jutrzejszym szlagierze serie A to jest typ:
a) bardzo dobry
b) burbon by się go nie powstydził
c) możesz już Biały wydawać wygraną siekę

Są jeszcze jakieś inne ukryte opcje?
czas ci się kończy na odpowiedź a ty w jakieś dyskusje się wdajesz
Gdyby były jakieś możliwe inne rozwiązania to bym podał

ok, no to b) (jak nie wiesz, strzelaj w b)

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Originally Posted by Sensei
Originally Posted by Lukasz111
Sensei kto beknie za to przypadkowe zestrzelenie samolotu?
Iran strzelał niby, chyba że to akcja wywiadu USA. Bądź co bądź Iran ma przejebane jak sam skurwysyński skurwysynek:)

Przecież nikt nie zaprzecza, że on już wykonywał manewr zawracania.

Nie wierzę, że kiedykolwiek dowiemy się jak było naprawdę, ale jakoś nie klei mi się ta hamerykańska wersja, że Iran odpalił rakietę, cwany pilot zauważył ją w locie i dlatego próbował spierdolić przed nią wracając na lotnisko.
Rakieta i ten manewr zawracania jakoś od razu kłócą się logicznie

P.S. Na dzisiaj tylko rożne w Sheffield wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by wHiTe_StAr
do dobra masz ukrytą
d) ty Biały jesteś tak zatrądzony że bedzię 0-0 po bezbarwnym

eee nieee to na pewno nie
Cagliari strzeli coś na bank grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
w meczu z udziałem Milanu to over 3,5 strzała bym się bał pograć

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Kretol
siatka

Egipt, Niderlandy, Bułgaria

piłka

Torino, Barca DNB

zobaczymy co z tego wyjdzie

Szok pierwszy raz widzę coś takiego
Wszystko odwrotnie

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,432
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,432
OM
D(o)
N(ot)
Be(t)
Allezzzzzz

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Originally Posted by wHiTe_StAr
do dobra masz ukrytą
d) ty Biały jesteś tak zatrądzony że bedzię 0-0 po bezbarwnym
laugh

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Goztepe da gol, kusi kurwa, kusi @2,10

Strona 37 z 92 1 2 35 36 37 38 39 91 92

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, alfa, poozon), 2,594 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,308
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1