|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2 |
Dla mnie o tyle ciekawe jest, że skoro ogrywa ich na miliony to po co oskarża na jeszcze kolejne? Skoro zarabia regularnie miliony to co mu już będzie z kolejnych? Oby się na nim taka żądza pieniądza nie obróciła przeciwko niemu czego mu nie życzę.
Ale też z drugiej strony jeżeli mu na mocy prawa przysługują to czemu nie miałby próbować? To też nie lada jest swego rodzaju złamanie osobistych praw gdzie się wywiesza czyjeś dane i zabrania obstawiać. Nawet nie wiem, czy ja nie odczuwam podobnego uczucia jak on z limitem. Bo sytuacja niemal podobna, poza oczywiście podaniem danych.
I z trzeciej strony ciekawi mnie czemu mu każdy zło życzy ogrywania największego wroga jaki powstał od zarania forum? Zwany przez Łukasza pies (wredny), zwany przez Burbona punktem inwestycyjnym, poważany przez pacyfka jako rodzaj próby czy też testu silnej woli. Tak, to właśnie on. Zgromadźmy się razem, przeciwko niemu. Nigdy odwrotnie.
A tymczasem mecz Polska - Słowenia. Wreszcie po tylu latach. Do boju PL! Psem nazywał psa analityk tuco frodo beks.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2 |
Lukasz korespondencja live...Dusseldorf czy Eisbaren? Duesseldorf.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2 |
Szkoda że nikt nie oglądał meczu Moirenense - Porto. Piękna bramka na 2:4, ale bramka na 1:0 dla Moirenense tragedia. Aż dziw bierze, że drużyna grająca w Europie traci bramki w taki sposób. Wszystko po czubach. I Benfa odwróciła. Pod lajf zarobek. Darmowa kasa. Kto zagrał ten liczy siano.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Łukasz widzę nowe hobby sobie znalazł podczas odpoczynku od psa. Jak odkryjesz jeszcze jakichś fajnych youtuberów to dawaj nam tutaj, chętnie się rozerwiemy. Nie tylko psem żyje człowiek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Vincent ty mi lepiej daj jakieś nowe newsy z najgłośniejszego procesu trzeciej RP
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
chętnie założyłbym sondę co by poznać opinie forumowiczów, ale nie wiem jak. Jest w ogóle taka opcja na forum ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vincent ty mi lepiej daj jakieś nowe newsy z najgłośniejszego procesu trzeciej RP Trzymam rękę na pulsie. Może zaprzyjaźniony buk wystawi kursy kto wygra sprawę
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
chętnie założyłbym sondę co by poznać opinie forumowiczów, ale nie wiem jak. Jest w ogóle taka opcja na forum ? Bitek zakładał sondy, ale to nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
chętnie założyłbym sondę co by poznać opinie forumowiczów, ale nie wiem jak. Jest w ogóle taka opcja na forum ? Bitek zakładał sondy, ale to nie ma aha czyli to jakaś tajemna opcja dla wybranych no nic, wpisuje kolejny punkt do wniosku obywatelskiego wolne sondy !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Jakbyś był adminem to ogarniałbyś takie opcje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Widzę że wHiTe, naprawdę chce zostać modem. Udziela się, tematy rozwija, karci, nagradza... Czyli chce działać. I takich ludzi nam tu potrzeba. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
Dzien dobry Polki dzis z turczynkami chyba mega ciezki mecz @1.64 na Turcje Milan od 3 spotkan bez gola to dzis na pewno cos strzela MIlan x2  Chelsea 2 porazki u siebie z rzedu, dzis powinni w koncu wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744 Likes: 10 |
Wydaje się że valju na Skelleftea..haczyk potwierdzi...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364 |
chętnie założyłbym sondę co by poznać opinie forumowiczów, ale nie wiem jak. Jest w ogóle taka opcja na forum ? Bitek zakładał sondy, ale to nie ma aha czyli to jakaś tajemna opcja dla wybranych no nic, wpisuje kolejny punkt do wniosku obywatelskiego wolne sondy ! ja to bym jednak wolał wolne poniedziałki a z zupełnie innej beczki to jest fragment nagrania jak na firmowej imprezie sobie z pewnego kierownika zażartowali https://twitter.com/gifsvideo/status/1215532475239124992
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|