|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Czyli miał rację Kura jak pisał, że w dementowaniu info przez Syczewską jest coś Normalni kibice w naszym mieście słów tej zdziry poważnie nie traktuje to taka wasz Sarapata tylko hajsu nie kradnie bo by jej łapy natychmiast obcięli Kura potwierdzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
on tam będzie miał problem z graniem takie coś znalazłem
Klimala idzie do rywalizacji z Edouardem (12 meczów, 8 asyst w 17 meczach) i żywą legendą Celticu Griffithsem. Oczywiście zachowując, że ten pierwszy zostanie to ciężko mu będzie o grę, a jeśli odejdzie zasępienie Francuza będzie równie trudne. Francuz ma iść za 30 mln do premiership coś słyszałem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Buksa, Niezgoda, Klimala, a okno dopiero co się otworzyło. W ekstraklasie zostanie jeden Polak, który strzelił więcej niż 6 goli w sezonie 2019/2020.
36-letni Paweł Brożek. ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/537dcf1939cb0f0f13403aae7dc6504c.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Będzie kontynuował tradycję polskich napastników w klubie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Dwóch czołowych strzelców naszej ligi Pawka i Angulo mają razem blisko 80 lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Czyli miał rację Kura jak pisał, że w dementowaniu info przez Syczewską jest coś Normalni kibice w naszym mieście słów tej zdziry poważnie nie traktuje to taka wasz Sarapata tylko hajsu nie kradnie bo by jej łapy natychmiast obcięli Kura potwierdzi Wraz z przyjściem Bułgara może warto przyjąć tradycję rozbierania na konferencjach 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dziś dwójka w Birmingham ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/cdd1b7238ad35344818f43d4843bee1d.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3 |
niezłe figlary zapewne w łóżku ogień Pacyfon byłby zajechany
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
a jak L nie wypali ze Świerczokiem to jeszcze Rado wróci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Oby wypaliło bo Świerczok to mega ogór 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2019
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2019
Posty: 157 |
a kto/co to jest kurwa Berdin ? Od drużyny Aberdeen dostał takie pseudo każdy sie chuja zna, ci co sie znaja udają że sie wycofali z biznesu i grubo graja i filmy na youtube oglądają! Ja pamiętam jak kumpel jako skarbnik zebrał 15000 i obstawił tyle w stsie ako 1,50 na Bayern z Abeerdenem w Pucharze UEFA 2008 rok i w papę 2-2 było  zbierał kasę na wycieczkę i zmienić szkołę musiał teraz jest zagranicą lol 2008 jak to szybko zleciało od tego momentu ma pseudonim Berdin  ja chyba nawet wiem kto Kto? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Buksa, Niezgoda, Klimala, a okno dopiero co się otworzyło. Z drugiej strony ciekawa sytuacja. 32 liga w Europie, a świat płaci za nich w miarę dobre pieniądze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Podobno Hołownię chcecie ze Śląska wypożyczyć Vincent.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Podobno Hołownię chcecie ze Śląska wypożyczyć Vincent. Jako dubler Sadloka, bo Grabowski nie daje rady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Panowie, przyznać się, kto jest z Legionowa? ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/EN1xLK7XsAA4cit.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Kolacja w Legionowie nie oznacza, że darczyńca nie może pochodzić np. z Pabianic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
a na te 4 bańki za Klimalę to mocno Mudrinski zapracował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
a na te 4 bańki za Klimalę to mocno Mudrinski zapracował  Trzeba mu podwyższyć kontrakt i do alkoholi świata na Kilińskiego dać bon na 10 koła minimum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
Kolacja w Legionowie nie oznacza, że darczyńca nie może pochodzić np. z Pabianic. Albo spodKopca
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Włodarczyk pisze, że Dejan Iliew przychodzi do Jagi - był zapchajdziurą w Arsenalu teraz trochę bronił na Słowacji
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|