Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 75 z 92 1 2 73 74 75 76 77 91 92
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Dziękuję White za docenienie mojej ciężkiej pracy nad quincem.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Dobry wieczór.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Kura
Originally Posted by VVega
I jakoś tak 50 urodziny Romka Kołtonia przeszły bez echa na forum

przeżyjmy to jeszcze raz

https://twitter.com/K_Rogolski/status/1216328816248922117?s=20
ah ten Romek, wariat jeden

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by wHiTe_StAr
a PSG - Monaco 3-2 i to do HT !
dobrze mówiłem żeby rzucić tą serie A w diabły i ligue 1 się zająć


I znowu te pytania, gdzie to oglądać

Dołączył: May 2005
Posty: 29,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,371
mówili, że według przepisów to nie jest karny... później, przyznaję, że już ich nie słuchałem

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790
Likes: 10
Przecież haczyk to student a studenci pracują tylko dorywczo..

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by VVega
I jakoś tak 50 urodziny Romka Kołtonia przeszły bez echa na forum
były jakieś lajwy ? Mati był ?

Nie wiem, ale tweet co Kura wkleił wystarczy smile

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Juve pewnie popusci bo koncza tripla.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by ssaczu
Juve pewnie popusci bo koncza tripla.

tripel już dawno wszedł, burbon potwierdzi

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Pipita spalił smile

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
hahahah juve

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
przypomina się słynna akcja z Kiełbem i nie pamiętam z kim

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Originally Posted by VVega
Pipita spalił smile

Aptekarstwo na VARze to jest mega lipa.

Powinno być jak w rugby jak nie ma ewidentnego dowodu, że spalił powinno pozostawać to co się zadziało na boisku.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Też nie pamiętam z kim

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by wHiTe_StAr
co Sarri trzyma w gębie ?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Valverde
Originally Posted by VVega
Pipita spalił smile

Aptekarstwo na VARze to jest mega lipa.

Powinno być jak w rugby jak nie ma ewidentnego dowodu, że spalił powinno pozostawać to co się zadziało na boisku.
No, ale mają ewidentny dowód. Te linie co malują smile

Dołączył: Dec 2019
Posty: 157
G
member
member
G Offline
Dołączył: Dec 2019
Posty: 157
Bukmachera łatwo rzucić biorąc pod uwagę wariancję niespodzianek jakie są w dzisiejszych czasach, nie wspominając o podatku i marży. Tak naprawdę problem leży w naturze psychicznej, zdrowi psychicznie bez problemu potrafią zaprzestać granie bo wiedzą, że traktują to jako dodatkowe zajęcie. Bukmacher nie jest żadnym fundamentem. Nie oczekują od buka niczego. Nie sugeruję tutaj każdemu choroby psychicznej. Liczy się też umiejętność wyciągnięcia prawidłowych wniosków. Prawidłowego światopoglądu. Prawidłowego podejścia. Można tak wymieniać. Często bukmacher to ucieczka od problemów do tego innego świata. A o problemy w dzisiejszych, niepewnych czasach łatwo. Po czym gdy się gra to nagle zapomina o całym świecie i jak wchodzą mecze to co się będę przejmował za co zapłacę kredyt, ilu kochanków może mieć baba, czemu ten jeździ lepszym autem, co sąsiedzi powiedzą o mnie, na fb ludzie latają po Egiptach, Chorwacjach, Włoszech a ja jem kabanosy po promocji. Wchodzi - jest super. Jest tak fajnie. Ale nie. Istota rzeczy polega na czym innym. Ja jestem osobą która bukmachera nie tknie, a lubi obejrzeć tą rywalizację sportową. Problemem jest nadmierne myślenie o pieniądzach. To jest smutne, że przez pieniądz można się tak zniewolić. Raz, że niszczy bo nie kupisz za niego wielkich wartości a dwa, że zniewala bo im więcej kasy tym bardziej się o niego martwi. I to jest ten problem. Tylko problem w tym, że wyścig po pieniądze jest dla mnie największą głupotą od zarania ludzkości. Bo w tym wpierw stawia się na samorozwój. A nie po pieniądze. Większość robi odwrotnie i są problemy. Dlatego nie warto.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by Valverde
Originally Posted by VVega
Pipita spalił smile

Aptekarstwo na VARze to jest mega lipa.

Powinno być jak w rugby jak nie ma ewidentnego dowodu, że spalił powinno pozostawać to co się zadziało na boisku.

Tu raczej kontrowersji nie było.
W Anglii się zgodzę

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Originally Posted by Gator
Bukmachera łatwo rzucić biorąc pod uwagę wariancję niespodzianek jakie są w dzisiejszych czasach, nie wspominając o podatku i marży. Tak naprawdę problem leży w naturze psychicznej, zdrowi psychicznie bez problemu potrafią zaprzestać granie bo wiedzą, że traktują to jako dodatkowe zajęcie. Bukmacher nie jest żadnym fundamentem. Nie oczekują od buka niczego. Nie sugeruję tutaj każdemu choroby psychicznej. Liczy się też umiejętność wyciągnięcia prawidłowych wniosków. Prawidłowego światopoglądu. Prawidłowego podejścia. Można tak wymieniać. Często bukmacher to ucieczka od problemów do tego innego świata. A o problemy w dzisiejszych, niepewnych czasach łatwo. Po czym gdy się gra to nagle zapomina o całym świecie i jak wchodzą mecze to co się będę przejmował za co zapłacę kredyt, ilu kochanków może mieć baba, czemu ten jeździ lepszym autem, co sąsiedzi powiedzą o mnie, na fb ludzie latają po Egiptach, Chorwacjach, Włoszech a ja jem kabanosy po promocji. Wchodzi - jest super. Jest tak fajnie. Ale nie. Istota rzeczy polega na czym innym. Ja jestem osobą która bukmachera nie tknie, a lubi obejrzeć tą rywalizację sportową. Problemem jest nadmierne myślenie o pieniądzach. To jest smutne, że przez pieniądz można się tak zniewolić. Raz, że niszczy bo nie kupisz za niego wielkich wartości a dwa, że zniewala bo im więcej kasy tym bardziej się o niego martwi. I to jest ten problem. Tylko problem w tym, że wyścig po pieniądze jest dla mnie największą głupotą od zarania ludzkości. Bo w tym wpierw stawia się na samorozwój. A nie po pieniądze. Większość robi odwrotnie i są problemy. Dlatego nie warto.

Zaraz ktoś pociśnie, że Coelho wink

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
White miałeś kartki w Rzymie ? (Bo zawsze masz)

Strona 75 z 92 1 2 73 74 75 76 77 91 92

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, 11kera11, rymoholik, rafal08, alfa, $-man, burbon, Lukasz111, ANZELMO), 2,429 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,930
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1