|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Dziękuję White za docenienie mojej ciężkiej pracy nad quincem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
ah ten Romek, wariat jeden
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
a PSG - Monaco 3-2 i to do HT ! dobrze mówiłem żeby rzucić tą serie A w diabły i ligue 1 się zająć I znowu te pytania, gdzie to oglądać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,371 |
mówili, że według przepisów to nie jest karny... później, przyznaję, że już ich nie słuchałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10 |
Przecież haczyk to student a studenci pracują tylko dorywczo..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
I jakoś tak 50 urodziny Romka Kołtonia przeszły bez echa na forum były jakieś lajwy ? Mati był ? Nie wiem, ale tweet co Kura wkleił wystarczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Juve pewnie popusci bo koncza tripla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Juve pewnie popusci bo koncza tripla. tripel już dawno wszedł, burbon potwierdzi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Pipita spalił 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
przypomina się słynna akcja z Kiełbem i nie pamiętam z kim
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Pipita spalił  Aptekarstwo na VARze to jest mega lipa. Powinno być jak w rugby jak nie ma ewidentnego dowodu, że spalił powinno pozostawać to co się zadziało na boisku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
co Sarri trzyma w gębie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Pipita spalił  Aptekarstwo na VARze to jest mega lipa. Powinno być jak w rugby jak nie ma ewidentnego dowodu, że spalił powinno pozostawać to co się zadziało na boisku. No, ale mają ewidentny dowód. Te linie co malują 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2019
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2019
Posty: 157 |
Bukmachera łatwo rzucić biorąc pod uwagę wariancję niespodzianek jakie są w dzisiejszych czasach, nie wspominając o podatku i marży. Tak naprawdę problem leży w naturze psychicznej, zdrowi psychicznie bez problemu potrafią zaprzestać granie bo wiedzą, że traktują to jako dodatkowe zajęcie. Bukmacher nie jest żadnym fundamentem. Nie oczekują od buka niczego. Nie sugeruję tutaj każdemu choroby psychicznej. Liczy się też umiejętność wyciągnięcia prawidłowych wniosków. Prawidłowego światopoglądu. Prawidłowego podejścia. Można tak wymieniać. Często bukmacher to ucieczka od problemów do tego innego świata. A o problemy w dzisiejszych, niepewnych czasach łatwo. Po czym gdy się gra to nagle zapomina o całym świecie i jak wchodzą mecze to co się będę przejmował za co zapłacę kredyt, ilu kochanków może mieć baba, czemu ten jeździ lepszym autem, co sąsiedzi powiedzą o mnie, na fb ludzie latają po Egiptach, Chorwacjach, Włoszech a ja jem kabanosy po promocji. Wchodzi - jest super. Jest tak fajnie. Ale nie. Istota rzeczy polega na czym innym. Ja jestem osobą która bukmachera nie tknie, a lubi obejrzeć tą rywalizację sportową. Problemem jest nadmierne myślenie o pieniądzach. To jest smutne, że przez pieniądz można się tak zniewolić. Raz, że niszczy bo nie kupisz za niego wielkich wartości a dwa, że zniewala bo im więcej kasy tym bardziej się o niego martwi. I to jest ten problem. Tylko problem w tym, że wyścig po pieniądze jest dla mnie największą głupotą od zarania ludzkości. Bo w tym wpierw stawia się na samorozwój. A nie po pieniądze. Większość robi odwrotnie i są problemy. Dlatego nie warto.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Pipita spalił  Aptekarstwo na VARze to jest mega lipa. Powinno być jak w rugby jak nie ma ewidentnego dowodu, że spalił powinno pozostawać to co się zadziało na boisku. Tu raczej kontrowersji nie było. W Anglii się zgodzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Bukmachera łatwo rzucić biorąc pod uwagę wariancję niespodzianek jakie są w dzisiejszych czasach, nie wspominając o podatku i marży. Tak naprawdę problem leży w naturze psychicznej, zdrowi psychicznie bez problemu potrafią zaprzestać granie bo wiedzą, że traktują to jako dodatkowe zajęcie. Bukmacher nie jest żadnym fundamentem. Nie oczekują od buka niczego. Nie sugeruję tutaj każdemu choroby psychicznej. Liczy się też umiejętność wyciągnięcia prawidłowych wniosków. Prawidłowego światopoglądu. Prawidłowego podejścia. Można tak wymieniać. Często bukmacher to ucieczka od problemów do tego innego świata. A o problemy w dzisiejszych, niepewnych czasach łatwo. Po czym gdy się gra to nagle zapomina o całym świecie i jak wchodzą mecze to co się będę przejmował za co zapłacę kredyt, ilu kochanków może mieć baba, czemu ten jeździ lepszym autem, co sąsiedzi powiedzą o mnie, na fb ludzie latają po Egiptach, Chorwacjach, Włoszech a ja jem kabanosy po promocji. Wchodzi - jest super. Jest tak fajnie. Ale nie. Istota rzeczy polega na czym innym. Ja jestem osobą która bukmachera nie tknie, a lubi obejrzeć tą rywalizację sportową. Problemem jest nadmierne myślenie o pieniądzach. To jest smutne, że przez pieniądz można się tak zniewolić. Raz, że niszczy bo nie kupisz za niego wielkich wartości a dwa, że zniewala bo im więcej kasy tym bardziej się o niego martwi. I to jest ten problem. Tylko problem w tym, że wyścig po pieniądze jest dla mnie największą głupotą od zarania ludzkości. Bo w tym wpierw stawia się na samorozwój. A nie po pieniądze. Większość robi odwrotnie i są problemy. Dlatego nie warto. Zaraz ktoś pociśnie, że Coelho 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
White miałeś kartki w Rzymie ? (Bo zawsze masz)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|