Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Ludożerca chce za Świerczoka 1.25 banki ojro. Lokis tyle nie da. Pewnie jakiś wynalazek przyjdzie
Ja bym tego leszcza nie chciał do Jagi za Free a jeszcze ponad bańkę trzeba za te drewno Ale cieszyłbym się żeby filantrop go wziął do was
Gwarancją jakiejś liczby bramek by był.
Tylko ciekawe jak z deklem.
Bo różnie u niego bywało.
Nieaktualne od jakiegoś czasu, kobieta
https://www.polsatsport.pl/wiadomos...onczy-kariere-wszystko-przez-swierczoka/
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A ciebie znowu coś swędzi
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306
Likes: 2
Alina Wojtas 5 lat starsza od Świerczoka.
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Angielskiego to mógł trochę liznąć. Zaczął coś grać to i transfer mógł być w każdej chwili. Jakieś prywatne lekcje. Pół roku nauki i sam by dziś wywiadu udzielał.
https://twitter.com/K_Rogolski/status/1217102184707514369 Menago powinien go wyuczyć dwóch kwestii: Celtic is a great club with amazing history and playing in this club and is such of honor. Also fans is great. I Wystarczyłoby.
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dla overowców ciekawostka. Albacete-Fuenlabrada +1,5 - średnia 1.79 i rośnie.
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Nie mam nic ustawionego Biszop, to są jakieś insynuacje.
Ale widzę, że Ty jakiś poddenerwowany.
absolutnie, nie pamiętam kiedy tak wszedłem zrelaksowany w nowy rok
Boś jeszcze w tym roku nie gadał ze mnom
No właśnie, nie piszesz, nie dzwonisz. Kartki z kanarów nie wysyłasz...
Na święta i nowy rok też nic...
Chyba z Senseiem się ostatnio zbliżyłaś, a kumpla olałaś
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
Dołączył: Dec 2019
Posty: 157
member
member
Dołączył: Dec 2019
Posty: 157
patrz Łajt, jakie dobre leki dają beniowi..kiedyś to by Cię zwyzywał od ostatniego, a teraz...tylko się nie będzie odzywał
Ja jestem normalny
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
Xanthi strzeli @2.65 kurs z kosmosu puchar Grecji brać i nie marudzić
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Xanthi strzeli @2.65 kurs z kosmosu puchar Grecji brać i nie marudzić
Szaman szaman
$$$$
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Dla overowców ciekawostka. Albacete-Fuenlabrada +1,5 - średnia 1.79 i rośnie.
sugerujesz, że 2-1 ?
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Portland fajne miasto ale to zła opcja dla niego Legiunia też by więcej wzięła jakby na wschód poszedł
potwierdzam, Portland spoko miasto, fajny klimat, bo blisko ocean, jedyny minus to wszędzie daleko, no ale to może być i plus.
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Trzy jedynki w coppa italia?
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Portland fajne miasto ale to zła opcja dla niego Legiunia też by więcej wzięła jakby na wschód poszedł
potwierdzam, Portland spoko miasto, fajny klimat, bo blisko ocean, jedyny minus to wszędzie daleko, no ale to może być i plus.
Melo wrocil do Portland i sobie chwali, zobacz jak chlopak odzyl
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Fechu (w koszuli, kędzierzawe ciemne włosy), z Małżonką (w niebieskiej bluzce), podczas zapoznania z... Biczu (w okularach) z Jego nową Partnerkę (która zrobiła mięsnego jeża)! Ta młoda obok to Holenderka!
--
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Na remis burbi był stosunkowo niski kurs.
A to nie jest koniec sezonu, że remis pasuje obydwu drużynom.
To co miałem zasugerować już zrobiłem wcześniej.
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Fechu (w koszuli, kędzierzawe ciemne włosy), z Małżonką (w niebieskiej bluzce), podczas zapoznania z... Biczu (w okularach) z Jego nową Partnerkę (która zrobiła mięsnego jeża)! Ta młoda obok to Holenderka!
--
Biczyk pojechał do Hiszpanii odwiedzić teściów i kobieta jego zrobiła mięsnego jeża
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Vincent były jakieś typy dzisiaj od czempiona ? jakieś upomnienie od federacji za pasywność by się przydało
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Vincent były jakieś typy dzisiaj od czempiona ? jakieś upomnienie od federacji za pasywność by się przydało
W miarę śledziłem wszystko co było dziś.
Cisza. Pewnie chodzi po Pabianicach z pasem.
Może tak być że zostanie wezwany obowiązkowej obrony pasa.
Link skopiowany do schowka