nie ma sprawy, dobry moderator jest cierpliwy. Już tłumaczę krok po kroku krok 1:Zapisujesz się do typera przed krokiem drugim proszę sprawdzić mój podpis pod nickiem. krok 2 (ewentualny): zakładasz się ze mną o to kto zdobędzie więcej punktów(ja czy ty).
To znaczy, że długoterminowe Odpada. W lutym 2 tygi jestem wyjechany, w marcu podobnie, w kwietniu w żaden weekend raczej nie będę zainteresowany forum. Także serdecznie dziękuję, nie skorzystam
Coś 1/1 tu i teraz bez problemu,chętnie coś przegram w dobrej intencji
pacyf, ile czasu tygodniowo Biszop nie będzie w stanie znaleźć ?
nie ma sprawy, dobry moderator jest cierpliwy. Już tłumaczę krok po kroku krok 1:Zapisujesz się do typera przed krokiem drugim proszę sprawdzić mój podpis pod nickiem. krok 2 (ewentualny): zakładasz się ze mną o to kto zdobędzie więcej punktów(ja czy ty).
To znaczy, że długoterminowe Odpada. W lutym 2 tygi jestem wyjechany, w marcu podobnie, w kwietniu w żaden weekend raczej nie będę zainteresowany forum. Także serdecznie dziękuję, nie skorzystam
Coś 1/1 tu i teraz bez problemu,chętnie coś przegram w dobrej intencji
pacyf, ile czasu tygodniowo Biszop nie będzie w stanie znaleźć ?
Pomogę 69 sekund Wczasy nad Bałtykiem 5 dni
pacyf wrzuca filmik instruktażowy gdzie nie przekracza ww czasu i jestem natychmiast zapisany