Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10
Witam,

chciałem wam przedstawić sposób jak ja gram progresje na NHL. Dla niektórych może się ona wydawać dziwna. Sam tak na początku myślałem. Zrobiłem parę testów, później zacząłem grać i za każdym razem byłem na plus. Z tego co widze na forum to moonlight będzie moim największym zwolennikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Gram progresje na wszystkie 30 drużyn z NHL. Wychodzi nam z tego tzw. Progresja dwustronna.

Zakładam sobie zysk np 3 jednostki.

Jeżeli jest kurs 1,5 to ja gram za 6j- tak aby miec czysty zysk 3j.

Oprócz tego, zmniejszam ryzyko przegranej poprzez granie na underdoga handicap +1,5.

Jeżli teraz faworyt wygra 1 bramką, to mamy wygrane 2 strony= 6j zysku.

Czesto juz tak mialem, ze druzyna przegrala 4 mecze z rzedu, ale przegrywala tylko 1 bramka, a wiec dla mnie wygrywala.

Założyłem zysk 3j na każdą drużynę, mająć ok 200 jednostek kapitału.
Myślę, że w miarę jasno to wytłumaczyłem. W razie pytań piszcie na forum.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Quote
Zakładam sobie zysk np 3 jednostki
No wiesz..."na przykład", a sposób w jaki dobierasz stawki robi wielką różnicę.
Quote
Czesto juz tak mialem, ze druzyna przegrala 4 mecze z rzedu, ale przegrywala tylko 1 bramka, a wiec dla mnie wygrywala
Ale jak dzielisz stawki pomiędzy dwa poszczególne zdarzenia? Bo z tego co widze to kursy są mniej wiecej takie: 1.5 a handi na underdoga tez kolo 1.5 to jak z tego można mieć zysk, no chyba że jakieś czary mary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Napisałeś pare zdań, zero konkretów i jak się do tego odnieść...

Dołączył: Nov 2006
Posty: 10
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10
Widze, że nie wiesz chyba na czym polega progresja. Ale postaram się na wszystko odpowiedzieć, tak dobrze jak tylko moge.

Napisałem, że ustalam zysk np 3j. Napisałem "np" bo miałem na myśli, że każdy może sobie dać taki zysk jak komuś pasuje.

Ja mam 3j. Fakt, że stawki niejednokrotnie są na faworytów 1,5 i handi też 1,5. Nie wiem w czym tutaj masz problem, obstawiasz na jedna i druga druzyne po np 6j. Jeżeli faworyt wygra 1 bramką, to masz 1,5*6*2-12= 6j zysku. Jeżeli wygra faworyt więcej niż 1 bramką, albo underdog wygra to na jednej druzynie masz 3j zysku, a na drugiej jestes 6j stratny. Ale wtedy grasz dalej tak jak progresje. W następnych meczach obstawiasz obydwie drużyny i grasz tak na okragło.

Mam nadzieję, że zrozumiałeś teraz. Jak nie to pisz śmiało.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
jahu-
wyszysc skrzynkę ew podeslij mi swój adres mailowy,uzgodnimy szczególy.

Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
Ale szczegóły czego , bo na jakaś wielksza prace nie mam czasu za bardzo jestem zajęty robieniem kasy na oscylatorze

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Quote
Witam,

chciałem wam przedstawić sposób jak ja gram progresje na NHL. Dla niektórych może się ona wydawać dziwna. Sam tak na początku myślałem. Zrobiłem parę testów, później zacząłem grać i za każdym razem byłem na plus. Z tego co widze na forum to moonlight będzie moim największym zwolennikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Naprawdę możesz grać jak chcesz, nawet progresją na to, kto pierwszy zacznie bójkę na lodowisku w czasie meczu .. tylko nie pisz głupot że stawiasz zakłady za 10 jednostek i zarabiasz 5 jednostek miesięcznie, bo masz super system ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
wlasnie Jahu jak mozesz wyczysc skrzynke bo tez mam pewna sprawe dosc wazna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
Skrzynka wyczyszczona - jak macie pytanie to najlepiej tu bo zawsze moze wylonic sie jakas dyskusja

Dołączył: Nov 2006
Posty: 79
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 79
Quote
Skrzynka wyczyszczona - jak macie pytanie to najlepiej tu bo zawsze moze wylonic sie jakas dyskusja

Zapewne zostaniesz "Mężem zaufania", a potem zostaniesz poproszony o poświadczenie, że coś tam widziałeś i jest ok.
W każdym razie dobrze zapowiadająca się wymiana poglądów została skutecznie rozpierdzielona (nie pierwsza i nie ostatnia zapewne) i tak już na tym forum jest. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ważne, że "młodzi" nie dowiedzieli się zbyt dużo.

Ponawiam serdeczne podziękowania dla tych USERóW , którzy odnieśli sie życzliwie do moich pytań i wątpliwości i życzę Wam jak największych sukcesów.

Pozdro i GL. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2006
Posty: 10
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10
Moonlight, ja widze że ty czegoś nie zrozumiałeś. Nie wiem skąd ci sie wzieło 10 jednostek, żeby mieć 5 jednostek zysku na miesiąc. Nie wiem skąd masz takie dane, napewno nie z mojej wypowiedzi.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Eeeech, poczytaj sobie ten temat, ostatnie kilkanaście postów to będziesz wiedział, kto niby osiąga takie wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> .. Poza tym Ty pierwszy coś o mnie zacząłeś .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> pozdrawiam

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Quote
Ale szczegóły czego , bo na jakaś wielksza prace nie mam czasu za bardzo jestem zajęty robieniem kasy na oscylatorze
Haha - nie ma jak dobry humor z rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Quote
Widze, że nie wiesz chyba na czym polega progresja. Ale postaram się na wszystko odpowiedzieć, tak dobrze jak tylko moge.

Napisałem, że ustalam zysk np 3j. Napisałem "np" bo miałem na myśli, że każdy może sobie dać taki zysk jak komuś pasuje.

Ja mam 3j. Fakt, że stawki niejednokrotnie są na faworytów 1,5 i handi też 1,5. Nie wiem w czym tutaj masz problem, obstawiasz na jedna i druga druzyne po np 6j. Jeżeli faworyt wygra 1 bramką, to masz 1,5*6*2-12= 6j zysku. Jeżeli wygra faworyt więcej niż 1 bramką, albo underdog wygra to na jednej druzynie masz 3j zysku, a na drugiej jestes 6j stratny. Ale wtedy grasz dalej tak jak progresje. W następnych meczach obstawiasz obydwie drużyny i grasz tak na okragło.

Mam nadzieję, że zrozumiałeś teraz. Jak nie to pisz śmiało.
Spoko, myślę że w sprawach wszelkiego rodzaju progresji jestem wystarczająco wyedukowany. Chciałem żebyś konkretnie przedstawił jakieś statystyki. Ja np. próbowałem grać tylko na 1 w piłke nożną, kursy 2.1-2.5, zaczynałem za 2% budżetu, jeżeli zakład nie siadał, to stawkę na następny zakład dobierałem tak żeby być w ogólnym rozrachunku 10% na plusie, stasowałem wzór S=1.1P/(K-1.1), gdzie S-stawka na zakład, P-dotychczas przegrana kasa, K-kurs zdarzenia...w przypadku czarnej serii rozbijałem to na kilka ciągów i tak dalej...pewnie już tak ktoś grał, ja z braku czasu chwilowo odpuściłem...pozdrawiam!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Moim zdaniem któras uczelnia powinna otworzyc kierunek-bukmacherstwo.Skoro teraz można studiowac przerózne kierunki,ten wcale by nie odbiegał od innych.
Obstawianie zakładów to ciężka praca oraz talent-to gwarantuje dobry wynik.Tak naprawdę grają w Polsce dziesiatki tysięcy ludzi,na dłuższą metę wygrywają nieliczni.Raczej nie ma co liczyć na cudowną receptę,tylko samemu zakasać rekawy albo traktować to zabawowo.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Otwieramy szkołe ?

W szkole na korytarzach STS ,MIX ,Prof,Millenium ,Betako ,Tipsport z barem -wszystko koło siebie .

Nawet darmowe zrobiłbym te studia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
prof. jahu - wykłady pt. "oscylator dziś i jutro.."
prof. Rafik 25 - wykłady "duża kasa, AKO około 2"
prof. Ignorator - wykłady "tylko single"
prof ktoś tam.. - wykłady "progresja.."

Heh.. Fajnie :-)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Rozrywka-Rafter

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Nie ma szns z ta szkola, wujek Romcio nie da pozwolenia na taka szkola,
Gdyby byl inny rzad to calkiem spore szanse na niezly interes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Z zajec fakultatywnych dodalbym zajecia u doktora DJ Sachiego pt. Magiczne zaklecia i okrzyki wspomagajace skuteczne typowanie, zastosowanie na czatach i przy live score <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Biszop można szkołe założyć na Kostaryce a wykłady robić przez internet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
no ale 40k <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> rocznie licencja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,872 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,535
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1