Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Na Netflixa się dorzucam kuzynce, HBO mam swoje, Horizon od brata, a on ode mnie ma HBO. Jeszcze Amazona od kolegi sobie sprawiłem
Można?
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Na Netflixa się dorzucam kuzynce, HBO mam swoje, Horizon od brata, a on ode mnie ma HBO. Jeszcze Amazona od kolegi sobie sprawiłem
Można?
Nie każdy jest takim fachowcem od PremierLigi...Łukasz np ma trudniej...dużo trudniej
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,803
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,803
Likes: 10
TEO, w Broadchurch ta blondynka zabiła. Miłego oglądania!
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Na Netflixa się dorzucam kuzynce, HBO mam swoje, Horizon od brata, a on ode mnie ma HBO. Jeszcze Amazona od kolegi sobie sprawiłem
Można?
Nie każdy jest takim fachowcem od PremierLigi...Łukasz np ma trudniej...dużo trudniej
Gdyby nie wydawał prawie wszystkiego na hazard i narkotyki to żyłby jak pączek (burbon) w maśle.
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
TEO, w Broadchurch ta blondynka zabiła. Miłego oglądania!
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Na Netflixa się dorzucam kuzynce, HBO mam swoje, Horizon od brata, a on ode mnie ma HBO. Jeszcze Amazona od kolegi sobie sprawiłem
Można?
Nie każdy jest takim fachowcem od PremierLigi...Łukasz np ma trudniej...dużo trudniej
dla Lukasza na pierwszym miejscu jest buk, dopiero potem jak cos zostanie to inwestuje w netflixy itp
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,803
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,803
Likes: 10
I's time for control bet..Salamis to score @2,05
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Zamiast spojlerować to poszlibyście to działu Oscary, tam peffeczki czekają...a kursy spadają
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
Zbanowany
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
Zabawne, ale tak na serio jak ktoś wrzuci jakiś spoiler to odpocznie od pisania
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Czy temat dla typów obcojęzycznych zostanie utworzony ? Bo Champion odlatuje. Nie będzie nam w obcych językach podawał co mamy typować !
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Czy temat dla typów obcojęzycznych zostanie utworzony ? Bo Champion odlatuje. Nie będzie nam w obcych językach podawał co mamy typować !
Fechu ma (podobno) doświadczenie z ptactwem, to może go jakoś ogarnie
Last edited by Akhu; 19/02/2020 16:01 .
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,803
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,803
Likes: 10
Czy temat dla typów obcojęzycznych zostanie utworzony ? Bo Champion odlatuje. Nie będzie nam w obcych językach podawał co mamy typować !
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Czy temat dla typów obcojęzycznych zostanie utworzony ? Bo Champion odlatuje. Nie będzie nam w obcych językach podawał co mamy typować !
Fechu ma (podobno) doświadczenie z ptactwem, to może go jakoś ogarnie
Mam wrażenie, że nawet Fechu nie da rady
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Lipsk faworytem na wyjezdzie w Anglii? Ja tego nie rozumiem. Ok kontuzje kontuzjami ale to ciagle mecz wyjazdowy w Anglii. Przeciez tam bedzie wojna.
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Lipsk faworytem na wyjezdzie w Anglii? Ja tego nie rozumiem. Ok kontuzje kontuzjami ale to ciagle mecz wyjazdowy w Anglii. Przeciez tam bedzie wojna.
Bukma Lipsk będzie grał szybką kontrę.
A brak Sona to zajebiste osłabienie.
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Lipsk faworytem na wyjezdzie w Anglii? Ja tego nie rozumiem. Ok kontuzje kontuzjami ale to ciagle mecz wyjazdowy w Anglii. Przeciez tam bedzie wojna.
Bukma Lipsk będzie grał szybką kontrę.
A brak Sona to zajebiste osłabienie.
widze ze brak sona ale to ciagle wedlug mnie malo zeby od razu robic z lipska faworyta
szczegolnie ze oni tam nie musza wygrac, nawet remis dla nich ok
a tottenham pokazal juz kilka razy ze jak niby nie powinni nawet pierdnac to graja grube mecze
dla mnie 1x na luzie - ciekawe jak bedzie
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
meczu City canal + nie transmituje ?
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
O widzisz Bukma przypomniałeś mi.
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
2.55 to dalej mniej niż 2.91 , kursy z Fortuny
Link skopiowany do schowka