|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389 |
Przykro mi, że nikt wcześniej na to nie zwracał uwagi i trafiło na mój pojedynek z Saymonem i teraz na decyzję przy zielonym stoliku ale uważam, że nie można grać po zamknięciu przyjmowania zakładów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268 |
Witam arturo Godziny przyjmowania moich zakładów to odpowiednio 18:00 i 20:00. A jeżeli chodzi tobie o to, że prof był już zamknięty to: po pierwsze: nie ma takiego zakazu w regulaminie po drugie: jesteś trochę niekonsekwentny, bo sam wysyłałeś o 7:27 w sts, a o ile się dobrze orientuję o tej godzinie nie jest jeszcze otwarty. Mam nadzieję, że już wszystko sobie wyjaśniliśmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389 |
jeżeli nie widzisz różnicyprzed podaniem granych typów przed otwarciem punktu a po zamknięciu to nie moja wina. Teoretycznie mogłem wziąść dziecko za rękę i idąc na spacer puścić swoje typy w realu, czego ty niestety uczynić nie mogłeś. Przeczytaj sobie regulamin i post Szakala.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
9. Każdy typ może być wysłany aż do zamknięcia przyjmowania zakładów na to spotkanie przez bukmachera, od którego bierzemy kurs. Jedyny wyjątek to jeśli bukmacher poda czas zamknięcią przyjmowania zakładów jako późniejszy od oficjalnego czasu rozpoczęcia spotkania. W tym wypadku obowiązkiem gracza jest wysłać typ przed oficjanym czasem rozpoczęcia spotkania, pomijając informacje zawarte na stronie bukmachera. W przeciwnym wypadku taki typ nie będzie brany pod uwagę, czyli będzie traktowany jako nie wysłany.
podreslony fragment nie mowi o zamknieciu lokalu - a zamkniecie przyjmowania zakladu w ofercie profa np. na NBA to 23:50
trudna sytuacja Panowie, ale niedlugo dojdzie do sytuacji, jak jedna osoba napisze, ze wyslala zaklad o 18:01 i wklei t scan zaswiadczenia danego profa, ze jeszcze mieli otwarte ;-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389 |
DMK dzięki za przepisanie regulaminu, ale np. Szakal ma takie same zdanie jak ja, więc niech wypowie się organizator konkursu Conrad i wtedy będzie wszystko jasne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Wiecie co, doszedłem do jednego wniosku: Calą edycje Play Off`ow trzeba powtorzyc, innego rozwiazania nie widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kilka pytań, czy typy były wysłane przed rozpoczęciem spotkania? Czy na 100% wtedy był zamknięty punkt?
Jeśli odrzucamy typy wysyłane po czasie (chodzi o zamknięcie punktu) to podobnie anulujemy typy wysyłane przed otwarciem punktu (czyli też po zamknięciu przyjmowanie zakładów z poprzedniego dnia).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389 |
W niedzielę o 17 :44 profesjonal na pewno był zamknięty. Co do typów wysłanych przed otwarciem i tak żaden nie wszedł, weszły dwa wysłane w Unibecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389 |
jeżeli zrobimy tak jak mówisz to nasze wyniki są następujące: Saymon -400zł arturo -85 lub jeżeli anulujemy mój kupon w którym zmieniłem buka z STS na Unibet to mój wynik wyniesie -275. Czyli wygrałem. Czekam na ostateczne twoje zdanie organizatorze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Arturo, przedyskutuję sprawę z uQ$ i rozwiązanie sytuacji nastąpi w miarę szybko. Wsystko będzie oparte na regulaminie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Saymon awansuje do następnej rundy.
Dane podane na stronie to 23:50, ale najważniejsze jest to, że typy były wysyłane przed rozpoczęciem spotkania (w przeciwnym wypadku nie byłoby mowy o zaliczeniu ich). Obaj zawodnicy nadwyrężyli 'niedopracowany' regulamin jeśli chodzi o godziny wysyłania typów. Trzymanie się godzin wyszczególnionych w ofercie (w przeciwieństwie do godzin funkcjonowania buków) jest powszechnym zjawiskiem w Playoff i było powszechnie przyjęte, że ktoś może wysłać typy nawet o północy. Pod uwagę też trzeba wziąć fakt, że wysłane w dobrej wierze typy weszły i jak by zamiast STSu widniał w poscie Unibet to nie byłoby tego sporu.
Tak więc pozostaje mi tylko przyznać Saymonowi awans i zmienić regulamin by w przyszłości nie było tego typu sytuacji. Najprawdopodobniej od przyszłej edycji będzie można używać TYLKO kursy z Unibetu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Nie dajmy sie zatracic - okazje na lige regionalna z Niemiec tez chce miec mozliwosc obstawiac (a te tylko w STS)... A biorac czesto sypiaca sie stronke unibetu, pomysl beznadziejny. Zostawmy rodzimych bukow w spokoju!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Co według Ciebie jest większym problemem: często sypiąca się strona Unibetu (szczerze mówiąc, jeszcze nigdy tego nie doświadczyłem) czy brak aktualizacji kursów rodzimych bukmacherów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Conrad nie wiem czy czesto grasz w unibecie - ale uwierz mi naprawde w weekendy ostanie sie na strone (wogole wgranie sie tej strony) graniczy z cudem. Wystarczy wejsc na czata w sobote po 15 i sie przekonac ze nie tylko ja mam takie zdanie. A aktualizacja kursow na stronie STS to juz calkiem inna sprawa.Ale ty tu masz decydujacy glos, a ja mam sie jemu podporzadkowac. A najlepiej zrobic sonde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dowiesz sie byc moze ze inni tez podziela moje zdanie. Ale rezygnacja z kursow rodzimych bukow wydaje mi sie troszke nierozsadna...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
Zawsze byłem zwolennikiem brania oferty z wirtualnych.
Ale jeśli już tu poruszamy sprawy regulaminowe, to tak jak Ci Conrad kieyś sugerowałem, zrobić podział na conajmniej 2 tematy przy pierwszych dwóch rundach , bo obstawianie jest strasznie uciążliwe w początkowej fazie. Dotyczy to również kwalifikacji, z tym też była lipa kto z jakim kwalifikantem grał w I rundzie.
P.S. Wiem że sylwester spowodował lekki zamęt. P.S. Myśle że Conrad mógłby podzielić uczestników na 4 ćwiartki i grali by oni w swoich tematach, a dopiero zwycięzcy by się spotkali w półfinałach.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|