Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
Przykro mi, że nikt wcześniej na to nie zwracał uwagi i trafiło na mój pojedynek z Saymonem i teraz na decyzję przy zielonym stoliku ale uważam, że nie można grać po zamknięciu przyjmowania zakładów.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
Witam arturo
Godziny przyjmowania moich zakładów to odpowiednio 18:00 i 20:00.
A jeżeli chodzi tobie o to, że prof był już zamknięty to:
po pierwsze: nie ma takiego zakazu w regulaminie
po drugie: jesteś trochę niekonsekwentny, bo sam wysyłałeś o 7:27 w sts, a o ile się dobrze orientuję o tej godzinie nie jest jeszcze otwarty.
Mam nadzieję, że już wszystko sobie wyjaśniliśmy.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
jeżeli nie widzisz różnicyprzed podaniem granych typów przed otwarciem punktu a po zamknięciu to nie moja wina. Teoretycznie mogłem wziąść dziecko za rękę i idąc na spacer puścić swoje typy w realu, czego ty niestety uczynić nie mogłeś.
Przeczytaj sobie regulamin i post Szakala.

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
9. Każdy typ może być wysłany aż do zamknięcia przyjmowania zakładów na to spotkanie przez bukmachera, od którego bierzemy kurs. Jedyny wyjątek to jeśli bukmacher poda czas zamknięcią przyjmowania zakładów jako późniejszy od oficjalnego czasu rozpoczęcia spotkania. W tym wypadku obowiązkiem gracza jest wysłać typ przed oficjanym czasem rozpoczęcia spotkania, pomijając informacje zawarte na stronie bukmachera. W przeciwnym wypadku taki typ nie będzie brany pod uwagę, czyli będzie traktowany jako nie wysłany.

podreslony fragment nie mowi o zamknieciu lokalu - a zamkniecie przyjmowania zakladu w ofercie profa np. na NBA to 23:50

trudna sytuacja Panowie, ale niedlugo dojdzie do sytuacji, jak jedna osoba napisze, ze wyslala zaklad o 18:01 i wklei t scan zaswiadczenia danego profa, ze jeszcze mieli otwarte ;-))

Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
DMK dzięki za przepisanie regulaminu, ale np. Szakal ma takie same zdanie jak ja, więc niech wypowie się organizator konkursu Conrad i wtedy będzie wszystko jasne.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Wiecie co, doszedłem do jednego wniosku: Calą edycje Play Off`ow trzeba powtorzyc, innego rozwiazania nie widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kilka pytań, czy typy były wysłane przed rozpoczęciem spotkania? Czy na 100% wtedy był zamknięty punkt?

Jeśli odrzucamy typy wysyłane po czasie (chodzi o zamknięcie punktu) to podobnie anulujemy typy wysyłane przed otwarciem punktu (czyli też po zamknięciu przyjmowanie zakładów z poprzedniego dnia).

Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
W niedzielę o 17 :44 profesjonal na pewno był zamknięty. Co do typów wysłanych przed otwarciem i tak żaden nie wszedł, weszły dwa wysłane w Unibecie

Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
jeżeli zrobimy tak jak mówisz to nasze wyniki są następujące:
Saymon -400zł
arturo -85 lub jeżeli anulujemy mój kupon w którym zmieniłem buka z STS na Unibet to mój wynik
wyniesie -275.
Czyli wygrałem. Czekam na ostateczne twoje zdanie organizatorze.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Arturo, przedyskutuję sprawę z uQ$ i rozwiązanie sytuacji nastąpi w miarę szybko. Wsystko będzie oparte na regulaminie.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Saymon awansuje do następnej rundy.

Dane podane na stronie to 23:50, ale najważniejsze jest to, że typy były wysyłane przed rozpoczęciem spotkania (w przeciwnym wypadku nie byłoby mowy o zaliczeniu ich). Obaj zawodnicy nadwyrężyli 'niedopracowany' regulamin jeśli chodzi o godziny wysyłania typów. Trzymanie się godzin wyszczególnionych w ofercie (w przeciwieństwie do godzin funkcjonowania buków) jest powszechnym zjawiskiem w Playoff i było powszechnie przyjęte, że ktoś może wysłać typy nawet o północy. Pod uwagę też trzeba wziąć fakt, że wysłane w dobrej wierze typy weszły i jak by zamiast STSu widniał w poscie Unibet to nie byłoby tego sporu.

Tak więc pozostaje mi tylko przyznać Saymonowi awans i zmienić regulamin by w przyszłości nie było tego typu sytuacji. Najprawdopodobniej od przyszłej edycji będzie można używać TYLKO kursy z Unibetu.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Nie dajmy sie zatracic - okazje na lige regionalna z Niemiec tez chce miec mozliwosc obstawiac (a te tylko w STS)... A biorac czesto sypiaca sie stronke unibetu, pomysl beznadziejny. Zostawmy rodzimych bukow w spokoju!

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Co według Ciebie jest większym problemem: często sypiąca się strona Unibetu (szczerze mówiąc, jeszcze nigdy tego nie doświadczyłem) czy brak aktualizacji kursów rodzimych bukmacherów?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Conrad nie wiem czy czesto grasz w unibecie - ale uwierz mi naprawde w weekendy ostanie sie na strone (wogole wgranie sie tej strony) graniczy z cudem. Wystarczy wejsc na czata w sobote po 15 i sie przekonac ze nie tylko ja mam takie zdanie. A aktualizacja kursow na stronie STS to juz calkiem inna sprawa.Ale ty tu masz decydujacy glos, a ja mam sie jemu podporzadkowac. A najlepiej zrobic sonde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dowiesz sie byc moze ze inni tez podziela moje zdanie. Ale rezygnacja z kursow rodzimych bukow wydaje mi sie troszke nierozsadna...

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Zawsze byłem zwolennikiem brania oferty z wirtualnych.

Ale jeśli już tu poruszamy sprawy regulaminowe, to tak jak Ci Conrad kieyś sugerowałem, zrobić podział na conajmniej 2 tematy przy pierwszych dwóch rundach , bo obstawianie jest strasznie uciążliwe w początkowej fazie. Dotyczy to również kwalifikacji, z tym też była lipa kto z jakim kwalifikantem grał w I rundzie.

P.S. Wiem że sylwester spowodował lekki zamęt.
P.S. Myśle że Conrad mógłby podzielić uczestników na 4 ćwiartki i grali by oni w swoich tematach, a dopiero zwycięzcy by się spotkali w półfinałach.

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, burbon, forty), 664 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,617
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1