|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Co do Luxemburga i innych krajów,to oni zareagowali tydzien po nas,stąd być moze takie a nie inne liczby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
nikt przeciez nie próbuje nikomu wmówic ze liczba przebadanych pozytywnie = liczba zarazonych
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704 Likes: 12 |
Mamy 26 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych - podało Ministerstwo Zdrowia. Potwierdzono także informację o śmierci pacjentów z Wrocławia - 41-latka i 71-latka. Potwierdzone przypadki dotyczą: 9 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. wielkopolskiego i lubelskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego i woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. podkarpackiego i 1 osoby z woj. małopolskiego. No tak forty liczba zgonow jest policzalna ,wiec mozna powiedziec ,ze mozemy nie wiedziec tylko o jakichs osoba , ktore same zmarły w domu. Nie sadze żeby to na razie byla jakas duza liczba Duzo zalezy od interpretacji danego zgonu przez lekarza. W przypadku starszych osob no to chyba nie ma problemu w tak rozwinietym  kraju jak Polska uznac zgon z powodu chorób wspolistniejacych 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Niemiecy wprowadzają zakaz wjazdu dla pracowników sezonowych z innych krajów UE i z krajów trzecich. Za chwilę pojawi się oficjlany komunikat. Zakaz wejdzie w życie o 17:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,282 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,282 Likes: 19 |
7000-9000 to jest gdybanie. Mnie bardziej niż ilu chorych,interesuje statystyka zgonow.Te są jak najbardziej policzalne. Tu na dzien dzisiejszy nie mamy takiego dramatu jak Włosi,Iranczycy czy Hiszpanie. Lepiej nie zadawać pytań na które się nie chce usłyszeć odpowiedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704 Likes: 12 |
Wiekszosc produkcji idzie do innych panstw. Artykulu nawet nie czytam bo wiem to od 100% pewnej osoby Z reszta zajmuje sie ona wlasnie jego dystrybucja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
A, czyli jednak produkują, więc można naszym rządzącym wierzyć! I potrafią "dzielić się" z innymi! Wspaniali ludzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704 Likes: 12 |
Tak caly czas produkuja Jesli juz idzie na PL to glownie na stacje przy naszych super autostradach. Oczywiscie z miejsc gdzie mozna go zobaczyc  . Czy dostarczaja to do urzedow i innych takich miejsc nie pytałem Ale juz sporo firm to robi wiec niedlugo nie bedzie z tym problemu. Chociaz z drugiej strony zapotrzebowanie jest tak ogromne,ze pieron wie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,161 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,161 Likes: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704 Likes: 12 |
Nie no ,ale oczywiscie ,ze nie tylko starsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704 Likes: 12 |
Kolega przejechał teraz z pociagu UK przez maly kawalek Francji i pustka totalna. Nawet najwiekszy sklep z winami i podobnymi rzeczami zamkniety przy granicy. Teraz jedzie przez Belgie ,pustka totalna a takie cwaniaki były na imprezy i żarcie do Holandii zapierdalali.  Jest 6 km przed Antwerpią gdzie zawsze korek o tej godzinie .Prawie pustka, 1 na 5 - 7 to samochod osobowy w porownaniu do busów i TIR
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,282 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,282 Likes: 19 |
Hiszpanie jasne  założę się że to nasi wymyślili i już tam grube lody trzepio na tym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704 Likes: 12 |
Najnowsze potwierdzone przypadki dotyczą: 39 osób z woj. mazowieckiego, 15 osób z woj. łódzkiego, 5 osób z woj. dolnośląskiego, 4 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. świętokrzyskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. podlaskiego i po jednej osobie z woj. zachodniopomorskiego, woj. opolskiego i woj. małopolskiego Wow niesamowite testy dowiezli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
We Włoszech mandaty nie skutkowały To od teraz bez uzasadnionego powodu wyjścia grozi więzienie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704 Likes: 12 |
Na pewno Wlosi tak jak i Hiszpanie to nazwijmy poludniowcy. Ich natura jest nie oszukujmy sie inna od naszej. Kto tam troche mieszkał ten na pewno wie
Co do Włoch to mam bardzo bliskich znajomych w Tivoli, Salerno i Ostii. Rozmawiam z nimi praktycznie codziennie .Wiadomo to sa mniejsze miejscowosci,ale wedlug nich ludzie trzymaja sie az do przesady tego co jest nakazane. Fakt mieszkaja w nazwijmy to ekskluzywnych dzielnicach, ale zadne z nich nie widzialo jakiegokolwiek złamania zasad
Moze w wiekszych aglomeracjach tak jest .Wiadomo czym wiecej ludzi tym łatwiej o zlamanie zasad.
W Tivoli znajoma idzie raz na 3 dni po zakupy, ewentualnie apteka a tak to siedza w domu. Jej mąż nie idzie bo miał juz raka wiec woli nie kusic losu. Proste z reszta
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Władze departamentu Aisne w północno-wschodniej Francji wydały zakaz sprzedaży alkoholu w związku z epidemią COVID-19 i nakaz pozostawania w domu  Grubo. Powinni za darmo dostarczać aby ludzie nie wychodzili z domu.  Pamiętam jak u nas wszyscy upychali wózki sklepowe papierem toaletowym to ja akurat skupowałem wino w ten sam sposób. Ludzie się patrzyli na mnie pewnie dziwiąc się, że nie rzuciłem się na papier od pupy tak jak oni, a ja się dziwiłem, że ich priorytetem jest jakaś nadchodząca kosmiczna sraczka galaktyczna a nie porządny zapas wina w domu... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|