. Czekałem na twoje typy z myślą że zagram to 2z3 w Unibet za s..."> . Czekałem na twoje typy z myślą że zagram to 2z3 w Unibet za s...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Kompa już naprawiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Czekałem na twoje typy z myślą że zagram to 2z3 w Unibet za sporą kwotę ,ale....
Nie powiem,ale jestem zawiedziony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ,nie dość że nie zdążyłem zagrać tego realu to jeszcze podajesz trzy "takie same typy",które mogą mnie wyeliminować.
Więc jednak postraszyłem cię troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,a sprawa awansu rozstrzygnie się w ciągu najbliższych kilkudziesięciu minut.
P.S. po pierwszej kwarcie 24-23 więc to ja jestem w półfinale na razie.
Cze

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
3/5 Unibet
20:25 6458 Lazio - AC Milan
Piłka nożna-Włochy-Serie A
Poniżej 2.5 1.78

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Niestety Knicks dali ciała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jednak, w niedzielę przed 18.00 nie miałem już lepszego pomysłu na co postawić. Zuid-West mnie położyło, wszelkie moje strategii zakładały ich zwycięstwo.
Gratulacje Macgaj i powodzenia w półfinale oraz finale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
Mam drobne pytanie do Conrada. Czy 3 ostatnie kupony mojego przeciwnika się liczą jeżeli zostały wysłane o godzinie 17:44 w profie a zdaje mi się że o tej porze profesjonal był już zamknięty, chyba że się mylę. Ja musiałem zmienić kursy ponieważ inne były w ofercie w internecie a inne można było zagrać w realu. Czekam na odpowiedź, kto w takim razie przechodzi do półfinału.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
4/5 Unibet

23:55 5859 St Louis Rams - New England Patriots 1
Football amerykański-USA-NFL
Zawierając dogrywkę 1.14

Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Dzięki za gratulacje uQ$.
W tej rundzie więcej miałem szczęścia niż rozumu co przy twoim pechu dało mi awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .Zdziwiły mnie twoje 3 ostatnie typy,chyba mogłeś to inaczej rozegrać.
Żałuje tylko,że nie poznam twoich typów w kolejnej rundzie...ale tak poza tym jestem zadowolony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Pozdrawiam.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam

Wielkie gratulacje dla Szakala za zasłużony awans do półfinału.
Niewiele brakowało a nie mógłbym o tym napisać. Wracajac od wnuczka moja "alfka" przez dziurę bynajmniej nie budzetową, wielkości autobusu, postanowiła zboczyć nieco z ustalonej trasy. Zawieszenie, układ wydechowy z kolektorem, miska itp.
Ale JESTEM, i szykuję się do rewanżu w Wiosna 2002.
Poza tym mi jakoś lekko. Może przez to, że jeszcze JESTEM, a może także przez spadek napięcia, który towarzyszył przez 3 miesiące ciagłych pojedynków.

Jeszcze raz gratuluję i życzę zwycięstwa w finale.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
hps - to by była wielka strata dla działu Liga Angielska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dobrze że "alfka" to bezpieczne auto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Typ nr 1 unibet 03.02

23:55 5858 St Louis - New England 2 + 13,5 / 1,91
Football amerykański-USA-NFL
Zawierając dogrywkę

Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Typ nr 2 unibet 03.02

23:50 6817 St Louis - New England Over 280.5 / 1,7
Football amerykański-USA-Superbowl Specials
Total gross passing yards by Kurt Warner

Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Typ nr 3 unibet 03.02

23:55 6242 St Louis-New England Powyżej 53.5 /2,05
Football amerykański-USA-NFL
Ogólna liczba punktów zdobytych w grze ( z OT)

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ARTURO przegrałeś w równej walce.....miej troszkę honoru i przegraj jak mężczyzna (nie becz i nie kombinuj!!!)

Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Typ nr 4 unibet 02.03

23:50 6816 St Louis-New England Over 23.5 / 2,1
Football amerykański-USA-Superbowl Specials
Total pass completions by Kurt Warner

Typ nr 5 unibet 02.03

23:50 6818 St Louis - New England Over 21.5 / 2,1
Football amerykański-USA-Superbowl Specials
Total pass completions by New England

Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
Quote
Oryginalnie wysłał arturo:
[qb]Mam drobne pytanie do Conrada. Czy 3 ostatnie kupony mojego przeciwnika się liczą jeżeli zostały wysłane o godzinie 17:44 w profie a zdaje mi się że o tej porze profesjonal był już zamknięty, chyba że się mylę. Ja musiałem zmienić kursy ponieważ inne były w ofercie w internecie a inne można było zagrać w realu. Czekam na odpowiedź, kto w takim razie przechodzi do półfinału.[/qb]


arturo, w poprzednich rundach dużo ludzi obstawiało po zamknięciu profesjonala i sts-u i nigdy nie było z tym problemów.
Ale faktycznie najlepiej będzie, jak się wypowie ktoś z organizatorów konkursu.
Pozdrawiam.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
Quote
Oryginalnie wysłał Kaziu:
[qb]ARTURO przegrałeś w równej walce.....miej troszkę honoru i przegraj jak mężczyzna (nie becz i nie kombinuj!!!)[/qb]


Trochę więcej luzu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
5/5 Unibet

03:55 Portland Trail Blazers - Chicago Bulls
Koszykówka-NBA
Zawierając dogrywkę Chicago Bulls +14.5 1.91

Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
też czekam na wypowiedź moderatorów, gdyż uważam że o godz. 17 :44 można było grać tylko w Unibecie. Jeżeli chciałeś mnie przeczekać to OK ale trzeba grac do końca jak należy. Napisałem to wczoraj do Conrada ponieważ myślałem że wypowie się na ten temat szybko i w razie czego jeszcze zdążysz zmienić swoje typy. Dla mnie osobiście prawdę powiedziawszy są nie do przyjęcia.
Conrad czekam na decyzję

Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
Jeżeli moderatorzy wypowiedzą się o twoim zwycięstwie to z całego serca Ci gratuluję i życzę powodzenia w półfinale i w grze w realu.
Mam nadzieję że się na mnie nie obrazisz ale chcę żeby było wszystko w porządku.
I prosił bym Conrada o uściślenie regulaminu przed następną rundą play - off.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Tu nie trzeba nic uscislac... Podstawą domagania sie roszczeń jest REGULAMIN - Znajdziesz pkt. ktory mowi ze po zamknieciu pkt. Profejonała nie mozna puszczac typow ktorych data rozpoczecia spotkania jest pozniejsza WYGRALEŚ. JEsli nie...

Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
Dzięki Szakal za odpowiedź. Też mi się tak zdaje, że tak powinno być, poczekam jednak na decyzję Conrada i mam nadzieję, że będzie ona dla mnie korzystna.

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, JelineK, aker, Lukasz111), 572 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1