|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572 |
Kompa już naprawiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Czekałem na twoje typy z myślą że zagram to 2z3 w Unibet za sporą kwotę ,ale.... Nie powiem,ale jestem zawiedziony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ,nie dość że nie zdążyłem zagrać tego realu to jeszcze podajesz trzy "takie same typy",które mogą mnie wyeliminować. Więc jednak postraszyłem cię troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,a sprawa awansu rozstrzygnie się w ciągu najbliższych kilkudziesięciu minut. P.S. po pierwszej kwarcie 24-23 więc to ja jestem w półfinale na razie. Cze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
3/5 Unibet 20:25 6458 Lazio - AC Milan Piłka nożna-Włochy-Serie A Poniżej 2.5 1.78
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Niestety Knicks dali ciała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jednak, w niedzielę przed 18.00 nie miałem już lepszego pomysłu na co postawić. Zuid-West mnie położyło, wszelkie moje strategii zakładały ich zwycięstwo. Gratulacje Macgaj i powodzenia w półfinale oraz finale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389 |
Mam drobne pytanie do Conrada. Czy 3 ostatnie kupony mojego przeciwnika się liczą jeżeli zostały wysłane o godzinie 17:44 w profie a zdaje mi się że o tej porze profesjonal był już zamknięty, chyba że się mylę. Ja musiałem zmienić kursy ponieważ inne były w ofercie w internecie a inne można było zagrać w realu. Czekam na odpowiedź, kto w takim razie przechodzi do półfinału.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
4/5 Unibet
23:55 5859 St Louis Rams - New England Patriots 1 Football amerykański-USA-NFL Zawierając dogrywkę 1.14
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572 |
Dzięki za gratulacje uQ$. W tej rundzie więcej miałem szczęścia niż rozumu co przy twoim pechu dało mi awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .Zdziwiły mnie twoje 3 ostatnie typy,chyba mogłeś to inaczej rozegrać. Żałuje tylko,że nie poznam twoich typów w kolejnej rundzie...ale tak poza tym jestem zadowolony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam
Wielkie gratulacje dla Szakala za zasłużony awans do półfinału. Niewiele brakowało a nie mógłbym o tym napisać. Wracajac od wnuczka moja "alfka" przez dziurę bynajmniej nie budzetową, wielkości autobusu, postanowiła zboczyć nieco z ustalonej trasy. Zawieszenie, układ wydechowy z kolektorem, miska itp. Ale JESTEM, i szykuję się do rewanżu w Wiosna 2002. Poza tym mi jakoś lekko. Może przez to, że jeszcze JESTEM, a może także przez spadek napięcia, który towarzyszył przez 3 miesiące ciagłych pojedynków.
Jeszcze raz gratuluję i życzę zwycięstwa w finale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
hps - to by była wielka strata dla działu Liga Angielska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dobrze że "alfka" to bezpieczne auto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Typ nr 1 unibet 03.02
23:55 5858 St Louis - New England 2 + 13,5 / 1,91 Football amerykański-USA-NFL Zawierając dogrywkę
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Typ nr 2 unibet 03.02
23:50 6817 St Louis - New England Over 280.5 / 1,7 Football amerykański-USA-Superbowl Specials Total gross passing yards by Kurt Warner
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Typ nr 3 unibet 03.02
23:55 6242 St Louis-New England Powyżej 53.5 /2,05 Football amerykański-USA-NFL Ogólna liczba punktów zdobytych w grze ( z OT)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ARTURO przegrałeś w równej walce.....miej troszkę honoru i przegraj jak mężczyzna (nie becz i nie kombinuj!!!)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Typ nr 4 unibet 02.03
23:50 6816 St Louis-New England Over 23.5 / 2,1 Football amerykański-USA-Superbowl Specials Total pass completions by Kurt Warner
Typ nr 5 unibet 02.03
23:50 6818 St Louis - New England Over 21.5 / 2,1 Football amerykański-USA-Superbowl Specials Total pass completions by New England
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268 |
Oryginalnie wysłał arturo: [qb]Mam drobne pytanie do Conrada. Czy 3 ostatnie kupony mojego przeciwnika się liczą jeżeli zostały wysłane o godzinie 17:44 w profie a zdaje mi się że o tej porze profesjonal był już zamknięty, chyba że się mylę. Ja musiałem zmienić kursy ponieważ inne były w ofercie w internecie a inne można było zagrać w realu. Czekam na odpowiedź, kto w takim razie przechodzi do półfinału.[/qb] arturo, w poprzednich rundach dużo ludzi obstawiało po zamknięciu profesjonala i sts-u i nigdy nie było z tym problemów. Ale faktycznie najlepiej będzie, jak się wypowie ktoś z organizatorów konkursu. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268 |
Oryginalnie wysłał Kaziu: [qb]ARTURO przegrałeś w równej walce.....miej troszkę honoru i przegraj jak mężczyzna (nie becz i nie kombinuj!!!)[/qb] Trochę więcej luzu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
5/5 Unibet
03:55 Portland Trail Blazers - Chicago Bulls Koszykówka-NBA Zawierając dogrywkę Chicago Bulls +14.5 1.91
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389 |
też czekam na wypowiedź moderatorów, gdyż uważam że o godz. 17 :44 można było grać tylko w Unibecie. Jeżeli chciałeś mnie przeczekać to OK ale trzeba grac do końca jak należy. Napisałem to wczoraj do Conrada ponieważ myślałem że wypowie się na ten temat szybko i w razie czego jeszcze zdążysz zmienić swoje typy. Dla mnie osobiście prawdę powiedziawszy są nie do przyjęcia. Conrad czekam na decyzję
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389 |
Jeżeli moderatorzy wypowiedzą się o twoim zwycięstwie to z całego serca Ci gratuluję i życzę powodzenia w półfinale i w grze w realu. Mam nadzieję że się na mnie nie obrazisz ale chcę żeby było wszystko w porządku. I prosił bym Conrada o uściślenie regulaminu przed następną rundą play - off.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Tu nie trzeba nic uscislac... Podstawą domagania sie roszczeń jest REGULAMIN - Znajdziesz pkt. ktory mowi ze po zamknieciu pkt. Profejonała nie mozna puszczac typow ktorych data rozpoczecia spotkania jest pozniejsza WYGRALEŚ. JEsli nie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389 |
Dzięki Szakal za odpowiedź. Też mi się tak zdaje, że tak powinno być, poczekam jednak na decyzję Conrada i mam nadzieję, że będzie ona dla mnie korzystna.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|