Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 99 z 107 1 2 97 98 99 100 101 106 107
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
A sory, to pewnie przez czerwona za niesportowane zachowanie. Trzeba sie Irka dopytac co tam odwalil

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Originally Posted by haczyk
Irek w końcu się ujawnił piwo

Przecież na taką 4 ligę, jest jeden korespondent w gazecie. Swego czasu W Dzienniku polskim, pamiętam, Jerzy Zaborski cały region Irkowy objeżdżał. wink
no ale w sumie kogo interesuje 4 liga poza kopaczami

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
To ja też się pochwalę że miałem swoje 5 minut w mediach.
W trampkarzach z moim osiedlowym klubem graliśmy na wyjeździe na Garbarni i jak wiązałem buta przed meczem to mi jakiś kolo zdjęcie zrobił.
I bach jakiś czas później trener przynosi Rzeczpospolitą a tam artykuł o jakimś upadku szkółki Garbarni czy coś takiego okraszone fotką z moją osobą.
Sodówka trochę uderzyła i niestety kariera nie potoczyła się zgodnie z potencjałem

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by muchinio
Originally Posted by haczyk
Irek w końcu się ujawnił piwo

Przecież na taką 4 ligę, jest jeden korespondent w gazecie. Swego czasu W Dzienniku polskim, pamiętam, Jerzy Zaborski cały region Irkowy objeżdżał. wink
no ale w sumie kogo interesuje 4 liga poza kopaczami
jeszcze rodziny kopaczy, a tak na serio to tak samo to wygląda w przykładowym Plocku czy innych Gliwicach, poziom aż tak bardzo nie ma znaczenia

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by muchinio
A sory, to pewnie przez czerwona za niesportowane zachowanie. Trzeba sie Irka dopytac co tam odwalil

Możliwe że było to

"A weź pan spierdalaj"

I wtedy klocki się układają

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by VVega
Originally Posted by muchinio
A sory, to pewnie przez czerwona za niesportowane zachowanie. Trzeba sie Irka dopytac co tam odwalil
Możliwe że było to

"A weź pan spierdalaj"

I wtedy klocki się układają
Ponoć Irek podrzedł do niego i powiedział: "Słyszał, że robisz najlepszy rosół z kostki rosołowej", a ten mu z bani zasadził.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
albo sobie przypomniał że mu rosół pyrka na garze i trzeba się szybko zawijać

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by wHiTe_StAr
To ja też się pochwalę że miałem swoje 5 minut w mediach.
W trampkarzach z moim osiedlowym klubem graliśmy na wyjeździe na Garbarni i jak wiązałem buta przed meczem to mi jakiś kolo zdjęcie zrobił.
I bach jakiś czas później trener przynosi Rzeczpospolitą a tam artykuł o jakimś upadku szkółki Garbarni czy coś takiego okraszone fotką z moją osobą.
Sodówka trochę uderzyła i niestety kariera nie potoczyła się zgodnie z potencjałem

Było blisko, dziś pewnie jakieś Napoli stałoby otworem

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by wHiTe_StAr
o i Kolasa też grał w tym meczu
Vinc świetne cytowanko,

Dzięki

Elity potrafią docenić

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by haczyk
Irek w końcu się ujawnił piwo

Przecież na taką 4 ligę, jest jeden korespondent w gazecie. Swego czasu W Dzienniku polskim, pamiętam, Jerzy Zaborski cały region Irkowy objeżdżał. wink

Dokładnie tak było jak pisze fechu i haczyk smile Od wielkiego dzwonu ktoś przyjeżdżał a tak to info od trenera czy kierownika.

Pan Zaborski kiedyś jak był to narobił miliony fotek. Później te fotki wklejał przez długi czas do opisów.

A odnośnie owacji...rzeczywiście była smile Schodziłem a ludzie zaczęli wstawać i bić brawa. Takie momenty zostają na zawsze smile

Po tym meczu mi się włączyło że skoro dało się przeskoczyć z B-klasy do 4 ligi prawie bezboleśnie to dam radę i z 4 do 1. Niestety nie dałem ale nie ma co żałować smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
swoją drogą autorzy relacji z tych meczów przeszli do internetu chyba i piszą relacje live dla flashscora

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Originally Posted by VVega
Originally Posted by wHiTe_StAr
To ja też się pochwalę że miałem swoje 5 minut w mediach.
W trampkarzach z moim osiedlowym klubem graliśmy na wyjeździe na Garbarni i jak wiązałem buta przed meczem to mi jakiś kolo zdjęcie zrobił.
I bach jakiś czas później trener przynosi Rzeczpospolitą a tam artykuł o jakimś upadku szkółki Garbarni czy coś takiego okraszone fotką z moją osobą.
Sodówka trochę uderzyła i niestety kariera nie potoczyła się zgodnie z potencjałem

Było blisko, dziś pewnie jakieś Napoli stałoby otworem
jak wiekszosc wtedy mlodziezy zamiast skupic sie na treningach zaczelo sie zabawowe zycie, chodzenie na dyskoteki, picie alco, doszlo jeszcze zerwanie wiazadla. Pamietam fajna anegdotke z Lewym jak po meczu chyba Znicza jechali na zabawe I mowil koledzy do Lewego " Ty nie bedziesz, z Ciebie jeszcze moze cos bedzie"

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Irek
Originally Posted by haczyk
Irek w końcu się ujawnił piwo

Przecież na taką 4 ligę, jest jeden korespondent w gazecie. Swego czasu W Dzienniku polskim, pamiętam, Jerzy Zaborski cały region Irkowy objeżdżał. wink

Dokładnie tak było jak pisze fechu i haczyk smile Od wielkiego dzwonu ktoś przyjeżdżał a tak to info od trenera czy kierownika.

Pan Zaborski kiedyś jak był to narobił miliony fotek. Później te fotki wklejał przez długi czas do opisów.

A odnośnie owacji...rzeczywiście była smile Schodziłem a ludzie zaczęli wstawać i bić brawa. Takie momenty zostają na zawsze smile

Po tym meczu mi się włączyło że skoro dało się przeskoczyć z B-klasy do 4 ligi prawie bezboleśnie to dam radę i z 4 do 1. Niestety nie dałem ale nie ma co żałować smile
Co się wydarzyło Irku? Alkohol? Kontuzja? Sprawy rodzinne?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Najlepsze było to że w tym meczu zagrałem przez nieszczęście kolegi. Dostał czerwień w poprzednim spotkaniu i wskoczyłem na jego miejsce. Burbon dostał czerwień za dwie żółte, jedna za faul, druga za pyskówkę dlatego ma notę 0 grin

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Originally Posted by Irek
Originally Posted by haczyk
Irek w końcu się ujawnił piwo

Przecież na taką 4 ligę, jest jeden korespondent w gazecie. Swego czasu W Dzienniku polskim, pamiętam, Jerzy Zaborski cały region Irkowy objeżdżał. wink

Dokładnie tak było jak pisze fechu i haczyk smile Od wielkiego dzwonu ktoś przyjeżdżał a tak to info od trenera czy kierownika.

Pan Zaborski kiedyś jak był to narobił miliony fotek. Później te fotki wklejał przez długi czas do opisów.

A odnośnie owacji...rzeczywiście była smile Schodziłem a ludzie zaczęli wstawać i bić brawa. Takie momenty zostają na zawsze smile

Po tym meczu mi się włączyło że skoro dało się przeskoczyć z B-klasy do 4 ligi prawie bezboleśnie to dam radę i z 4 do 1. Niestety nie dałem ale nie ma co żałować smile
jaka byla kwota transferu? Na tranfermark nie podali

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Fechu brak menedżera laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Irek z tego co widzę jeszcze nie wszystko stracone !
https://www.laczynaspilka.pl/zawodnik/ireneusz-palka,371358.html

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by Irek
Fechu brak menedżera laugh

Mandziara się kręcił w okolicy

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
muchinio wypożyczyli mnie na sezon za 1500zł.
500 płatne od razu a tysiąc później. Ten tysiąc dostałem od prezesa Alwerni żeby przekazać Luszowicom.

Miałem kolegę, zawodnika który namiętnie grywał w profesjonalu grin przez niego w sumie poznałem bukmacherkę wink i on mi mówi żebyśmy podwoili tą kasę bo ma pewniaki laugh

Wiadomo jak to się skończyło...

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by muchinio
Originally Posted by VVega
Originally Posted by wHiTe_StAr
To ja też się pochwalę że miałem swoje 5 minut w mediach.
W trampkarzach z moim osiedlowym klubem graliśmy na wyjeździe na Garbarni i jak wiązałem buta przed meczem to mi jakiś kolo zdjęcie zrobił.
I bach jakiś czas później trener przynosi Rzeczpospolitą a tam artykuł o jakimś upadku szkółki Garbarni czy coś takiego okraszone fotką z moją osobą.
Sodówka trochę uderzyła i niestety kariera nie potoczyła się zgodnie z potencjałem

Było blisko, dziś pewnie jakieś Napoli stałoby otworem
jak wiekszosc wtedy mlodziezy zamiast skupic sie na treningach zaczelo sie zabawowe zycie, chodzenie na dyskoteki, picie alco, doszlo jeszcze zerwanie wiazadla. Pamietam fajna anegdotke z Lewym jak po meczu chyba Znicza jechali na zabawe I mowil koledzy do Lewego " Ty nie bedziesz, z Ciebie jeszcze moze cos bedzie"

Czyli chłodna glowa jak wszędzie

Strona 99 z 107 1 2 97 98 99 100 101 106 107

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, Sensei, poozon), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1