|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Holenderka dzisiaj cięta jak cholera, punktuje jednego za drugim. Kurde już nawet nie można odezwać  potrzebujemy takich ludzi na forum, brakuje jakiegoś przytyku w stronę jednego spod Pabianic no jak brakuje a co ja robie od 3 lat jakos? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Holenderka dzisiaj cięta jak cholera, punktuje jednego za drugim. Kurde już nawet nie można odezwać  potrzebujemy takich ludzi na forum, brakuje jakiegoś przytyku w stronę jednego spod Pabianic Żeś mie przypomniał. Była analiza Kuźni Jawor, liczymy tetaz na opinię o sytuacji Włókniarza Pabianice ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/43d7808f71f0371c2ac5825ed4456693.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Holenderka dzisiaj cięta jak cholera, punktuje jednego za drugim. Kurde już nawet nie można odezwać  potrzebujemy takich ludzi na forum, brakuje jakiegoś przytyku w stronę jednego spod Pabianic no jak brakuje a co ja robie od 3 lat jakos?  Cymbała bez alt’a??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
A nie PTC? Bardziej mi to miejsce pasuje do Barona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Biszop kiedys taki fajny chlop byl, tu doradzil, tam pomogl, jeszcze gdzies indziej pocieszyl
a ostatnio jakis taki niemily sie zrobil - mam nadzieje ze to nie jest negatywny wplyw burbona
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
A nie PTC? Bardziej mi to miejsce pasuje do Barona. Na GLKS Dłutów też bym przystał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Kretol jeden lubi steki drugi placki ziemniaczane nie podobało Ci się trudno  Arktyka już ok zaraz ten trzeci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503 Likes: 10 |
Sensei piekny głos ,Latająca potwierdzi Pacyf myślisz że samym głosem można sprawić holenderke wilgotną?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Sensei piekny głos ,Latająca potwierdzi Pacyf myślisz że samym głosem można sprawić holenderke wilgotną? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19 |
Sensei piekny głos ,Latająca potwierdzi Pacyf myślisz że samym głosem można sprawić holenderke wilgotną?  Można ale nie głosem Pana Suzina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
na holenderke to przynajmniej glos Darth Vadera, nic ponizej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19 |
na holenderke to przynajmniej glos Darth Vadera, nic ponizej O Vader już bardziej ale raczej z maską i pelerynką i miecz też musi być odpowiedni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
na holenderke to przynajmniej glos Darth Vadera, nic ponizej O Vader już bardziej ale raczej z maską i pelerynką i miecz też musi być odpowiedni  wiadomo ze w masce, bez maski to nie Vader tylko popierdolka o mieczu sie nie wypowiem bo zaraz sie tu wilki zleca ktore tylko na to czekaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
na holenderke to przynajmniej glos Darth Vadera, nic ponizej O Vader już bardziej ale raczej z maską i pelerynką i miecz też musi być odpowiedni  Zmarzlik ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
na holenderke to przynajmniej glos Darth Vadera, nic ponizej O Vader już bardziej ale raczej z maską i pelerynką i miecz też musi być odpowiedni  wiadomo ze w masce, bez maski to nie Vader tylko popierdolka o mieczu sie nie wypowiem bo zaraz sie tu wilki zleca ktore tylko na to czekaja  Popraw w kroku rajtuzy, może holenderka się wzruszy i chociaż (u)śmiechem obdarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
na holenderke to przynajmniej glos Darth Vadera, nic ponizej O Vader już bardziej ale raczej z maską i pelerynką i miecz też musi być odpowiedni  wiadomo ze w masce, bez maski to nie Vader tylko popierdolka o mieczu sie nie wypowiem bo zaraz sie tu wilki zleca ktore tylko na to czekaja  Popraw w kroku rajtuzy, może holenderka się wzruszy i chociaż (u)śmiechem obdarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19 |
na holenderke to przynajmniej glos Darth Vadera, nic ponizej O Vader już bardziej ale raczej z maską i pelerynką i miecz też musi być odpowiedni  Zmarzlik ? Ten to chyba nawet mutacji nie przechodził ciekawe czy mu chociaż obrosło małe co nie co dobra trza pobiegać
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Spizgersi. Nieopatrznie kliknąłem i zastanawiam się czy ma to świadczyć o mnie czy o tobie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Spizgersi. Nieopatrznie kliknąłem i zastanawiam się czy ma to świadczyć o mnie czy o tobie? mozesz wybrac, mi to wszystko jedno wybierz to co ci sprawi wiecej radosci
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|