|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Odpowiem za Akhu jeśli można. Bardzo dobry. Akhu potwierdzi Ostatnia scena w filmie robi taką robotę że... no.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
zostaw Dudusia ,zostaw go
ważne że brał udział no no włączył się w akcję zbierania pieniędzy dla szpitali, które są niedofinansowane bo sam tak rządzi Tak Pacyfku, ważne, że brał udział  on ma tyle do gadania co żyd za Niemca marionetka ,pizdeusz taki ksiązkowy pisowiec jak Suski,Terlecki czy inny Sasin
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Pacyf, już można wyjść z domu, zagrałbyś z panią w plażówkę ? ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/7b8058b01f56314843fa75d7e6962828.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
może kiedyś doczekamy rządu w podobie jak dzisiaj jest PZPN za Bońka
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
zostaw Dudusia ,zostaw go
ważne że brał udział no no włączył się w akcję zbierania pieniędzy dla szpitali, które są niedofinansowane bo sam tak rządzi Tak Pacyfku, ważne, że brał udział  on ma tyle do gadania co żyd za Niemca marionetka ,pizdeusz taki ksiązkowy pisowiec jak Suski,Terlecki czy inny Sasin no, tu już mądrzej napisałeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
zostaw Dudusia ,zostaw go
ważne że brał udział no no włączył się w akcję zbierania pieniędzy dla szpitali, które są niedofinansowane bo sam tak rządzi Tak Pacyfku, ważne, że brał udział  Panowie i Panie. Co ma prezydent do szpitali i ich niedofinansowania. Litości.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Terleckiego vel Psa szanuj, krakowski hippis, były Kory, kompot z niejednego źródła brał
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
zostaw Dudusia ,zostaw go
ważne że brał udział no no włączył się w akcję zbierania pieniędzy dla szpitali, które są niedofinansowane bo sam tak rządzi Tak Pacyfku, ważne, że brał udział  Panowie i Panie. Co ma prezydent do szpitali i ich niedofinansowania. Litości. Mógłby coś podpisać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Nie chodzi o techniczne sprawy. Ale o sposób i metody nauczania. Możliwości są takie że głowa boli a lekcje identyczne jak w latach 90-tych.
O programie nie wspominając nawet. Pierdolenie na nagonasiennych, okrytozalążkowych, pręcikach, zygotach i innych chujach zamiast wziąć klasę do parku (5 minut spacerkiem od szkoły). Potem jeden z drugim nie odróżnia świerku od sosny i szpaka od skowronka. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Z tym wyjściem do parku z dziećmi to tak średnio teraz, ale mogłyby nawet łosia zobaczyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554 |
może kiedyś doczekamy rządu w podobie jak dzisiaj jest PZPN za Bońka bez tego co na boku i pod stołem....Boniek 350tyś pe el en na rok?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554 |
jeśli ręka w nadgarstku grubsza od.....to można
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
może kiedyś doczekamy rządu w podobie jak dzisiaj jest PZPN za Bońka bez tego co na boku i pod stołem....Boniek 350tyś pe el en na rok? "Wiadomo, że jego poprzednik na stanowisku prezesa PZPN, czyli Grzegorz Lato, zarabiał 50 tysięcy miesięcznie. Boniek kilka lat temu przyznał, że nie zamierza pobierać żadnej pensji za tę funkcję. - Niektórym przeszkadza to, że prezes nie bierze pensji. A to jest ostatni problem jaki istnieje. Mogę powiedzieć, że też nie narzekam na brak pieniędzy. Nie dokładam do pracy w PZPN. Jeśli komuś będzie zależało to możemy sobie ustalić, że prezes będzie zarabiał ileś tam. Wiem, ile zarabiał ostatni prezes. Patrząc na nasze osiągnięcia musiałbym zarabiać przynajmniej trzy razy tyle - mówił swego czasu Boniek. Ile zarabia Zbigniew Boniek? Nie wiadomo, czy od tej wypowiedzi coś się zmieniło i członek Komitetu Wykonawczego UEFA pobiera jakąkolwiek pensję. Na pewno ze swoich obowiązków wywiązuje się lepiej od poprzednika. Prezes PZPN ma duże przychody z reklam. Do tego podpisał umowę z włoską firmą Falck Renewables, która produkuje biokomponenty do paliwa. We Włoszech inwestuje w mieszkania, klub tenisowy oraz swoją stadninę koni wyścigowych."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554 |
dobre albo, 'i need some space'=wypierdalaj z mojego zycia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
"Zgodnie z zapowiedzią Krakowski sąd zgodził się na udostępnienie rzecznikowi dyscyplinarnemu #PZPN pisemnego uzasadnienie wyroku ws. ustawiania meczów Cracovii i Podbeskidzia Bielsko Biała."
Blog Piłkarska Mafia
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|