|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ja tam zawsze w drodze na mecz pytam kumpli czy lepsza będzie wiśnia, cytryna czy żółądkowa z miętą. Zwykle tego nie pijam to nie wiem co lepiej wchodzi w kolejce na mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10 |
Żołądkowa miętowa elegancka, lepsza od jegera;)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Ja z whisky tylko ducha puszczy toleruję.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Żołądkowa miętowa elegancka, lepsza od jegera;) zgadza się(ale tylko wtedy gdy nie ma pod ręką jegera)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Jest Fechu ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/1e5aa59eeb20f81d0f952b3b0b68b468.jpg) nigdy nie piłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
ze mnie taki smakosz łyskaczów że wszystko tak samo smakuje bo i tak piję z colą I tak sobie teraz pomyślałem że może źle proporcje układam dlatego nie dostrzegam żadnej różnicy. Robisz ten sam błąd co ja z winem prawdopodnie. Ja też próbowałem win z niskiej czy średniej półki i mówiłem, że nie dobre. Dopiero jak podczas ostatnich wakacji w Toskanii kupiłem wino z małej winiarni to powiedziałem, że to wino jest dobre. I pachnie nawet. No ale nie kosztowało 20 zł  O ile taką butlę wina jesteś w stanie zrobić z żoną podczas jednego wieczora i finansowo to wychodzi tak średnio to już butelka whisky wystarcza na dłużej. No chyba, że się chcesz tylko napierdolić a nie smakować alkohol to pytaj Fortego co tam w bramie najlepiej wchodzi  no nie, kariery jako smakosz alkoholi to ja nie zrobię Siedzenie przy kominku ze szklanką whisky to nie dla mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
ze mnie taki smakosz łyskaczów że wszystko tak samo smakuje bo i tak piję z colą I tak sobie teraz pomyślałem że może źle proporcje układam dlatego nie dostrzegam żadnej różnicy. Robisz ten sam błąd co ja z winem prawdopodnie. Ja też próbowałem win z niskiej czy średniej półki i mówiłem, że nie dobre. Dopiero jak podczas ostatnich wakacji w Toskanii kupiłem wino z małej winiarni to powiedziałem, że to wino jest dobre. I pachnie nawet. No ale nie kosztowało 20 zł  O ile taką butlę wina jesteś w stanie zrobić z żoną podczas jednego wieczora i finansowo to wychodzi tak średnio to już butelka whisky wystarcza na dłużej. No chyba, że się chcesz tylko napierdolić a nie smakować alkohol to pytaj Fortego co tam w bramie najlepiej wchodzi  no nie, kariery jako smakosz alkoholi to ja nie zrobię Siedzenie przy kominku ze szklanką whisky to nie dla mnie. oczywiście ze względu na brak kominka?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
oczywiście ze względu na brak kominka? to samo miałem napisać.Widać to oczywiste.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
jeśli można się wtrącić:) dla mnie ważniejsze towarzystwo, jak jest dobre to mogę pić cokolwiek, no może byle nie tanie wina  przy okazji miłego piątku 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
jeśli można się wtrącić:) dla mnie ważniejsze towarzystwo, jak jest dobre to mogę pić cokolwiek, no może byle nie tanie wina  przy okazji miłego piątku  w punkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
betowiec nowe zdjęcie wrzucił na twitterka ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/EYoLPMeWAAE8eDZ.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
jeśli można się wtrącić:) dla mnie ważniejsze towarzystwo, jak jest dobre to mogę pić cokolwiek, no może byle nie tanie wina  przy okazji miłego piątku  na meczpeelu jest tylko dobre towarzystwo Pacyf potwierdzi... Ale dopiero za 2godziny
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Do Premiera RP Mateusza Morawieckiego trafił dziś wniosek PZPN-u o wpuszczenie na stadiony po restarcie PKO Ekstraklasy i 1 ligi do 999 Kibiców, jednak nie mniej niż 20 procent pojemności objektu. #R22 #WisłaKraków https://t.co/ARdBTwVng7
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Ciekawi mnie rozdysponowanie miejscówek w takiej opcji
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Tam jest chyba błąd. Powinno być
20 % stadionu nie więcej niż 999.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
W Płocku wchodzą stali kibice bez strat
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Ciekawi mnie rozdysponowanie miejscówek w takiej opcji pierwszeństwo powinni mieć ci którzy mają karnety?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Ja bym licytację pomiędzy karnetowiczami zrobił
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|