|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ile karnetów Jaga sprzedała ? Bo może się obejdzie bez licytacji ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ciekawi mnie rozdysponowanie miejscówek w takiej opcji pierwszeństwo powinni mieć ci którzy mają karnety? Teoretycznie tak, z tym, że tych karnetów jest zazwyczaj więcej niż tysiąc i będą zawsze niezadowoleni w tej grupie. Wydaje się jednak, że kluby zarobią głównie na lożach biznesowych, bo to jest najważniejsza część dochodów przy sprzedaży miejscówek.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Ile karnetów Jaga sprzedała ? Bo może się obejdzie bez licytacji ?  nie wiem ,ale ten pomysł nie dotyczy tylko Jagi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669 |
Hmmm, nie piję Hoop Coli, ale ze zwykłą- tak w sam raz. quincy co o tym myślisz? Nickel a w jakim szkle ta whisky ? może da się jeszcze uratować sprawę Nie trzeba od razu kryształu używać  . Natomiast taka z nieco grubszym dnem będzie w porządku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,701 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,701 Likes: 10 |
Ja bym licytację pomiędzy karnetowiczami zrobił trzymajcie mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,701 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,701 Likes: 10 |
Jest u nas nowy porażka w grupie zajmujący się stolarką z Białego. Pół roku temu przyjechał do USA w ciemno z żoną. I tak mówi że to skandal płacić 50 zł za normalny bilet na Słoneczną
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,701 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,701 Likes: 10 |
Nowy koleżka* Jak ja wyjezdzalem to płaciłem 30 , albo 35zł
Co my jesteśmy Legia Warszawa do Diaska?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Jest u nas nowy porażka w grupie zajmujący się stolarką z Białego. Pół roku temu przyjechał do USA w ciemno z żoną. I tak mówi że to skandal płacić 50 zł za normalny bilet na Słoneczną powiedz mu,że nie ma biletów po 50 zł na Jagę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,701 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,701 Likes: 10 |
Mówił że za bramkami oczywiście taniej. Ale zwykły bilet na środkowe trybuny chodzą po 50zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
40zł,nie ma biletów i nie było w cenie 50zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Lane piwo w końcu można wypić w spokoju. https://ibb.co/zfxVDyb
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,701 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,701 Likes: 10 |
![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/0027e16ffd1f678c67e4d4cc1c833e57.jpg) A to moja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,701 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,701 Likes: 10 |
40zł,nie ma biletów i nie było w cenie 50zł muszę to zweryfikować
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,701 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,701 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
dobrze ,że upload przez tę stronę.Inspektor @White nie musi szukać prawdziwości fotki. -
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nowy koleżka* Jak ja wyjezdzalem to płaciłem 30 , albo 35zł
Co my jesteśmy Legia Warszawa do Diaska? Przed tą koroną szpitale w hurcie zamawiały maseczki chirurgiczne po 6 groszy. Niedaleko mnie, w małym sklepie ze dwa tygodnie temu, widziałem je po 25 zł. za sztukę. I teraz pytanie, ile byś dał za obejrzenie meczu Jagi na żywo? Uwierz mi, że znajdą się tacy, którzy dadzą dużo więcej, bo to jest swego rodzaju przyjemność, a życie składa się właśnie z takich małych przyjemności.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Spokojnie taka licytacja biletów,dałaby 4x większy zysk.A w Warszawie to i x 5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,701 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,701 Likes: 10 |
Nowy koleżka* Jak ja wyjezdzalem to płaciłem 30 , albo 35zł
Co my jesteśmy Legia Warszawa do Diaska? Przed tą koroną szpitale w hurcie zamawiały maseczki chirurgiczne po 6 groszy. Niedaleko mnie, w małym sklepie ze dwa tygodnie temu, widziałem je po 25 zł. za sztukę. I teraz pytanie, ile byś dał za obejrzenie meczu Jagi na żywo? Uwierz mi, że znajdą się tacy, którzy dadzą dużo więcej, bo to jest swego rodzaju przyjemność, a życie składa się właśnie z takich małych przyjemności.  Dobrze tylko później nie chce słyszeć o małej frekwencji na polskich stadionach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Później... Później to będzie później, patrz co Ci przyjemność sprawi dzisiaj, oczywiście w rozsądnych ramach. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|