Tak zwana przez niektórych "Ekstraklapa" będzie pokazywana w poniższych krajach. Pewnie, widać z tego, że jak nie ma możliwości kupienia wysokiej klasy oryginału, to kupuje chińskie podróbki. Fakt faktem, że ktoś ten nasz produkt jednak kupił i zapłacił za to pieniądze. To dla tych tzw. wiecznych narzekaczy.
Oo dzięki Kretol Wczoraj sobie w pracy chciałem puścić ten kawałek tylko ze w pierwszej wersji i nie mogłam znaleźć. A jest to maksymalnie wkurwiające jak wiesz jaka jest muzyka ale nie możesz skojarzyć słów;)
Oo dzięki Kretol Wczoraj sobie w pracy chciałem puścić ten kawałek tylko ze w pierwszej wersji i nie mogłam znaleźć. A jest to maksymalnie wkurwiające jak wiesz jaka jest muzyka ale nie możesz skojarzyć słów;)
Wyszukiwanie trwało 30 sekund
wchodzisz w opcję szukaj i wpisujesz słowo "youtube"
później wpisujesz, że ma szukać w postach użytkownika akagi
i przedział czasowy
wtedy masz posty tylko zawierające wstawki z youtube
Oo dzięki Kretol Wczoraj sobie w pracy chciałem puścić ten kawałek tylko ze w pierwszej wersji i nie mogłam znaleźć. A jest to maksymalnie wkurwiające jak wiesz jaka jest muzyka ale nie możesz skojarzyć słów;)
Wyszukiwanie trwało 30 sekund
wchodzisz w opcję szukaj i wpisujesz słowo "youtube"
później wpisujesz, że ma szukać w postach użytkownika akagi
i przedział czasowy
wtedy masz posty tylko zawierające wstawki z youtube